Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Love Story
od 0:45melodramat
Podwójne kłopoty
2:35komedia romantyczna
Tacy byliśmy: Kombi
4:10cykl reportaży
Klan (4315)
4:50telenowela
Dziedzictwo (251)
5:15serial obyczajowy
TVP 2
O mnie się nie martw 10 (2/13)
od 1:55serial komediowy
Moje idealne życie
2:55komedia
Na dobre i na złe: Przespać życie (801)
4:40serial obyczajowy
M jak miłość (1551)
5:35serial obyczajowy
Polsat
Bitwa o Ziemię
od 1:25film SF
Zjedz Kambodżę (6)
4:05magazyn
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Dowody zbrodni (21/23)
od 1:15serial kryminalny
Projekt Cupid (4/10)
2:15program rozrywkowy
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
Szpital (153)
3:20serial paradokumentalny
Nauka jazdy (10/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom (8/14)
4:40program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (22/26)
5:05serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (913)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Stander z Johannesburga
od 0:15film sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:35program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (2)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
4:00serial sensacyjny
Na osi (483)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
STOP Drogówka
od 1:55magazyn policyjny
SuperLudzie (23)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (25)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (26)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (27)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (76)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Wymagająca szefowa (33)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Oko wspólnoty (34)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Spadek (17)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Gen zła (229)
2:00serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (377)
3:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (14)
4:00program informacyjny
Dzielnica strachu 6: Czas zapłaty (226)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
od 0:05film sensacyjny
Medium z Long Island 4 (19/33)
2:20reality show
Medium z Long Island 4 (20/33)
2:50reality show
Mieszkając z duchem 2 (8/10)
3:15serial dokumentalny
Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)
4:05talk-show
Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7)
4:30talk-show
Szkoła (674)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Rob Roy
od 1:10film przygodowy
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
3:40serial animowany
Kronos: Orwell
4:05program publicystyczny
Teledyski
4:55magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Drugi oficer z Casablanki (235)
2:15serial kryminalny
Komandor
4:05film dokumentalny
Polacy światu
4:50cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2934)
5:00serial obyczajowy
Polskie Parki Narodowe: Park Narodowy Bory Tucholskie
5:30serial dokumentalny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 3: Rząd, urząd, nierząd (6)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Mariusz Kałamaga (1)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Nowaki, część 1 (2)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, część 1 (7)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Złe baśnie
od 0:25thriller
Kruk. Czorny Woron nie śpi (2)
2:15serial kryminalny
Kiler-ów 2-óch
3:10komedia
Nielegalni (1)
5:05serial sensacyjny
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (14)
od 1:50serial kryminalny
FBI 3 (9/15)
2:45serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (7/15)
3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (10)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Granice miłości
od 1:20dramat obyczajowy
Wyrwa
2:55thriller
Żurek
4:35film obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
5:50film obyczajowy
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka: Jesienne trzcinowiska (4)
od 1:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
2:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
2:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Kolorowy przednówek (1)
3:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
3:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Niebieskie żaby (3)
4:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
4:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
5:20serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Wyrwa
od 1:55thriller
Żurek
3:35film obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
4:50film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zakładnik (3)
od 1:35serial kryminalny
Baronowie (3)
2:20serial obyczajowy
Emigracja XD (6)
3:15serial komediowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Barbarella
od 1:05film SF
Rok za rokiem (1/6)
3:00serial obyczajowy
Rok za rokiem (2/6)
4:10serial obyczajowy
Bliżej gwiazd (13/48)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 15: Kłopoty z Mary (12)
od 1:25serial kryminalny
Domina: Szczęście (8-ost.)
2:10serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Ikar (6-ost.)
3:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
4:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
5:25serial kryminalny
HBO 3
Apolonia, Apolonia
od 0:45film dokumentalny
Reżim: Don't Yet Rejoice (6-ost.)
2:45serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: Ken/kendra (9)
3:45serial komediowy
Mroczna Wieża
4:20film fantasy
Kino Polska
Obce ciało
od 1:25dramat obyczajowy
Złote runo
3:45komedia
Po pierwsze...
5:30film krótkometrażowy
Kino TV
Dobry, zły i martwy
od 0:35film sensacyjny
Człowiek tai-chi
2:20dramat sensacyjny
Bonanza: Młyn
4:20serial obyczajowy
Bonanza: Zaloty
5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Piwnica (113)
od 1:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Nowożeńcy (114)
2:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Uznany za winnego (698)
3:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Informator (699)
4:25serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zachłysnęła się, popijając tabletki wodą/Współlokatorka zniszczona przez używki (87)
5:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Tajemnice Manhattanu
od 0:05thriller
Wojna żeńsko-męska
2:35komedia
Mów mi Mesjasz
4:50etiuda filmowa
Polowanie na Hitlera (6)
5:10serial dokumentalny
Warner TV
Nocny uciekinier
od 0:35dramat SF
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
2:45serial komediowy
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
3:10serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (5)
3:30serial animowany
Mechaniczna pomarańcza
3:45dramat SF
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 1:05magazyn piłkarski
Liga+ Extra: Dogrywka
2:45magazyn piłkarski
Basket+
3:40newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
od 1:30kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
3:00lekkoatletyka
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
5:00mecz finałowy
Eurosport 2
Igrzyska Olimpijskie: Galeria sław Barcelona 1992
2:00magazyn sportowy
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Atlanta 1996
3:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
4:00kolarstwo
Snooker: Turniej Masters w Londynie
5:00mecz finałowy
TVP Sport
Boks: Gala w Shawnee
od 1:50podsumowanie
Boks: Gala w Gatineau
4:10waga superśrednia: Christian Mbilli - Demond Nicholson
Sportowy wieczór
5:20program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!