Program TV na piątek 29.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka
od 21:05program religijny
Ben Hur
22:35dramat historyczny
Matylda (3)
0:50serial kostiumowy
Cristiada
1:50dramat historyczny
TVP 2
Usłane różami
od 20:40komedia
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Światło między oceanami
23:10dramat obyczajowy
Złodziej w hotelu
1:35film kryminalny
TVN
Johnny
od 20:00dramat biograficzny
Noe: Wybrany przez Boga
22:35dramat przygodowy
Autentyczni (2)
1:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
od 20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
22:30program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
23:25program rozrywkowy
Odludzie
0:30dramat sensacyjny
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (310)
22:00reality show
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (769)
23:05serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (770)
0:05serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
1:05serial kryminalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (8)
22:00serial kryminalny
Łatwa dziewczyna
23:00komedia
Pogrzebani za domem (6)
1:00serial dokumentalny
TV Puls
Kryptonim Banshee
od 21:55thriller
Brudna sprawiedliwość
23:50film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (8)
1:55program kulinarny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
od 20:05dramat historyczny
Teatr Telewizji: Porozmawiajmy o życiu i śmierci
22:45sztuka Krzysztofa Bizio
Hala odlotów
23:55talk-show
Da Vinci odkodowany
1:05film dokumentalny
TVP Polonia
Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka
od 21:05program religijny
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
22:30serial obyczajowy
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (835)
0:00teleturniej
Perły Bałtyku: Najmniejsze skarby morza
0:30serial dokumentalny
Olá Polônia (146)
1:00magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf 2 (6)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kawa, herbata, coś mocniejszego (1)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (13)
1:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Bardzo poszukiwany człowiek
od 20:10thriller
Inwersja
22:20dramat sensacyjny
Tempo Home
0:10film krótkometrażowy
Raisa
0:30film dokumentalny
Dalej jest dzień
0:50film krótkometrażowy
We Have One Heart
1:15film krótkometrażowy
Dziewczyna z moich snów
1:35film krótkometrażowy
AXN
Projekt Monster
od 21:05film katastroficzny
Cloverfield Lane 10
22:50thriller
Walker: Strażnik Teksasu (1)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (2)
1:50serial kryminalny
CANAL+ 1
John Wick 4
od 21:15film sensacyjny
Premiera: Kiedy ślub? (8-ost.)
0:00serial komediowy
Reguły zabijania
0:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Rzymskie legiony budowniczych
od 21:50film dokumentalny
Hollywood Buzz
22:55magazyn filmowy
Chwile szczęścia (2)
23:20serial dokumentalny
Skowyt
0:25film krótkometrażowy
Remont w 48h 2 (3)
1:15magazyn poradnikowy
Remont w 48h 2 (4)
1:40magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Trzy tysiące lat tęsknoty
od 21:50film fantasy
Król Algierii
23:35komediodramat
Bohater
1:15dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
John Wick 4
od 20:15film sensacyjny
Premiera: Kiedy ślub? (8-ost.)
23:00serial komediowy
Reguły zabijania
23:50film sensacyjny
Życie w błocie się złoci
1:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (4)
22:00serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (5)
22:40serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (6)
23:20serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (7)
0:00serial kryminalny
Ptak dobrego Boga: Meet the Lord (1)
0:40serial historyczny
Ptak dobrego Boga: A Wicked Plot (2)
1:35serial historyczny
CBS Europa
Wybór
od 21:00melodramat
Monte Carlo
23:10komedia przygodowa
Rycerz pierwszej damy
1:15komediodramat
Epic Drama
Babilon Berlin 4 (1)
od 21:30serial kryminalny
Agatha i klątwa Isztar
22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 2 (11)
1:25serial kryminalny
HBO 2
Ave, Cezar!
od 21:20komedia
Niepokonana Tatiana Suarez
23:10film dokumentalny
Malowanie z Johnem 3: My Friend Flea (4)
0:30serial dokumentalny
Jak stworzyć bestseller
1:00komediodramat
HBO 3
Gra o tron 5: The House of Black and White (2)
od 21:50serial fantasy
Gra o tron 5: High Sparrow (3)
22:45serial fantasy
Gra o tron 5: The Sons of the Harpy (4)
23:45serial fantasy
Gra o tron 5: Kill the Boy (5)
0:35serial fantasy
Mandy
1:35horror
Kino TV
Mocny piątek: Szczęki
od 20:00thriller
Agent Red - Broń chemiczna
22:45film sensacyjny
Kickboxer
0:45film sensacyjny
Stopklatka
Premiera: Rebeliant
od 20:00dramat biograficzny
Straszne piątki: Zbaw nas ode złego
23:00horror
Chemia
1:30dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: Lille OSC - RC Lens
Tenis: Turniej WTA w Miami
23:05mecz półfinałowy gry pojedynczej
Basket Office
1:30magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55piłka nożna
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:15waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Liga+ Extra
1:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
22:00snowboard
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
22:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:30kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:30supergigant kobiet
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 21:002. runda
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:45zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
23:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
22:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: FEN 32 w Warszawie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna
22:00mecz towarzyski
KOTV Classics
0:00magazyn bokserski
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Retransmisja
22:45
Odliczanie do EURO 2024
0:55podsumowanie meczów barażowych
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!