Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:40melodramat
19:30magazyn informacyjny
od 14:40film historyczny
16:10film przygodowy
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial fabularno-dokumentalny
od 15:10film przygodowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:35film animowany
od 15:00horror komediowy
zdjęcie
16:55film fantasy
19:00magazyn informacyjny
19:30magazyn sportowy
19:40magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
od 15:50film animowany
17:40komedia kryminalna
od 15:55film sensacyjny
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
18:20komedia przygodowa
16:00serial dokumentalny
16:30serial dokumentalny
18:05magazyn motoryzacyjny
18:50program rozrywkowy
19:00serial przygodowy

Filmowe

od 15:00dramat obyczajowy
18:10thriller
od 15:05komedia SF
17:05komedia SF
18:55komedia SF
od 14:25film biograficzny
16:10film obyczajowy
18:25magazyn informacyjny
18:35chochliki telewizyjne
18:40film dokumentalny
od 15:25film biograficzny
17:10film obyczajowy
19:25magazyn informacyjny
19:35chochliki telewizyjne
19:40film dokumentalny
od 14:55dramat biograficzny
17:10komedia
18:45magazyn muzyczny
19:05film krótkometrażowy
19:10film krótkometrażowy
19:15film krótkometrażowy
19:20film krótkometrażowy
19:30film krótkometrażowy
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
od 15:30thriller
17:35dramat obyczajowy
19:15magazyn filmowy
19:50film krótkometrażowy
od 15:45serial historyczny
16:40film dokumentalny
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
od 15:15dramat obyczajowy
17:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
zdjęcie
16:55film animowany
18:45komedia
od 15:55komedia
17:20dramat obyczajowy
od 15:00dramat obyczajowy
zdjęcie
16:45dramat biograficzny
19:00serial obyczajowy
19:30serial obyczajowy
od 14:25film historyczny
16:20film historyczny
zdjęcie
17:50dramat wojenny
od 15:30thriller SF
19:10film sensacyjny

Sportowe

od 15:10mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
17:45newsy sportowe
17:55mecz fazy grupowej: Besiktas JK - AS Monaco
od 15:30magazyn sportowy
17:30magazyn sportowy
18:00trening na krańcu świata
18:30trening na krańcu świata
19:00trening na krańcu świata
19:30trening na krańcu świata
19:55magazyn informacyjny
16:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
17:45mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 15:55mecz fazy grupowej
18:25mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
od 15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 15:30mecz: Willem II - AFC Ajax
17:40mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
19:50mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
16:00program informacyjny
16:07mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
17:00program informacyjny
17:07piłka nożna
18:00program informacyjny
18:07piłka nożna
19:00program informacyjny
19:07mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
16:05mecz: FC Bayern Monachium - RB Lipsk
18:05film dokumentalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!