Ogólnotematyczne

od 10:55serial obyczajowy
12:00magazyn dla młodzieży
14:15serial kryminalny
od 10:55magazyn kulturalny
zdjęcie
11:50serial komediowy
12:50serial fabularno-dokumentalny
14:00teleturniej
14:40magazyn historyczny
od 10:45program rozrywkowy
12:15program rozrywkowy
13:45reality show
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
12:50reality show
13:50program rozrywkowy
od 10:25serial fantasy
11:20serial komediowy
11:55serial komediowy
12:30serial komediowy
13:00serial komediowy
13:35serial komediowy
14:10serial komediowy
14:45film przygodowy
od 10:25serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
zdjęcie
12:25serial obyczajowy
13:25magazyn policyjny
od 10:55magazyn informacyjny
11:15program publicystyczny
11:30magazyn
11:00program publicystyczny
11:40magazyn kulturalny
12:30cykl reportaży
zdjęcie
13:10komediodramat
od 10:55serial obyczajowy
11:50komedia
13:30magazyn motoryzacyjny
14:15serial dokumentalny
14:50serial przygodowy

Filmowe

od 10:05dramat obyczajowy
14:15serial sensacyjny
od 10:45serial kryminalny
11:40serial sensacyjny
12:40serial sensacyjny
13:40serial sensacyjny
14:40serial sensacyjny
11:00magazyn informacyjny
11:10film animowany
12:45chochliki telewizyjne
13:15komedia
14:55serial dokumentalny
11:05dramat obyczajowy
12:50magazyn muzyczny
13:10thriller
14:50magazyn informacyjny
od 10:05film przygodowy
11:50film familijny
13:40film przygodowy
od 9:30komediodramat
11:15dramat biograficzny
13:20dramat obyczajowy
14:55film animowany
od 10:35serial komediowy
11:10serial komediowy
11:45serial biograficzny
12:35serial dokumentalny
13:15serial obyczajowy
14:05serial obyczajowy
od 10:30komedia obyczajowa
12:35komedia obyczajowa
14:35dramat kryminalny
od 10:50komedia
12:45dramat wojenny
od 10:30komedia
zdjęcie
12:35komedia

Sportowe

od 9:00mecz: Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks
11:15newsy sportowe
11:30magazyn piłkarski
12:00magazyn piłkarski
14:00magazyn sportowy
14:35magazyn piłkarski
11:00magazyn piłkarski
12:10mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
od 9:50mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
12:00magazyn bokserski
12:40mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
14:45mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
od 10:10mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
zdjęcie
12:20mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
14:501. wyścig w Barcelonie
od 10:20mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
12:00program informacyjny
12:07mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
12:30magazyn tenisowy
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
od 10:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
12:05najpiękniejsze akcje
13:30mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!