Ogólnotematyczne

TVP 1
13:50serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20cykl reportaży
TVP 2
od 12:40serial obyczajowy
14:40serial kostiumowy
15:40magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
16:05serial obyczajowy
Polsat
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
TVN
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
TVN 7
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial przygodowy
TV 4
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00telenowela
TV 6
od 12:50serial komediowy
13:45program rozrywkowy
14:45magazyn
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:45telezakupy
16:35program rozrywkowy

Filmowe

AXN
13:00serial przygodowy
14:00serial kryminalny
15:00serial kryminalny
16:00serial kryminalny
CANAL+
od 12:50chochliki telewizyjne
13:20dramat biograficzny
15:00magazyn muzyczny
CANAL+ 1
od 11:50dramat obyczajowy
13:50chochliki telewizyjne
14:20dramat biograficzny
16:00magazyn muzyczny
CANAL+ Family
od 12:35film animowany
13:55magazyn informacyjny
14:05chochliki telewizyjne
14:10film fantasy
15:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 12:15komedia
13:50etiuda filmowa
zdjęcie
14:10film sensacyjny
15:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 12:00dramat wojenny
13:45film krótkometrażowy
14:00film krótkometrażowy
16:00film dokumentalny
CBS Europa
15:30film przygodowy
FilmBox
od 12:35serial komediowy
14:35melodramat
HBO
14:50komedia muzyczna
16:30komedia
HBO 2
od 11:25film animowany
13:10komedia
HBO 3
13:35serial komediowy
14:00dramat biograficzny
15:40dramat obyczajowy
Kino Polska
od 11:50dramat obyczajowy
14:05dramat psychologiczny
Stopklatka TV
13:40serial dokumentalny
14:05serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
15:55serial komediowy
16:25serial komediowy
TNT
od 12:25western
14:25film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:20mecz: Arsenal FC - Watford FC
13:25podsumowanie tygodnia
13:40mecz: Włochy - Szkocja
15:35film dokumentalny
nSport+
od 10:20Duża Runda
13:55magazyn piłkarski
14:55podsumowanie tygodnia
zdjęcie
15:10mecz: MKS Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze
Polsat Sport
od 11:20mecz: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
15:40mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa
Polsat Sport Extra
od 12:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
14:10mecz ćwierćfinałowy: Inter Mediolan - SS Lazio
16:20magazyn sportowy
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej: S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley
14:00program informacyjny
14:07mecz fazy grupowej: S.C.M. "U" Craiova - Modena Volley
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
TVP Sport
14:00magazyn hokejowy
14:30mecz: Werder Brema - FC Bayern Monachium
16:35magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!