Ogólnotematyczne

TVP 1
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:50serial kostiumowy
TVP 2
od 12:35serial kostiumowy
14:50serial kostiumowy
15:50magazyn informacyjny
16:05magazyn informacyjny
Polsat
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
13:00serial paradokumentalny
zdjęcie
14:00serial paradokumentalny
15:00serial paradokumentalny
16:00talk-show
TVN 7
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial SF
TV 4
13:00serial obyczajowy
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00telenowela
TV 6
od 12:35serial komediowy
13:10serial komediowy
14:45reality show
15:15magazyn kulinarny
16:15serial sensacyjny
TV Puls
13:00telenowela
15:30serial sensacyjny
16:35serial sensacyjny
TVP Polonia
od 12:50serial komediowy
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15magazyn
15:35program Tomasza Sekielskiego
16:55telenowela

Filmowe

ale kino+
od 11:10komedia przygodowa
13:10blok filmów krótkometrażowych
14:40dramat biograficzny
16:15thriller
AXN
od 12:00serial kryminalny
13:10serial kryminalny
14:10serial obyczajowy
15:10serial sensacyjny
16:10serial kryminalny
CANAL+
od 11:10film SF
13:20film dokumentalny
14:25magazyn muzyczny
zdjęcie
15:15film biograficzny
CANAL+ 1
od 12:10film SF
zdjęcie
14:20film dokumentalny
15:25magazyn muzyczny
16:15film biograficzny
CANAL+ Family
13:05komedia przygodowa
15:05magazyn informacyjny
15:15chochliki telewizyjne
15:20dramat obyczajowy
CANAL+ Film
13:00film biograficzny
14:40dramat SF
16:40dramat historyczny
CANAL+ Seriale
od 12:40film familijny
13:55dramat obyczajowy
15:30komedia
CBS Europa
13:05thriller
16:40dramat psychologiczny
FilmBox
od 12:55serial komediowy
13:25serial komediowy
13:55serial kryminalny
15:00dramat przygodowy
HBO
od 12:25komedia
14:10komedia
15:55dramat obyczajowy
HBO 2
od 11:15film SF
13:10film dokumentalny
14:25film animowany
16:15komediodramat
HBO Comedy
zdjęcie
13:00komediodramat
14:25serial komediowy
14:55serial komediowy
15:20serial komediowy
15:50film animowany
16:15komedia
Kino Polska
15:10serial sensacyjny
16:20serial obyczajowy
Polsat Film
od 12:40komedia
14:30komedia
16:10dramat przygodowy
Stopklatka TV
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
14:00dramat biograficzny
15:50komedia
TCM
13:25film obyczajowy
15:00film familijny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:30KLM Open - 1. runda
zdjęcie
13:30mecz: Newcastle United - Arsenal Londyn
15:30KLM Open - 1. runda
Eurosport
od 12:00mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
13:30mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
14:4517. etap: Burgos - Burgos - jazda indywidualna na czas
15:45magazyn kolarski
16:0018. etap: Roa de Duero - Riaza
Eurosport 2
13:0017. etap: Burgos - Burgos - jazda indywidualna na czas
14:00mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
nSport+
15:30mecz półfinałowy: KS Toruń - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
od 11:30mecz: Rosja - Tunezja
zdjęcie
14:00magazyn sportów walki
15:10magazyn lekkoatletyczny
15:40mecz: VIVE Tauron Kielce - MKS Zagłębie Lubin
Polsat Sport News
14:30magazyn tenisowy
15:00program informacyjny
15:07magazyn piłkarski
TVP Sport
od 12:45mecz fazy grupowej: Rosja - Francja
14:15magazyn sportowy
14:50mecz fazy grupowej: Finlandia - Polska

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!