Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:05serial obyczajowy
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:50serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial obyczajowy
9:00program popularnonaukowy
10:00magazyn poradnikowy
10:30magazyn poradnikowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:45magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30magazyn
8:00cykl felietonów
8:05program publicystyczny
9:00dramat obyczajowy
11:00serial obyczajowy

Filmowe

8:00serial kryminalny
9:45blok filmów krótkometrażowych
10:45komedia
od 7:10serial kryminalny
8:10serial kryminalny
9:10serial kryminalny
10:10serial fabularno-dokumentalny
11:10serial kryminalny
od 6:15dramat wojenny
8:50magazyn sportowy
9:20dramat obyczajowy
11:05film dokumentalny
od 7:15dramat wojenny
9:50magazyn sportowy
10:20dramat obyczajowy
8:00serial animowany
8:15serial animowany
8:30serial animowany
8:45serial animowany
9:00magazyn muzyczny
9:20magazyn informacyjny
9:30chochliki telewizyjne
9:35komediodramat
11:15chochliki telewizyjne
11:45komediodramat
8:00magazyn informacyjny
8:10chochliki telewizyjne
10:05magazyn filmowy
od 7:45magazyn filmowy
8:15film krótkometrażowy
8:50film krótkometrażowy
9:00serial kryminalny
9:50serial kryminalny
10:40film krótkometrażowy
10:50serial komediowy
11:15serial komediowy
11:45film obyczajowy
od 7:25serial sensacyjny
10:00serial sensacyjny
11:50komedia kryminalna
8:00komedia sensacyjna
od 7:45komedia
9:15komediodramat
od 7:40komediodramat
9:25dramat obyczajowy
11:10serial obyczajowy
11:35serial obyczajowy
od 6:00film przygodowy
9:40komediodramat
11:45dramat obyczajowy
od 7:30serial obyczajowy
8:30serial obyczajowy
9:30film obyczajowy
11:35film animowany
od 7:20serial sensacyjny
8:15dramat kryminalny
zdjęcie
9:45komedia wojenna

Sportowe

od 6:00mecz fazy grupowej: FC Celtic - FC Bayern Monachium
8:10magazyn piłkarski
8:45newsy sportowe
9:00mecz: Bournemouth AFC - Liverpool FC
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn sportowy
od 6:00mecz: Lech Poznań - Cracovia
8:10magazyn sportowy
8:30Best of Breckenridge
9:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Płock
11:25magazyn sportów motorowych
od 7:00rewanżowy mecz 1/16 finału: Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi
9:10mecz fazy grupowej: Jastrzębski Węgiel - Spacer's Toulouse VB
11:10magazyn siatkarski
od 7:00mecz fazy grupowej: Ford Store Levoranta Sastamala - VfB Friedrichshafen
9:10bieg ze startu wspólnego kobiet
11:20mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - Arkas Izmir
od 7:00piłka nożna
11:00mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
8:00mecz 1/8 finału: Werder Brema - SC Freiburg
10:05mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!