Ogólnotematyczne

11:00serial obyczajowy
12:00magazyn dla młodzieży
13:35magazyn kulinarny
14:15serial kryminalny
od 10:55magazyn kulturalny
zdjęcie
11:50serial komediowy
12:50serial fabularno-dokumentalny
14:00teleturniej
14:40magazyn historyczny
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
12:50reality show
13:50program rozrywkowy
od 10:30serial fantasy
12:25serial komediowy
13:00serial komediowy
13:35serial komediowy
14:10serial komediowy
14:45film przygodowy
zdjęcie
11:00serial obyczajowy
zdjęcie
12:00serial obyczajowy
13:05magazyn policyjny
14:05film przygodowy
od 10:50serial animowany
11:25film dla młodzieży
13:05komedia
14:55serial dokumentalny
od 10:30film obyczajowy
11:25reportaż
12:00magazyn kulturalny
12:55cykl reportaży
13:35dramat obyczajowy
od 10:55serial obyczajowy
11:50komedia sensacyjna
13:40magazyn motoryzacyjny
14:20serial dokumentalny
14:50serial przygodowy

Filmowe

od 9:50film dokumentalny
11:35dramat obyczajowy
14:00film krótkometrażowy
11:15serial fabularno-dokumentalny
12:15serial sensacyjny
13:15serial sensacyjny
14:15serial fantasy
od 10:55chochliki telewizyjne
11:25komedia
13:05magazyn muzyczny
13:25dramat biograficzny
od 9:45dramat biograficzny
11:55chochliki telewizyjne
12:25komedia
14:05magazyn muzyczny
14:25dramat biograficzny
od 10:30film animowany
12:10chochliki telewizyjne
od 10:00komedia
11:30komediodramat
13:25magazyn informacyjny
13:40komediodramat
od 10:45serial kryminalny
11:30serial kryminalny
12:15serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:30serial sensacyjny
od 10:55dramat obyczajowy
12:45film obyczajowy
14:45film obyczajowy
od 10:35film sensacyjny
12:20magazyn filmowy
12:50dramat obyczajowy
14:45komediodramat
od 10:40film animowany
12:10komedia
13:30dramat biograficzny
od 10:50serial komediowy
11:20serial biograficzny
12:10serial dokumentalny
12:45serial obyczajowy
13:35serial obyczajowy
14:35film animowany
od 10:20komedia
12:05dramat wojenny
13:50film obyczajowy
od 10:45film animowany
12:35film animowany
14:20film animowany
od 10:55serial animowany
13:00dramat przygodowy

Sportowe

od 10:45mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 9:30program dowolny solistek
11:30program dowolny solistów
13:45program dowolny par sportowych
od 10:55magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
12:00magazyn sportowy
12:40magazyn sportowy
13:00mecz: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
od 10:20mecz: Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin
12:30piłka nożna
14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
od 8:55mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Tianjin Quanjian FC
11:10magazyn sportowy
11:50mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
12:00program informacyjny
13:00program informacyjny
13:07piłka nożna
14:00program informacyjny
14:07piłka nożna
od 9:30program dowolny solistek
11:30mecz: Edmonton Oilers - New Jersey Devils
12:001. dzień - sesja popołudniowa
14:001. dzień - sesja popołudniowa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!