Ogólnotematyczne

8:00magazyn rolniczy
8:40program dla dzieci
9:15magazyn popularnonaukowy
9:45serial religijny
11:10magazyn przyrodniczy
od 7:35serial obyczajowy
8:10serial obyczajowy
8:40serial obyczajowy
9:10serial obyczajowy
9:40serial obyczajowy
10:15magazyn przyrodniczy
od 7:55magazyn ogrodniczy
8:25magazyn ogrodniczy
8:30magazyn
11:00serial dokumentalny
11:35magazyn informacyjny
od 6:30telezakupy
8:35serial komediowy
9:10serial fantasy
10:10serial fantasy
11:10serial fantasy
8:05serial animowany
10:50program popularnonaukowy
od 7:30program rozrywkowy
8:10program popularnonaukowy
10:10film familijny
8:05reportaż
9:15magazyn dla nastolatków
9:50program dla dzieci
10:20program edukacyjny
10:30program edukacyjny
10:50serial przygodowy
od 7:45
9:30magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny

Filmowe

9:50film krótkometrażowy
10:35komediodramat
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
9:55serial sensacyjny
10:50serial sensacyjny
8:05dramat biograficzny
10:10western
11:45chochliki telewizyjne
od 7:25dramat przygodowy
9:05dramat biograficzny
11:10western
8:05magazyn informacyjny
8:15magazyn muzyczny
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00serial animowany
10:15serial animowany
10:30serial animowany
10:45serial animowany
11:00chochliki telewizyjne
od 6:35komediodramat
8:10magazyn informacyjny
8:20chochliki telewizyjne
8:35film sensacyjny
10:10magazyn filmowy
10:40komedia
8:00magazyn filmowy
8:30magazyn informacyjny
10:30serial historyczny
11:30serial historyczny
od 7:35film animowany
9:15film fantasy
od 7:30film familijny
9:00film przygodowy
10:45film przygodowy
8:00serial obyczajowy
9:00film animowany
11:00komedia
8:35dramat kryminalny
10:30film przygodowy
od 7:15komedia wojenna
10:10komedia przygodowa

Sportowe

od 6:45mecz: Bournemouth AFC - Chelsea FC
8:45magazyn sportowy
9:00mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
11:15magazyn ligi angielskiej
od 7:00mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
8:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
11:00magazyn piłkarski
9:30mecz: Roda JC - Feyenoord
11:40magazyn sportowy
od 7:00mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
8:55mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
11:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
8:00skróty meczów półfinałowych
9:00mecz finałowy gry podwójnej
10:45hokej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!