Ogólnotematyczne

od 5:35telenowela
6:10talk-show prof. Jana Miodka
6:35magazyn dla niepełnosprawnych
8:00magazyn rolniczy
8:40program dla dzieci
9:15magazyn popularnonaukowy
9:45serial religijny
zdjęcie
6:35serial obyczajowy
7:35serial obyczajowy
8:10serial obyczajowy
8:40serial obyczajowy
9:10serial obyczajowy
9:40serial obyczajowy
od 5:45telezakupy
7:55magazyn ogrodniczy
8:25magazyn ogrodniczy
8:30magazyn
od 5:25serial paradokumentalny
6:30telezakupy
8:35serial komediowy
9:10serial fantasy
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
8:10program popularnonaukowy
od 5:55serial obyczajowy
7:40cykl dokumentalny
8:05reportaż
9:15magazyn dla nastolatków
9:50program dla dzieci
od 5:50program muzyczny
6:45program rozrywkowy
9:30magazyn motoryzacyjny

Filmowe

6:00serial akcji
7:00serial akcji
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
9:55serial sensacyjny
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:25dramat przygodowy
8:05dramat biograficzny
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25dramat przygodowy
9:05dramat biograficzny
6:00magazyn sportowy
6:30serial animowany
6:40serial animowany
6:50serial animowany
7:00chochliki telewizyjne
7:15serial dokumentalny
8:05magazyn informacyjny
8:15magazyn muzyczny
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
6:00chochliki telewizyjne
6:35komediodramat
8:10magazyn informacyjny
8:20chochliki telewizyjne
8:35film sensacyjny
6:00serial szpiegowski
6:55serial szpiegowski
8:00magazyn filmowy
8:30magazyn informacyjny
6:20film fantasy
8:05film fantasy
9:50film fantasy
6:00dramat obyczajowy
7:35film animowany
9:15film fantasy
6:00magazyn kulinarny
6:30magazyn kulinarny
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00film animowany
6:00film krótkometrażowy
8:35dramat kryminalny

Sportowe

6:00magazyn piłkarski
6:45mecz: Bournemouth AFC - Chelsea FC
8:45magazyn sportowy
9:00mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
6:00mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
8:30magazyn piłkarski
9:25magazyn sportów motorowych
7:00mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
7:00mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
8:55mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
8:00skróty meczów półfinałowych
9:00mecz finałowy gry podwójnej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!