Program TV na środę 10.04.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Shindisi
od 23:10dramat obyczajowy
Dorośli w pokoju
1:00dramat obyczajowy
Tryptyk rzymski
3:15film animowany
TVP 2
Jak najdalej stąd
0:00komediodramat
Siła marzeń
1:40dramat obyczajowy
Kret w Korei (1)
3:25film dokumentalny
TVN
Superwizjer
od 23:40magazyn reporterów
Czas na show. Drag me out (5/6)
0:15program rozrywkowy
Dowody zbrodni (22/23)
1:25serial kryminalny
Projekt Cupid (5/10)
2:25program rozrywkowy
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
Szpital (154)
3:25serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
od 23:50dramat obyczajowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
2:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (3)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Wyrok śmierci
od 23:00film sensacyjny
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
SuperLudzie (25)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (26)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (27)
3:55serial dokumentalny
TV 6
Więzienie (4)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (5)
0:35serial dokumentalny
Święty (109)
1:00serial komediowy
Święty (110)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (77)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: O jedno serce za dużo (35)
3:40serial paradokumentalny
TV Puls
Blackway
od 23:50thriller
Dzielnica strachu 6: Zło czyni zło (230)
1:35serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (378)
2:35serial obyczajowy
Zobacz to!: Menu na miarę (1/11)
3:35program kulinarny
TVN 7
Blade, Wieczny Łowca
od 23:30horror
Hotel Paradise 8 (20/40)
2:00reality show
Medium z Long Island 4 (21/33)
2:55reality show
Mieszkając z duchem 2 (9/10)
3:20serial dokumentalny
TVP Kultura
Dora Maar - między światłem a cieniem
od 23:25film dokumentalny
Kino mocnych wrażeń: Tylko dla twoich oczu
0:35film sensacyjny
Celnik Rousseau albo wstęp do nowoczesności
2:50film dokumentalny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (841)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Brema
0:30magazyn kulinarny
Studio Lwów
1:00program informacyjny
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 3: Polak, Rusek, Niemiec (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (10)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Do biegu, gotowi, start (8)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, część 2 (3)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (12)
od 23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (16)
1:50serial kryminalny
Rekrut 5 (4)
2:50serial kryminalny
Rekrut: FBI (4/22)
3:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Niebezpieczny kochanek
od 22:45thriller
Zielona granica
0:40dramat obyczajowy
Chleb i sól
3:10dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Chwile szczęścia (8)
od 23:50serial dokumentalny
Prysznic
0:55film krótkometrażowy
Nocna jazda
1:05film krótkometrażowy
Malinka
1:20film krótkometrażowy
Zwierzęta Wajraka 2: Pójdźka w kominie (6)
1:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Susły i chomiki (7)
2:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Rykowisko w Puszczy (8)
2:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Wilczym tropem (1)
3:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Puszcza dzięciołów (2)
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wieczna noc
od 23:20horror
W obronie własnej
0:55dramat sensacyjny
Masz na imię Justine
2:35dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Zielona granica
od 23:40dramat obyczajowy
Chleb i sól
2:10dramat obyczajowy
Voodoo tata
3:50komedia
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (5)
0:05serial kryminalny
DNA 2: Hepatitis (1)
0:45serial kryminalny
DNA 2: 19 dode (2)
1:30serial kryminalny
DNA 2: Grasruten (3)
2:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (1)
2:55serial kryminalny
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 23:00dramat obyczajowy
Ulubione grzechy śmiertelne
1:05komedia
Rok za rokiem (3/6)
3:00serial obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Katedra (4)
od 22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Murdoch na kozetce (13)
0:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Wiedźmy z East York (14)
1:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Do dwóch razy sztuka (1)
2:00serial obyczajowy
Inspektor George Gently 5: Katedra (4)
2:50serial kryminalny
HBO 2
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
od 23:15dramat wojenny
Martwe zło: Przebudzenie
1:20horror
Opancerzony
2:55film sensacyjny
HBO 3
Cień
od 22:35dramat kostiumowy
Premiera: Men
0:30horror
Dzieci zła (9)
2:10serial kryminalny
Wielkie kłamstewka 2: The End of the World (3)
3:00serial obyczajowy
Maskarada
3:45komedia kryminalna
Kino Polska
Mały Zgon (2)
od 23:10serial kryminalny
Symetria
0:30dramat obyczajowy
Koniec sezonu na lody
2:35film kryminalny
Kino TV
The Lodgers. Przeklęci
od 22:30horror
Człowiek z blizną
0:15dramat gangsterski
Rzeź
3:55komediodramat
Polsat Film
Lucy wśród gwiazd
od 23:15dramat psychologiczny
Gliniarze: Informator (699)
2:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Zemsta gazownika (552)
3:00serial paradokumentalny
Warner TV
Kryptonim U.N.C.L.E.
od 22:35komedia sensacyjna
Wataha 3 (5)
0:45serial sensacyjny
Wataha 3 (6-ost.)
1:55serial sensacyjny
Siedem etapów do osiągnięcia wiecznej błogości
3:15czarna komedia
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 23:45mecz: RC Lens - Le Havre AC
Magazyn skrótów LaLiga
1:55magazyn piłkarski
Ligue1 Review
2:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Radomiak Radom - Raków Częstochowa
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Basket Office
1:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao
od 23:00finały boulderingu kobiet
Surfing: World League Championship Tour w Peniche
0:30sporty wodne inne
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
1:30kolarstwo
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
3:001. etap
Eurosport 2
Snooker: Turniej Masters w Londynie
0:00mecz finałowy
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Atlanta 1996
2:00magazyn sportowy
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Sydney 2000
3:00magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
od 23:45mecz: Polska - Austria
Boks: Gala w Las Vegas
1:55podsumowanie
Boks: Gala w Pembroke Pines
3:50podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!