Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05program rozrywkowy
21:40thriller SF
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00dramat przygodowy
22:25film sensacyjny
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:00thriller
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
22:30dramat sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial kryminalny
20:00komedia
21:45program rozrywkowy
22:20magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 18:25film kryminalny
zdjęcie
20:10dramat obyczajowy
22:25dramat biograficzny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
19:15komedia sensacyjna
21:00dramat obyczajowy
od 18:05komedia kryminalna
19:40magazyn muzyczny
20:00magazyn informacyjny
20:10chochliki telewizyjne
20:15komedia sensacyjna
22:00dramat obyczajowy
od 17:50film fantasy
19:50magazyn informacyjny
20:00komediodramat
21:35komedia
od 18:20thriller
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat obyczajowy
21:25dramat biograficzny
od 18:55serial historyczny
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:40film krótkometrażowy
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
od 18:35film przygodowy
21:00film sensacyjny
od 18:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
21:00film sensacyjny
22:55dramat kryminalny
od 18:35dramat obyczajowy
20:10thriller
22:15thriller
19:05serial obyczajowy
19:30serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:50film SF
19:00program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna
22:10dramat sensacyjny
19:00serial kryminalny
20:00komedia
22:00komedia
21:00serial komediowy
21:50serial komediowy
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny

Sportowe

19:00magazyn piłkarski
19:25mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
21:25mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
od 18:20waga superpółśrednia: Erislandy Lara - Terrell Gausha
19:25magazyn sportowy
20:00mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
22:00mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
od 17:20mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
19:30waga junior ciężka: Murat Gasijew - Krzysztof Włodarczyk
20:15mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:50mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiakos Pireus
22:00magazyn piłkarski
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:00magazyn piłkarski
od 18:25mecz 1/16 finału: SV Wiehen Wiesbaden - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:40mecz 1/16 finału: 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund
22:45program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!