Program TV na wtorek 09.04.2024
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (2)
3:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (23)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (25)
3:55serial dokumentalny
TV 6
Więzienie (2)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (3)
0:35serial dokumentalny
Święty (107)
1:00serial komediowy
Święty (108)
1:30serial komediowy
Nowe sekrety sąsiadów: Wymagająca szefowa (33)
3:40serial paradokumentalny
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Gen zła (229)
2:00serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (377)
3:00serial obyczajowy
TVN 7
Mieszkając z duchem 2 (8/10)
3:15serial dokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
3:40serial animowany
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Drugi oficer z Casablanki (235)
2:15serial kryminalny
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (10)
od 23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (13)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (14)
1:50serial kryminalny
FBI 3 (9/15)
2:45serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (7/15)
3:40serial kryminalny
CANAL+ Family
Chwile szczęścia (7)
od 23:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Jesienne trzcinowiska (4)
1:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Skrócone wędrówki (5)
2:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Niebezpieczne szopy (6)
2:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Kolorowy przednówek (1)
3:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Zakładnik (1)
0:05serial kryminalny
Zakładnik (2)
0:50serial kryminalny
Zakładnik (3)
1:35serial kryminalny
Baronowie (3)
2:20serial obyczajowy
Emigracja XD (6)
3:15serial komediowy
CBS Europa
Rok za rokiem (1/6)
3:00serial obyczajowy
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Ikar (6-ost.)
od 22:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Krwawa Wigilia (11)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Kłopoty z Mary (12)
1:25serial kryminalny
Domina: Szczęście (8-ost.)
2:10serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Ikar (6-ost.)
3:05serial kryminalny
HBO 3
Reżim: Don't Yet Rejoice (6-ost.)
2:45serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: Ken/kendra (9)
3:45serial komediowy
Polsat Film
Gliniarze: Piwnica (113)
1:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Nowożeńcy (114)
2:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Uznany za winnego (698)
3:25serial paradokumentalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
2:45serial komediowy
Z góry przepraszam: Wieczór bogini (4)
3:10serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (5)
3:30serial animowany