Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:25magazyn kulturalny
20:05film SF
od 15:35program rozrywkowy
17:35reality show
18:35serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
20:00serial obyczajowy
od 16:05film animowany
17:50magazyn kulinarny
18:00reality show
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
od 16:50film familijny
19:00serial sensacyjny
od 16:40film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
18:50wywiad
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
od 15:50dramat obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00program rozrywkowy
20:00thriller

Filmowe

od 16:45dramat kostiumowy
18:30komedia
20:10serial sensacyjny
od 16:50serial sensacyjny
17:50film przygodowy
20:00film SF
od 16:35film dokumentalny
17:25magazyn informacyjny
17:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
20:00magazyn ligi polskiej
od 15:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC
17:35film dokumentalny
18:25magazyn informacyjny
18:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 16:50dramat przygodowy
18:25film krótkometrażowy
zdjęcie
18:30komediodramat
20:10thriller
od 16:50komedia romantyczna
20:00thriller
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
17:45dramat obyczajowy
18:00serial komediowy
18:35serial komediowy
19:05serial kryminalny
20:00serial obyczajowy
od 15:35komedia obyczajowa
18:00komedia obyczajowa
20:00dramat biograficzny
od 15:50film przygodowy
18:40film przygodowy
od 15:05dramat obyczajowy
17:30komedia SF
20:00dramat SF
od 14:15film przygodowy
18:00komedia

Sportowe

od 15:10mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
17:30magazyn piłkarski
17:55mecz: VfB Stuttgart - SC Freiburg
17:30magazyn piłkarski
19:00mecz fazy play-off
20:00mecz fazy play-off
od 15:15mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
17:45mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
od 14:45mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
zdjęcie
17:30boks
20:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
od 16:30magazyn piłkarski
zdjęcie
18:00mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
20:30mecz: Willem II - AFC Ajax
17:00program informacyjny
17:07mecz: Willem II - AFC Ajax
18:00program informacyjny
18:07mecz: Willem II - AFC Ajax
19:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!