Ogólnotematyczne

od 18:40serial kryminalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Aleksandra Fredry
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:50serial obyczajowy
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
21:30reality show
22:30reality show
19:00serial paradokumentalny
20:00film muzyczny
22:10serial fantasy
19:00serial obyczajowy
21:05serial dokumentalny
21:35serial dokumentalny
22:00program popularnonaukowy
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
22:55horror
20:00dramat sensacyjny
22:05film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial historyczny
20:00film dokumentalny
21:50serial sensacyjny
22:50program rozrywkowy

Filmowe

od 18:05dramat obyczajowy
20:10film fantasy
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
22:00film sensacyjny
od 18:50magazyn informacyjny
19:10komedia sensacyjna
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
22:50thriller
od 17:45dramat katastroficzny
19:50magazyn informacyjny
20:10komedia sensacyjna
22:00dramat obyczajowy
od 18:10komedia muzyczna
19:55chochliki telewizyjne
22:20dramat obyczajowy
od 18:30serial obyczajowy
19:15serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30film krótkometrażowy
21:45serial kryminalny
22:40serial kryminalny
od 17:20film obyczajowy
21:00komedia
od 18:00film familijny
20:10serial kryminalny
20:55serial kryminalny
21:45dramat obyczajowy
od 18:20serial historyczny
19:10dramat obyczajowy
22:35serial obyczajowy
od 18:40dramat obyczajowy
21:00serial kryminalny
21:45serial kryminalny
22:30dramat obyczajowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat psychologiczny
22:15dramat obyczajowy
19:00serial kryminalny
22:55film katastroficzny

Sportowe

20:00magazyn piłkarski
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30magazyn piłkarski
22:30losowanie 1/8 finału
19:00magazyn ligi polskiej
20:00newsy sportowe
20:30magazyn piłkarski
21:00magazyn piłkarski
22:00magazyn piłki ręcznej
od 18:00mecz: Poli Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec
20:30magazyn siatkarski
22:00waga ciężka: Muhammad Ali - George Chuvalo
od 17:20mecz: PFK Oleksandria - Dynamo Kijów
19:30magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:40mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
22:50mecz: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
21:20mecz: Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Malaga
19:10magazyn piłkarski
19:40magazyn piłkarski
20:20mecz 1/8 finału: Hiszpania - Norwegia
22:20program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!