Ogólnotematyczne

od 12:25film historyczny
14:00teleturniej
14:40film historyczny
16:10film przygodowy
od 12:55film familijny
15:10film przygodowy
od 12:55komedia obyczajowa
15:00horror komediowy
16:55film fantasy
od 11:15dramat historyczny
13:25dramat historyczny
15:50film animowany
od 12:35serial fabularny
13:45dramat biograficzny
15:55film sensacyjny
od 12:45komedia fantasy
14:30film fantasy
16:20film fantasy
od 11:30program interaktywny
16:00serial dokumentalny
16:30serial dokumentalny

Filmowe

13:00dramat obyczajowy
15:00dramat obyczajowy
od 12:45film SF
zdjęcie
15:05komedia SF
od 12:20thriller
13:55chochliki telewizyjne
14:25film biograficzny
16:10film obyczajowy
13:20thriller
14:55chochliki telewizyjne
15:25film biograficzny
od 12:40chochliki telewizyjne
13:10serial dokumentalny
14:05magazyn muzyczny
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
14:40film krótkometrażowy
14:55dramat biograficzny
zdjęcie
13:00dramat obyczajowy
15:10magazyn muzyczny
15:30thriller
od 12:55serial historyczny
13:55serial historyczny
14:50serial historyczny
15:45serial historyczny
16:40film dokumentalny
13:00komedia romantyczna
od 12:10dramat obyczajowy
16:55film animowany
od 12:30dramat biograficzny
14:20dramat obyczajowy
13:05serial komediowy
15:00dramat obyczajowy
16:45dramat biograficzny
od 11:40film przygodowy
14:25film historyczny
16:20film historyczny
od 11:30film wojenny
zdjęcie
13:35dramat obyczajowy
15:30thriller SF
od 12:40film przygodowy
14:40komedia wojenna

Sportowe

od 11:15mecz fazy grupowej: AS Roma - Chelsea FC
13:15magazyn piłkarski
14:10magazyn piłkarski
15:10mecz fazy grupowej: Manchester United FC - SL Benfica
15:00Ones to Watch
15:0510 najlepszych momentów
15:10Olimpic Spirit
15:15Sports Explainers
15:20Olimpic Spirit
15:25Ones to Watch
od 11:00mecz fazy grupowej
13:10magazyn sportowy
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 11:20mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
13:30magazyn piłkarski
15:30mecz: Willem II - AFC Ajax
13:00program informacyjny
13:07mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
14:00program informacyjny
14:07mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
15:00program informacyjny
15:07mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
16:00program informacyjny
16:07mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!