Ogólnotematyczne

12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
od 11:50teleturniej
zdjęcie
12:50serial obyczajowy
13:50serial fabularno-dokumentalny
14:25film dokumentalny
14:55magazyn historyczny
15:30serial przygodowy
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
zdjęcie
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
12:00serial fabularny
13:00program popularnonaukowy
14:00program popularnonaukowy
15:00reality show
12:00serial kryminalny
12:55serial kryminalny
15:45serial obyczajowy
od 11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15talk-show
od 11:00serial obyczajowy
12:30reportaż
13:30dramat obyczajowy
14:50magazyn kulturalny
15:05magazyn kulturalny
od 11:30program interaktywny

Filmowe

13:00etiuda filmowa
13:25dramat obyczajowy
15:30film krótkometrażowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
od 10:35komedia przygodowa
12:15chochliki telewizyjne
14:55dramat obyczajowy
od 11:35komedia przygodowa
13:15chochliki telewizyjne
15:55dramat obyczajowy
od 11:50magazyn muzyczny
12:15dramat przygodowy
14:00chochliki telewizyjne
14:05film dokumentalny
14:55magazyn informacyjny
15:05serial animowany
15:20serial animowany
15:35serial animowany
15:50serial animowany
od 11:45film krótkometrażowy
12:15dramat obyczajowy
13:50magazyn filmowy
14:20dramat obyczajowy
od 11:50film krótkometrażowy
12:15film krótkometrażowy
12:45film krótkometrażowy
15:00serial sensacyjny
15:45serial sensacyjny
od 11:35komedia
15:15dramat obyczajowy
od 11:00komedia
13:10serial kryminalny
14:45film familijny
od 11:15western
13:05komedia
14:25komedia sensacyjna
od 10:35komedia
12:20dramat biograficzny
14:10dramat obyczajowy
od 11:40serial obyczajowy
12:10serial kostiumowy
13:00serial obyczajowy
13:50film obyczajowy
od 11:10dramat wojenny
13:55komedia
15:50dramat obyczajowy
od 10:40film familijny
12:25komedia kryminalna
14:30komedia SF
od 11:45film przygodowy
zdjęcie
14:05film przygodowy

Sportowe

od 11:15magazyn piłkarski
12:15magazyn sportowy
12:45magazyn piłkarski
13:20mecz: Southampton FC - West Bromwich Albion FC
15:25mecz 1/16 finału: Fuenlabrada CF - Real Madryt CF
od 11:00mecz fazy play-off
12:15mecz fazy play-off
15:00magazyn sportowy
15:30magazyn piłkarski
od 11:25mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
13:30magazyn piłkarski
14:30magazyn ligi polskiej
od 11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
15:10mecz ćwierćfinałowy: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
od 10:10mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
12:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
14:30magazyn piłkarski
15:10mecz: Feyenoord - AFC Ajax
12:00program informacyjny
12:07mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
12:30lekkoatletyka
13:00program informacyjny
13:07magazyn piłkarski
14:00program informacyjny
14:07magazyn piłkarski
15:00program informacyjny
15:07mecz: Espadon Szczecin - GKS Katowice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!