Ogólnotematyczne

TVP 1
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:50serial kostiumowy
TVP 2
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
16:00magazyn informacyjny
16:25magazyn informacyjny
16:35serial obyczajowy
Polsat
od 12:45serial paradokumentalny
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:15serial fabularno-dokumentalny
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:45serial paradokumentalny
TVN
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
zdjęcie
15:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial fabularno-dokumentalny
15:50serial obyczajowy
16:50serial komediowy
TV 4
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00reality show
TV 6
14:45program rozrywkowy
15:15serial sensacyjny
16:15serial dokumentalny
TV Puls
13:00telenowela
14:00telenowela
16:00serial przygodowy
Tele 5
13:40program interaktywny
15:50serial dokumentalny
16:55serial dokumentalny

Filmowe

ale kino+
13:45film krótkometrażowy
14:30dramat wojenny
16:40film krótkometrażowy
AXN
13:05serial obyczajowy
15:05serial kryminalny
16:05serial kryminalny
CANAL+
od 12:45magazyn muzyczny
13:35dramat obyczajowy
15:10film animowany
16:45chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 12:45film dokumentalny
13:45magazyn muzyczny
14:35dramat obyczajowy
16:10film animowany
CANAL+ Family
od 12:35dramat wojenny
15:00magazyn informacyjny
15:10chochliki telewizyjne
15:15komedia
16:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 11:20film biograficzny
13:30magazyn filmowy
14:00komedia
15:45magazyn filmowy
16:15dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
od 11:45dramat SF
13:50film biograficzny
15:30dramat kryminalny
CBS Europa
od 11:35melodramat
13:30komedia SF
15:30komedia
FilmBox
od 12:45komedia sensacyjna
14:45serial komediowy
15:15serial komediowy
15:45dramat historyczny
HBO
od 12:45magazyn filmowy
13:15komedia romantyczna
16:20film biograficzny
HBO 2
od 11:50dramat obyczajowy
14:05komedia romantyczna
15:45serial komediowy
Polsat Film
od 11:55komedia kryminalna
13:45komedia romantyczna
15:45dramat wojenny
Stopklatka TV
od 12:00serial fabularno-dokumentalny
15:30komedia kryminalna
TCM
13:10komedia kryminalna
15:30film przygodowy

Sportowe

Eurosport
13:002. etap: Le Bourget-du-Lac - Parc des Oiseaux Villars-les-Dombes
13:303. etap: Roanne - Montagny
Eurosport 2
15:00magazyn sportów motorowych
15:30mecz fazy grupowej: Szwecja - Nigeria
16:30magazyn tenisowy
nSport+
od 11:00mecz finałowy: Juventus Turyn - FC Barcelona
15:00mecz: Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
13:20mecz fazy grupowej: Polska - Iran
15:30magazyn sportów walki
16:40mecz fazy grupowej: Polska - Iran
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz fazy grupowej: Kanada - Argentyna
13:30mecz towarzyski: Szkocja - Katar
16:00magazyn piłkarski
TVP Sport
od 12:30mecz fazy grupowej: Szwecja - Nigeria
16:00mecz finałowy: Juventus Turyn - FC Barcelona

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!