Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
od 15:50reality show
16:50serial fabularno-dokumentalny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
od 15:45program rozrywkowy
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
od 15:25reality show
zdjęcie
17:00program rozrywkowy
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 15:30komedia
zdjęcie
17:10film dla młodzieży
16:45film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
od 14:10komedia
16:25film familijny
zdjęcie
17:55komedia
16:00cykl reportaży
16:20melodramat
18:20magazyn kulturalny
18:55cykl dokumentalny
19:25cykl dokumentalny
od 15:50serial fantasy
16:50serial sensacyjny
17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy

Filmowe

od 15:50serial sensacyjny
zdjęcie
16:45serial obyczajowy
17:55dramat obyczajowy
od 15:45serial kryminalny
16:45serial kryminalny
17:45thriller
od 14:45dramat historyczny
zdjęcie
17:30komedia
19:20thriller
od 15:45dramat historyczny
18:30komedia
16:00serial animowany
16:10magazyn informacyjny
16:20chochliki telewizyjne
16:25film krótkometrażowy
16:30film animowany
19:50magazyn informacyjny
od 15:40thriller
18:15komedia
19:50magazyn informacyjny
16:00serial kryminalny
16:45film krótkometrażowy
17:00film krótkometrażowy
17:15film krótkometrażowy
17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
od 15:30film przygodowy
17:20komedia romantyczna
19:10komedia romantyczna
od 15:00dramat obyczajowy
16:40film animowany
18:15film SF
od 15:10film familijny
16:50komediodramat
18:20dramat psychologiczny
16:25dramat obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:55serial obyczajowy
od 15:35komedia
17:40komedia
od 15:35komedia romantyczna
od 14:15film familijny
18:35komedia sensacyjna

Sportowe

od 15:25mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:40mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
od 15:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
19:30magazyn koszykarski
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
zdjęcie
17:30walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:15mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Northampton Saints
18:30mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92
od 14:40program dowolny par tanecznych
16:35program dowolny par sportowych
18:20program dowolny solistek

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!