Ogólnotematyczne

od 17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
zdjęcie
19:05teleturniej
od 17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10film animowany
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
21:55film fantasy
od 16:55film familijny
19:00komedia kryminalna
od 16:35film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
zdjęcie
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
od 17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial historyczny
21:40widowisko
od 17:50program publicystyczny
18:20magazyn kulturalny
19:00cykl dokumentalny
20:00magazyn kulturalny
od 17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna

Filmowe

od 17:10serial obyczajowy
18:20komediodramat
zdjęcie
20:10film obyczajowy
od 16:40film SF
zdjęcie
19:00serial kryminalny
zdjęcie
20:00film przygodowy
od 17:50dramat biograficzny
19:30dramat obyczajowy
21:00dramat biograficzny
od 17:00film obyczajowy
18:40magazyn informacyjny
18:50dramat biograficzny
20:30dramat obyczajowy
od 17:30film familijny
19:25komedia romantyczna
20:55film fantasy
od 17:40dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
21:35film sensacyjny
od 17:10komedia
19:05komediodramat
21:00komedia obyczajowa
20:10serial kryminalny
21:10serial sensacyjny
od 17:35komediodramat
19:15komedia
21:00film kryminalny
18:05serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
21:50serial obyczajowy
od 16:35komediodramat
20:00komedia obyczajowa
od 16:15film animowany
18:15film przygodowy
21:00dramat biograficzny
18:00dramat kryminalny
20:00komedia SF
18:25komedia sensacyjna
21:00film sensacyjny

Sportowe

od 17:40mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
18:00program krótki solistek
19:00program dowolny solistek
21:00magazyn informacyjny
21:05magazyn sportowy
21:15program dowolny par tanecznych
18:00mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
20:25mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
od 17:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
20:00boks
od 16:00mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
18:25mecz: Roda JC - Feyenoord
20:40mecz: Willem II - AFC Ajax
od 17:50mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
20:00mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!