Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
od 11:45teleturniej
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:15film dokumentalny
14:45magazyn
12:00serial paradokumentalny
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
zdjęcie
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
od 10:30film familijny
12:10program popularnonaukowy
13:10program popularnonaukowy
14:20film fantasy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
14:35telenowela
15:45serial obyczajowy
od 11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15talk-show
14:50dramat obyczajowy
od 11:30program interaktywny

Filmowe

od 11:35film obyczajowy
14:05film krótkometrażowy
14:40komedia
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
od 11:10dramat przygodowy
12:50chochliki telewizyjne
13:20komediodramat
15:00magazyn muzyczny
15:20thriller
12:00chochliki telewizyjne
12:10dramat przygodowy
13:50chochliki telewizyjne
14:20komediodramat
od 11:55chochliki telewizyjne
12:25serial dokumentalny
13:20film familijny
15:10serial animowany
15:20serial animowany
15:30serial animowany
15:40chochliki telewizyjne
15:45magazyn informacyjny
15:55dramat obyczajowy
od 10:50dramat SF
12:30magazyn informacyjny
12:45magazyn muzyczny
zdjęcie
13:05komedia
14:40magazyn filmowy
15:15dramat biograficzny
od 11:45film krótkometrażowy
12:10film krótkometrażowy
12:45film krótkometrażowy
13:20film obyczajowy
15:00serial sensacyjny
15:45serial sensacyjny
od 11:00dramat biograficzny
15:05thriller SF
12:05dramat obyczajowy
13:45film dokumentalny
od 10:45film historyczny
12:40film historyczny
14:25film obyczajowy
15:55film obyczajowy
od 11:10komedia obyczajowa
15:10komedia romantyczna
od 10:15film SF
12:35komedia
14:30film familijny

Sportowe

od 11:45program krótki solistów
13:30program krótki solistek
14:00program krótki par sportowych
15:15program krótki par tanecznych
od 10:45mecz fazy grupowej
12:45mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
14:30magazyn ligi polskiej
od 11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 11:20piłka nożna
13:30mecz: Roda JC - Feyenoord
15:30magazyn piłkarski
12:00program informacyjny
12:07mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
15:07mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
12:05mecz: Athletic Bilbao - FC Barcelona
14:40magazyn piłkarski
15:20mecz fazy grupowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!