Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
16:00talk-show
16:45magazyn kulturalny
TVP 2
od 12:35serial obyczajowy
13:35cykl reportaży
14:05serial fabularno-dokumentalny
15:05serial komediowy
15:40magazyn informacyjny
16:00magazyn informacyjny
16:10serial obyczajowy
Polsat
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
13:00serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial paradokumentalny
14:55serial fabularno-dokumentalny
15:55serial komediowy
16:55serial sensacyjny
TV 4
zdjęcie
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00telenowela
TV 6
od 12:45serial komediowy
14:45magazyn
15:15serial przygodowy
16:15serial sensacyjny
TVP Polonia
od 12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:25talk-show
15:30magazyn popularnonaukowy
16:55serial obyczajowy
Tele 5
od 12:30
13:45telezakupy
15:00serial przygodowy
15:55magazyn motoryzacyjny
16:35program rozrywkowy
16:55serial SF

Filmowe

ale kino+
od 12:00dramat obyczajowy
15:30blok filmów krótkometrażowych
16:35film biograficzny
AXN
od 12:15serial fantasy
13:15serial sensacyjny
14:15serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:10serial kryminalny
CANAL+
od 12:35film dokumentalny
13:30film krótkometrażowy
13:50film animowany
15:25magazyn muzyczny
16:15komedia
CANAL+ 1
od 12:00komedia
13:35film dokumentalny
14:30film krótkometrażowy
14:50film animowany
16:25magazyn muzyczny
CANAL+ Family
od 12:55komedia
14:35magazyn informacyjny
14:45chochliki telewizyjne
14:50dramat przygodowy
16:10film familijny
CANAL+ Film
13:15komediodramat
15:15magazyn filmowy
15:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 12:45serial obyczajowy
13:30serial obyczajowy
14:15serial komediowy
14:50film animowany
16:15serial kryminalny
CBS Europa
od 11:50komedia obyczajowa
13:35dramat katastroficzny
15:25dramat katastroficzny
FilmBox
od 12:30serial komediowy
14:15program rozrywkowy
zdjęcie
14:55dramat biograficzny
HBO
od 12:55film animowany
zdjęcie
14:20film sensacyjny
16:35komedia
HBO 2
od 11:45film przygodowy
13:30komedia romantyczna
14:55dramat obyczajowy
16:35film dokumentalny
HBO 3
13:45serial komediowy
zdjęcie
14:10dramat obyczajowy
15:45film kryminalny
Kino Polska
od 11:45komediodramat
16:00program rozrywkowy
Polsat Film
od 11:15komedia wojenna
15:10komedia romantyczna
Stopklatka TV
od 12:45serial fabularno-dokumentalny
13:50serial dokumentalny
14:15serial obyczajowy
15:10thriller
TNT (dawniej TCM)
od 12:20dramat sensacyjny
14:30dramat obyczajowy
16:40film familijny

Sportowe

CANAL+ Sport
13:00magazyn ligi angielskiej
16:35magazyn sportowy
Eurosport 1
od 12:4510. etap: Campi Bisenzio - Sestola
14:15magazyn kolarski
14:3011. etap: Modena - Asolo
nSport+
od 12:00mecz półfinałowy: Atletico Madryt - Bayern Monachium
14:00rewanżowy mecz półfinałowy: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Polsat Sport Extra
od 12:00piłka nożna/futsal
14:10magazyn piłkarski
15:20magazyn sportów walki
16:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz: Chelsea Londyn - Leicester City
14:00program informacyjny
14:07mecz: Chelsea Londyn - Leicester City
15:00program informacyjny
15:07mecz: Chrobry Głogów - Wisła Płock
16:00program informacyjny
16:07mecz: Chrobry Głogów - Wisła Płock
TVP Sport
od 11:05mecz fazy grupowej: Rosja - Szwecja
13:10magazyn dla niepełnosprawnych
14:15rewanżowy mecz półfinałowy: Sevilla FC - Szachtar Donieck
16:20magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!