Ogólnotematyczne

od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:40magazyn poradnikowy
7:05serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
7:55magazyn kulinarny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
8:00cykl felietonów
8:10magazyn kulturalny
8:45cykl reportaży
10:45magazyn kulturalny
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

8:00serial kryminalny
8:55serial kryminalny
9:55dramat psychologiczny
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
7:50magazyn muzyczny
8:10film familijny
10:00magazyn filmowy
10:30film obyczajowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
8:50magazyn muzyczny
9:10film familijny
7:00serial animowany
7:15serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:10dramat obyczajowy
od 6:00dramat obyczajowy
7:40magazyn informacyjny
8:00dramat biograficzny
10:00magazyn muzyczny
10:20dramat obyczajowy
8:00film krótkometrażowy
8:15magazyn informacyjny
8:30magazyn filmowy
9:00serial komediowy
9:25serial komediowy
9:50serial szpiegowski
10:50serial szpiegowski
od 6:50serial obyczajowy
7:45dramat historyczny
9:45dramat historyczny
od 6:50
7:25melodramat
10:40komedia sensacyjna
od 6:00dramat obyczajowy
7:35dramat wojenny
od 6:00komedia obyczajowa
9:25film krótkometrażowy
9:55film psychologiczny
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00komedia kostiumowa
od 6:55serial sensacyjny
7:50komedia przygodowa
9:55film przygodowy

Sportowe

od 6:00mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
8:00magazyn sportowy
8:25magazyn ligi angielskiej
9:00magazyn koszykarski
9:30mecz: Borussia Dortmund - RB Lipsk
od 6:00mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
8:30magazyn sportowy
8:50mecz fazy grupowej: FK Vardar - Real Sociedad
10:55mecz fazy grupowej: TSG 1899 Hoffenheim - Istanbul BB
7:00mecz: Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
9:10mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
7:052. sesja treningowa w klasie Moto2
8:00mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
10:10mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
7:00magazyn sportowy
10:20magazyn piłkarski
7:20mecz fazy grupowej: Olympique Marsylia - Vitoria Setubal
9:15mecz fazy grupowej: AC Milan - AEK Ateny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!