Ogólnotematyczne

od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:40magazyn poradnikowy
zdjęcie
7:00serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
7:55magazyn kulinarny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
8:00cykl felietonów
8:10magazyn kulturalny
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

8:00serial kryminalny
zdjęcie
9:25dramat obyczajowy
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
od 6:20dramat obyczajowy
8:10magazyn muzyczny
8:30komediodramat
10:05magazyn filmowy
10:35komedia przygodowa
7:05magazyn informacyjny
7:15chochliki telewizyjne
7:20dramat obyczajowy
9:10magazyn muzyczny
9:30komediodramat
7:00serial animowany
7:15serial animowany
8:20film dokumentalny
9:10film obyczajowy
od 6:00dramat sensacyjny
7:40magazyn informacyjny
7:50dramat obyczajowy
9:35magazyn filmowy
10:05komedia
od 6:55serial historyczny
7:55magazyn informacyjny
8:15magazyn filmowy
8:45film krótkometrażowy
9:00serial komediowy
9:25serial komediowy
9:50serial szpiegowski
10:50serial szpiegowski
od 6:55serial obyczajowy
zdjęcie
7:50film obyczajowy
od 6:00komedia romantyczna
7:30film animowany
9:20dramat obyczajowy
8:50film krótkometrażowy
9:25komedia obyczajowa
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00film animowany
10:40film familijny

Sportowe

10:00magazyn sportowy
10:10magazyn piłkarski
od 6:00mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8:30magazyn sportowy
8:55magazyn sportów motorowych
9:25mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
7:00mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
9:10mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
7:102. sesja treningowa w klasie Moto3
8:052. sesja treningowa w klasie MotoGP
9:052. sesja treningowa w klasie Moto2
10:10mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
7:00magazyn sportowy
8:10mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiacos Pireus
10:20mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
8:00mecz 1/16 finału: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!