Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 3:55teleturniej muzyczny
Tacy byliśmy: Cud narodzin (3)
4:50cykl reportaży
Sprawa dla reportera
5:30magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski (610)
6:20talk-show prof. Jana Miodka
TVP 2
Podły, okrutny, zły
od 3:25film biograficzny
Barwy szczęścia (2994)
5:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2995)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1802)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Świat według Kiepskich: Skok (251)
4:00serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Szpital (178)
od 3:30serial paradokumentalny
Uwaga!
4:15magazyn reporterów
Nauka jazdy (2/12)
4:30program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (6/14)
4:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (18/26)
5:15serial dokumentalny
Uwaga!
5:45magazyn reporterów
Batwheels (1/40)
6:00serial animowany
Batwheels (2/40)
6:15serial animowany
Batwheels (3/40)
6:30serial animowany
Kuchenne rewolucje: Gdynia, Restauracja Granola (1/14)
6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
od 3:20program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
4:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
4:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
4:45program rozrywkowy
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
6:00serial popularnonaukowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
6:55program rozrywkowy
Uśmiechnij się 3 (4)
7:50program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Live (2318)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Interwencja
6:00magazyn reporterów
Siedem nowych znaków Apokalipsy
6:20film dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Internetowa znajomość (9)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Test wierności (10)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Takie same (43)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (66)
6:00serial dokumentalny
Columbo (1)
7:00serial kryminalny
TV Puls
Menu na miarę (2)
od 3:50program kulinarny
Menu na miarę (3)
4:25program kulinarny
Dyżur 3 (35)
4:50serial dokumentalny
Dyżur 3 (36)
5:20serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Prezent na urodziny (28)
5:50serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Przesyłka (29)
6:45serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Słodkie sekrety (30)
7:45serial paradokumentalny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (2/17)
od 3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/7)
4:25talk-show
Szkoła (362)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (14/22)
6:00reality show
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (6/40)
7:00serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (7/40)
7:15serial animowany
Agencie, podaj łapę
7:30komedia
TVP Kultura
Projektując przyszłość
od 3:45film dokumentalny
Teledyski
4:50magazyn muzyczny
Podróże z historią
5:15serial dokumentalny
Rozmowy (nie)wygodne
7:10program publicystyczny
TVP Polonia
Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
od 3:55widowisko muzyczne
Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
4:50serial obyczajowy
Tylko jeden skecz: "Wylęgarnia smaków" - Kabaret Moralnego Niepokoju
5:45program rozrywkowy
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Będziemy mieszkać razem (2)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
WP
Morderstwa w Midsomer (2)
od 2:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu (15)
4:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 3 (5)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (3)
6:55serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Wenus z Willendorfu
od 3:45film krótkometrażowy
Zanim zasnę
4:20film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
4:50film krótkometrażowy
Kruk. Czorny Woron nie śpi (1)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 3: Od Wałbrzycha do Wrocławia (8)
6:30serial dokumentalny
Maski
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:30film krótkometrażowy
AXN
FBI 3 (12/15)
od 3:45serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (10/15)
4:40serial kryminalny
Hity AXN
6:15magazyn filmowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
6:35serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (17)
7:30serial kryminalny
CANAL+ 1
20 dni w Mariupolu
od 2:35film dokumentalny
Jezioro Słone
4:10komedia obyczajowa
Miasta rytm: Wrocław
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Małe-wielkie zmiany (4)
od 3:40serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (5)
4:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (6)
4:40serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (7)
5:10serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele (3)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (4)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (1)
6:25serial animowany
Marta mówi! (14)
6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (15)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (16)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (17)
7:40serial animowany
CANAL+ Film
Wiarołom
od 3:55dramat obyczajowy
Po pierwsze
5:15film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Na pełen etat
6:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Jezioro Słone
od 3:10komedia obyczajowa
Miasta rytm: Wrocław
4:55serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Zalew Wiślany (10)
7:35serial dokumentalny
CBS Europa
Niania w Nowym Jorku
6:00komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Murdoch i koniec świata (14)
od 3:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Niesubordynacja (15)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Zemsta czyni mężczyznę (13)
5:15serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
6:35serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6)
7:40serial kryminalny
HBO 2
Capote
od 2:10dramat biograficzny
Policja zastępcza
4:10komedia sensacyjna
Magiczne pierniki
6:00film obyczajowy
Hotel Transylwania
7:25film animowany
HBO 3
Premiera: Zwierzęta nocy
4:00thriller
Wszyscy kochają Żanetę
6:00komediodramat
Premiera: Pianoforte
7:35film dokumentalny
Kino Polska
Złote runo
od 2:50komedia
Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza
4:40film dokumentalny
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:00film przygodowy
Paciorki jednego różańca
7:25dramat społeczny
Polsat Film
Ślad: Ukąszenie kufii 1 (1)
4:00serial kryminalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (160)
6:00program rozrywkowy
Stopklatka
Trójkąt bermudzki
od 2:05dramat sensacyjny
Tajemnicze archiwa ZSRR (1/2)
4:10film dokumentalny
Żmijowisko (6/7)
5:10serial kryminalny
Przygody Merlina 4: Zwiastun nowych czasów (49)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11: Mój zespół gra rocka (144)
7:00serial kryminalny
Warner TV
Pod wodą
od 3:30film przygodowy
Z góry przepraszam: Pilot (1)
5:25serial komediowy
4 Blocks (1)
5:26serial kryminalny
Cudotwórcy 2: Festiwal muzyczny (6)
6:05serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (4)
6:20serial animowany
Kochane kłopoty (9)
6:35serial obyczajowy
Przed wschodem słońca
7:35melodramat
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Boks: Gala w Corpus Christi
od 3:30waga ciężka: Jared Anderson - Ryad Merhy
Witaj w akademii: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Liga+
6:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:20mecz: Girona FC - FC Barcelona
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
4:00mecz półfinałowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
5:00cross country olympic kobiet
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:007. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:001. etap: Venaria Reale - Turyn
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:001. etap
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
5:007. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
6:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz półfinałowy
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 301
4:00walka: Alexandre Pantoja - Steve Erceg
Strzelectwo
7:00strzelectwo
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 1:001. dzień
Boks: Gala w Kempton Park
4:50waga superpółśrednia: Roarke Knapp - Przemysław Zyśk
Sportowy wieczór
5:55program informacyjny
Droga do EURO 2024 (8)
6:40magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!