Ogólnotematyczne

od 20:25serial kryminalny
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
0:35serial kryminalny
od 20:40reality show
22:40film dokumentalny
23:40dramat sensacyjny
od 20:05reality show
21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
zdjęcie
23:25thriller
22:05serial fantasy
0:55interaktywny program rozrywkowy
zdjęcie
21:00film przygodowy
0:05program rozrywkowy
21:00serial kryminalny
od 20:00komedia
21:55komedia
0:15komedia sensacyjna
od 20:45serial kryminalny
21:35magazyn kulinarny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:40talk-show
0:45telenowela dokumentalna
22:45magazyn kulturalny
23:25cykl felietonów
0:55film obyczajowy
od 20:00dramat kryminalny
21:50serial historyczny
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:35program rozrywkowy

Filmowe

22:35komediodramat
0:35dramat obyczajowy
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
23:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
21:45serial sensacyjny
zdjęcie
22:35dramat SF
0:05film sensacyjny
21:05serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
23:35dramat SF
od 20:00dramat obyczajowy
21:25komediodramat
23:25serial dokumentalny
0:20magazyn muzyczny
0:45film krótkometrażowy
od 20:00dramat obyczajowy
21:45film SF
23:35thriller
21:20film krótkometrażowy
21:35film krótkometrażowy
22:00serial kryminalny
22:50serial kryminalny
23:40film krótkometrażowy
23:55serial przygodowy
21:00dramat kostiumowy
0:00film sensacyjny
zdjęcie
22:05dramat obyczajowy
23:45komedia
0:30dramat kryminalny
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
23:00dramat kryminalny
0:55serial obyczajowy
od 20:00komedia
22:30film obyczajowy
0:55dramat wojenny
21:00komedia romantyczna
zdjęcie
23:00film sensacyjny
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcie
22:05dramat obyczajowy
0:15serial kryminalny
21:00film sensacyjny
zdjęcie
23:05film biograficzny

Sportowe

21:00mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
23:00magazyn sportowy
0:30mecz fazy grupowej: Ostersunds FK - Athletic Bilbao
21:00mecz fazy grupowej: Villarreal CF - Slavia Praga
23:55magazyn informacyjny
21:00mecz fazy grupowej: Atalanta BC - Apollon Limassol
23:05magazyn sportowy
0:30mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
od 20:30walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
od 20:45mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
22:50mecz: FK Krasnodar - CSKA Moskwa
21:00mecz: AFC Ajax - Sparta Rotterdam
21:00mecz fazy grupowej: AC Milan - AEK Ateny
23:05program informacyjny
23:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!