Ogólnotematyczne

16:25program popularnonaukowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
19:30magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:25magazyn kulturalny
od 15:35program rozrywkowy
17:30reality show
18:35serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
od 15:50film fantasy
17:50magazyn kulinarny
18:00reality show
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 14:55komedia SF
16:55film familijny
19:00serial sensacyjny
od 14:05film przygodowy
16:35film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
od 15:50film sensacyjny
17:35program rozrywkowy
17:50serial sensacyjny
18:50program rozrywkowy

Filmowe

od 14:35dramat obyczajowy
zdjęcie
18:10thriller
od 15:25serial sensacyjny
16:25serial sensacyjny
zdjęcie
17:25film SF
19:50thriller
od 14:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
16:30film krótkometrażowy
zdjęcie
17:35mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
od 15:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
17:30film krótkometrażowy
18:35mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
od 14:40komedia sensacyjna
16:30komedia
18:00magazyn muzyczny
18:20film sensacyjny
16:00film krótkometrażowy
16:30film krótkometrażowy
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
od 14:30dramat biograficzny
16:35film animowany
18:10film SF
od 15:20dramat biograficzny
zdjęcie
17:35film kryminalny
19:15dramat obyczajowy
od 15:55serial obyczajowy
16:30dramat obyczajowy
18:05serial komediowy
18:40serial komediowy
19:10serial kryminalny
16:15komedia obyczajowa
18:30komediodramat
od 15:50dramat kostiumowy
zdjęcie
18:00komedia
16:05czarna komedia
zdjęcie
18:00komedia

Sportowe

od 15:10mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
18:00film dokumentalny
19:00mecz: Everton FC - Arsenal FC
od 14:00mecz finałowy
19:00mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
19:55magazyn informacyjny
16:00magazyn sportowy
16:15mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Brazylia
18:30program dowolny solistów
16:00waga superpółśrednia: Erislandy Lara - Terrell Gausha
17:00mecz: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
od 14:45mecz: Espadon Szczecin - GKS Katowice
17:30mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
od 14:25mecz: Feyenoord - AFC Ajax
16:40magazyn piłkarski
18:20mecz: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
16:00mecz finałowy gry pojedynczej
17:55mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
od 15:30mecz: Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
19:40magazyn tenisowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!