Program TV na jutro, piątek 29.03.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Snajper (40)
8:00serial kryminalny
Dziesięcioro przykazań (1/2)
8:50dramat kostiumowy
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:35magazyn kulinarny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie: Uzależnienie od e-papierosów (4)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2971)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (706)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Esteta (706)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Trucker Club (5)
od 7:40magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się 3 (6)
8:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (1)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Mój syn jest przestępcą (952)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1129)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (12)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Odlot (3)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (175)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (176)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1090)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (802)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (803)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (73)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
8:00serial dokumentalny
Szpakowski - odkrywając linie
8:35reportaż
Pogranicze w ogniu (16/24)
9:05serial sensacyjny
Ponette
10:15dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
11:10cykl reportaży
Lepsza połowa 2 (27)
11:45serial komediowy
WP
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
od 7:40serial sensacyjny
Morderstwa w Midsomer 8 (6)
8:40serial kryminalny
Wymazane z historii (5)
10:40serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Pokój dla nastolatki (5)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (800)
11:45program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Maskarada
8:00film krótkometrażowy
Vera 12: Odcinek specjalny
8:30serial kryminalny
Morze Północne w ogniu
10:15dramat sensacyjny
AXN
MacGyver 4 (1)
8:05serial akcji
MacGyver 4 (2)
9:00serial akcji
Carter 2 (9)
9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (3)
10:50serial akcji
MacGyver 4 (4)
11:45serial akcji
CANAL+ 1
Alcarras
od 7:05dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
9:10film animowany
Aktualności filmowe+
10:45magazyn filmowy
Zołza
11:15komedia
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (11)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Długi weekend
8:10film obyczajowy
Dom pogodnej starości
9:30komedia
Wróżka Zębuszka
11:10film animowany
CANAL+ Premium
Alcarras
od 6:05dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
8:10film animowany
Aktualności filmowe+
9:45magazyn filmowy
Zołza
10:15komedia
AC/DC - Forever Young
11:50film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
od 7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
9:00serial dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:25serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
10:15serial dokumentalny
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
CBS Europa
Marjorie Morningstar
od 6:30dramat obyczajowy
Sześcioro urwisów
8:55musical
Jak w niebie
10:55komedia romantyczna
Epic Drama
Grantchester 5 (2)
od 7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
10:55serial sensacyjny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:50film kryminalny
HBO
Obwożąc Madeleine
od 7:25komediodramat
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:55dramat obyczajowy
Róise i Frank
10:40komediodramat
HBO 2
Wojna o jutro
od 7:30dramat SF
Mój romans z małżeństwem
9:45film animowany dla dorosłych
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35serial komediowy
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55serial komediowy
HBO 3
Raport
8:00dramat biograficzny
Przyjaciele 10: The One with Rachel's Going Away Party (16)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The Last One (17)
10:25serial komediowy
Coś prawdziwego
11:15dramat psychologiczny
Kino Polska
Och! Kabaret (8)
8:05program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (4)
9:05program rozrywkowy
Sławna jak Sarajewo
10:05komediodramat
Kino TV
Na skrzydłach orłów
od 6:35dramat historyczny
Kung-fu joga
8:20komedia przygodowa
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
10:40serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny (20)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (253)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (254)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kamansutra (27)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Wojciech Cejrowski. Kura
od 7:55program rozrywkowy
C.K. Dezerterzy (1/2)
8:40komedia
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
10:35komedia
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (4)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (5)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
LaLiga World
8:00magazyn piłkarski
NBA Action
8:30magazyn koszykarski
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Wysoki Pressing
9:40magazyn sportowy
Basket Office
11:10magazyn koszykarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 6:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
The Olympians
9:30magazyn sportowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:40skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:002. przejazd slalomu kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu mężczyzn
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 7:30zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
8:30mecz finałowy
Monumental Cobbles
10:30magazyn sportowy
Cycling Show
11:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Golf: Hero Indian Open
8:302. dzień
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 6:00mecz towarzyski: Anglia - Belgia
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
TVP Sport
Droga do EURO 2024
8:05magazyn piłkarski
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jan Mulak
8:40cykl reportaży
Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024
9:10podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!