Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
Wydział kryminalny Kitzbühel: Gem - set - śmierć (45)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Stary znajomy (228)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Nie sądźcie (354)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Przeklęty film (715)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Trudna ciąża (716)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Zaliczenie u profesora (345)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta jest ścigana po wsi (804)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Częstochowa, Sjesta (1/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Telezakupy
od 6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (10)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (7)
7:40magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5+ (9)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (165)
7:00reality show
STOP Drogówka
8:00magazyn policyjny
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Trudne sprawy: Uzależniony (962)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (8)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1135)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Wspomnienia (20)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 1 (7)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 2 (8)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (180)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (997)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1095)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (812)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (813)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Władysław Słowiński
8:40program kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (9)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (10)
9:40serial przygodowy
TVP Polonia
Przystanek slow food 3: Olejarnia Zagłoby - oleje tłoczone na zimno (9)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (992)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (4)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (7)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (8)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (8)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Maski
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
8:00film krótkometrażowy
Grantchester 7 (1)
8:30serial kryminalny
Grantchester 7 (2)
9:30serial kryminalny
Kino Mówi: Strefa komfortu: Po miłości
10:30dramat obyczajowy
AXN
Rekrut (4)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (11)
8:00serial akcji
MacGyver 4 (12)
8:55serial akcji
Rekrut (4)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (13)
10:50serial akcji
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (7)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (15)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (16)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (17)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (17)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Wysoki Pressing
9:00magazyn sportowy
Turbokozak Extra
10:45magazyn sportowy
CANAL+ Film
Pan Tadeusz
od 6:30film kostiumowy
Łapu-capu
9:05chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
9:25magazyn filmowy
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
10:00film animowany
CANAL+ Premium
Nowicjusz
od 6:15film dokumentalny
Zaczarowana góra
7:35dramat fantasy
Pan Tadeusz
9:25film kostiumowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Polisa śmierci
od 6:00film obyczajowy
Twój na zawsze
8:10melodramat
Dyskretny romans
10:20komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
od 6:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
7:35serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
8:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
9:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Budujemy i walczymy (13)
10:15serial sensacyjny
HBO 2
Emily
od 6:00dramat biograficzny
Obwożąc Madeleine
8:10komediodramat
Space Oddity
9:40komedia romantyczna
HBO 3
The Social Network
od 6:00dramat biograficzny
Dalíland
8:00dramat biograficzny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Pancake Batter Anomaly (11)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Jerusalem Duality (12)
10:00serial komediowy
Alvin i wiewiórki
10:25film familijny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (9)
od 6:55serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (5)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (121)
9:00program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:05program rozrywkowy
Krzyż Walecznych
10:55film wojenny
Kino TV
Recepta na święta
od 6:55dramat obyczajowy
Celnicy 3 (2)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (3)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Śmierć na Nilu
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (102)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Taxi 541 (13)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (9)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (10)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kotłowy (37)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Złoty interes (5)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (20)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Powstały z martwych (77)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Pogoń za wiecznym życiem (79)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Zagraj to jeszcze raz, Luke (15)
od 6:50serial komediowy
Alf 3 (15)
7:50serial komediowy
Alf 3 (16)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (14)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (15)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (1)
10:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 6:00magazyn piłkarski
Turbokozak
7:45magazyn piłkarski
Turbokozak Extra
8:20magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Dallas Mavericks - Houston Rockets
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 6:00magazyn sportowy
Witaj w akademii: Lech Poznań
7:30serial dokumentalny
Telesprzedaż
8:00
Eurosport 1
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
7:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
7:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
8:002. wyścig w klasie MXGP
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
8:30lekkoatletyka
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
10:00mecz finałowy
Eurosport 2
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 6:30mecz finałowy
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
8:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
9:30kolarstwo
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Atleci
7:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
8:05mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: 2. liga
10:05mecz: Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!