Ogólnotematyczne

od 8:40telenowela dokumentalna
9:10serial dokumentalny
11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
zdjęcie
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
9:00program popularnonaukowy
10:00serial dokumentalny
12:55serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
9:00dramat psychologiczny
10:40cykl felietonów
12:40film obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 8:55serial kryminalny
9:55dramat psychologiczny
12:15film biograficzny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
11:00serial przygodowy
12:00serial przygodowy
od 8:25komediodramat
10:00chochliki telewizyjne
10:30serial dokumentalny
11:30magazyn muzyczny
11:50dramat przygodowy
od 8:55magazyn filmowy
9:25komediodramat
11:00chochliki telewizyjne
11:30serial dokumentalny
12:30magazyn muzyczny
12:50dramat przygodowy
od 8:20serial dokumentalny
9:15magazyn muzyczny
11:15magazyn informacyjny
11:25chochliki telewizyjne
11:30komedia romantyczna
od 8:25dramat sensacyjny
10:05dramat obyczajowy
11:40magazyn filmowy
12:15dramat SF
od 8:55film krótkometrażowy
10:05serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
12:40dramat psychologiczny
od 7:35film familijny
9:20film familijny
zdjęcie
11:05film obyczajowy
od 7:55komedia fantasy
zdjęcie
10:30dramat obyczajowy
12:55serial kryminalny
od 8:15dramat biograficzny
10:15thriller
11:40film SF
10:40serial obyczajowy
11:05serial obyczajowy
11:40serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
10:45film historyczny
12:40film historyczny
od 8:15serial sensacyjny
9:10film kryminalny
12:40komedia

Sportowe

od 8:50mecz: Watford FC - Arsenal FC
11:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
zdjęcie
9:00mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
11:40mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Olympiacos FC
od 7:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
9:10mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
zdjęcie
11:20magazyn piłkarski
od 7:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
9:10mecz: Feyenoord - PEC Zwolle
11:20mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
od 8:10mecz: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
10:20magazyn piłkarski
12:00program informacyjny
12:07magazyn piłkarski
12:30magazyn tenisowy
od 7:50mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
9:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!