Ogólnotematyczne

od 20:40mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Real Madryt CF
0:10melodramat
od 20:05melodramat
zdjęcie
22:10thriller
0:15film sensacyjny
od 20:05dramat katastroficzny
0:10dramat obyczajowy
od 20:55teleturniej
21:30reality show
23:00thriller
od 20:00dramat przygodowy
22:55magazyn piłkarski
0:00film sensacyjny
21:05horror komediowy
23:00dramat sensacyjny
od 20:00dramat obyczajowy
23:55thriller
od 20:20dramat obyczajowy
22:35cykl felietonów
22:45magazyn kulturalny
23:15magazyn filmowy
23:35film obyczajowy
od 20:00film SF
21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

od 20:10dramat obyczajowy
22:10dramat kryminalny
0:35film krótkometrażowy
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial akcji
0:00serial kryminalny
od 20:40mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Real Madryt CF
0:30dramat obyczajowy
21:40mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Real Madryt CF
od 20:00komedia romantyczna
21:30komedia kryminalna
23:00komedia
0:30komediodramat
od 20:45serial kryminalny
21:30film krótkometrażowy
21:45serial historyczny
zdjęcie
22:45serial kryminalny
23:45serial kryminalny
0:40serial kryminalny
od 20:10serial sensacyjny
21:10film sensacyjny
23:00serial obyczajowy
0:15serial obyczajowy
21:00serial kostiumowy
21:55serial obyczajowy
22:50komedia kryminalna
0:25serial komediowy
0:50serial kostiumowy
od 20:00dramat psychologiczny
22:25thriller
0:15komediodramat
21:00dramat kryminalny
zdjęcie
23:15komedia romantyczna
od 20:00film sensacyjny
21:55komedia
23:50dramat biograficzny
21:00film sensacyjny
23:25film SF

Sportowe

od 20:40mecz fazy grupowej: SSC Napoli - Manchester City FC
22:45newsy sportowe
0:15mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Real Madryt CF
22:15kierunek Pjongczang
22:30Ones to Watch
22:3510 najlepszych momentów
22:40Olimpic Spirit
22:45Sports Explainers
22:50Olimpic Spirit
22:55Ones to Watch
23:00
23:15magazyn sportowy
23:25magazyn informacyjny
23:30łyżwiarstwo figurowe
od 20:40mecz fazy grupowej
22:45mecz: Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano
od 19:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:30boks
0:30magazyn piłkarski
od 19:50mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
22:00mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
0:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
od 20:07mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
23:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!