Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:40mecz fazy grupowej: Chelsea FC - AS Roma
od 18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
21:50serial fabularno-dokumentalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05serial komediowy
20:40program rozrywkowy
22:10komedia romantyczna
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30reality show
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
22:55magazyn piłkarski
20:00program popularnonaukowy
22:55dramat wojenny
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
22:00thriller
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
od 18:35film dokumentalny
22:20magazyn kulturalny
19:00serial kryminalny
20:00komedia romantyczna
21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy

Filmowe

20:10serial obyczajowy
21:15thriller
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
22:00dramat historyczny
od 17:50thriller
20:40mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
od 18:50thriller
21:40mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
od 17:55film familijny
19:35magazyn informacyjny
19:45chochliki telewizyjne
19:50komedia romantyczna
21:30komedia wojenna
od 17:30dramat katastroficzny
19:15magazyn filmowy
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia
21:30dramat psychologiczny
od 18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30serial historyczny
22:30serial dokumentalny
od 18:45thriller
zdjęcie
20:10serial sensacyjny
21:10film SF
19:05serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:00serial kostiumowy
21:50serial obyczajowy
22:40komedia
19:00program rozrywkowy
20:00dramat wojenny
22:25dramat sensacyjny
20:00film sensacyjny
22:05dramat obyczajowy
od 18:55komedia
21:00dramat historyczny

Sportowe

od 18:00mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
20:40mecz fazy grupowej: Chelsea FC - AS Roma
od 18:25mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
20:40mecz fazy grupowej: SL Benfica - Manchester United FC
22:45mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
od 18:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
20:30mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
od 17:40mecz: Feyenoord - PEC Zwolle
22:00piłka nożna
19:00program informacyjny
19:07mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
20:00program informacyjny
20:07mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
od 18:30mecz: FC Bayern Monachium - SC Freiburg
20:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
22:40program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!