Program TV na jutro, piątek 29.03.2024
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
19:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Lille OSC - RC Lens
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 15:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
17:30mecz półfinałowy fazy play-off: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Boxing World Weekly - Wokół ringu
20:00magazyn bokserski
Premiera: La Liga Preview Show
20:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Lille OSC - RC Lens
Eurosport 1
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
17:00kolarstwo
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
18:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
20:00skoki narciarskie
Eurosport 2
The Games through a lens
17:00magazyn sportowy
The Games through a lens
17:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
18:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
19:00kolarstwo
Polsat Sport
7. strefa
od 16:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Piłka nożna
od 15:00mecz towarzyski: Słowenia - Portugalia
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Tenis: Turniej ATP w Miami
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
17:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
F1 H2O: Grand Prix Indonezji
19:00podsumowanie
KOTV Classics
19:30magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25mecz: Virtus Segafredo Bologna - Panathinaikos AKTOR Ateny
TVP Sport
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie
od 16:35HPP WKKW
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
17:45podsumowanie
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie
20:25Grand Prix