Program TV na wczoraj, poniedziałek 18.03.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Przywództwo (4/6)
od 12:50serial dokumentalny
Złoty chłopak (140)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (831)
15:35teleturniej
Dziedzictwo (238)
16:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (1651)
od 12:30teleturniej
Akacjowa 38 (303)
13:15telenowela
Va banque (734)
14:05teleturniej
Na sygnale: Ognisty pad thai (542)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Na dobre i na złe: Będzie dobrze (913)
15:05serial obyczajowy
Koło fortuny (1652)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Stary pies (1242)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Problematyczny kochanek (1288)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Decyzja (884)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1589)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (922)
13:40serial paradokumentalny
Szpital (898)
14:40serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Biała Karczma, Michale (3/14)
15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (1592)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Pojedynek drapieżników (11)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
14:05serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Pablo Escobar: Szef zła (1)
16:00serial dokumentalny
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
16:55serial dokumentalny
TV 4
Gliniarze: Jedyne rozwiązanie (472)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Młoda hejterka naraża się kryminaliście (385)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zaśpiewam Wam (386)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (51)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (892)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (489)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (490)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
15:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (728)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (365)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (366)
15:00serial obyczajowy
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (11)
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
Szpital (984)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (135)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (568)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (496)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zapisane w gwiazdach (9/24)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Słowobranie
od 12:30program publicystyczny
Reżyserzy: Reżyserzy: Ron Howard (3/10)
13:10serial dokumentalny
Kino retro: Śmierć na Nilu
14:15film kryminalny
Pogranicze w ogniu (9/24)
16:45serial sensacyjny
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Podejrzani (232)
od 12:50serial kryminalny
Osiecka (3)
13:40serial biograficzny
Kulturalni PL
14:35magazyn
Al-chemik: Łóżko z gwoździ (120)
15:35magazyn
Laboratorium alchemika: Koło balonowe (32)
15:50program edukacyjny
Korona królów. Jagiellonowie (126)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2923)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (1)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (26)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (1)
14:50serial dokumentalny
Karol: Nowy król Wielkiej Brytanii (2-ost.)
15:45film dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (791)
16:50program informacyjny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Film noir (1)
od 12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:45film krótkometrażowy
Spencer
14:20dramat obyczajowy
Malinka
16:25film krótkometrażowy
Ryan Gosling. Idol Hollywoodu
16:50film dokumentalny
AXN
Carter 2 (1)
od 12:40serial kryminalny
FBI 2 (18)
13:40serial kryminalny
FBI 2 (19)
14:30serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (23)
15:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (1)
16:25serial kryminalny
CANAL+ 1
The Hero
od 12:55film krótkometrażowy
Dopóki mnie pamiętasz
13:20dramat obyczajowy
Dad You've Never Had
14:55film krótkometrażowy
O psie, który jeździł koleją
15:30film familijny
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 2 (9)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 2 (10)
13:30serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (3)
14:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (4)
14:35serial dokumentalny
Czy na pewno umiesz gotować? (7)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? (8)
15:40reality show
Remont w 48h 7 (1)
16:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 7 (2)
16:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Alcarras
od 12:30dramat obyczajowy
Kopciuszek i kamień życia
14:35film animowany
Między lustrami
16:10dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Dopóki mnie pamiętasz
od 12:20dramat obyczajowy
Dad You've Never Had
13:55film krótkometrażowy
O psie, który jeździł koleją
14:30film familijny
Georgie ma się dobrze
16:05komediodramat
CANAL+ Seriale
The Office PL: Tolerancja (9)
13:00serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
13:25serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
13:50serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
14:15serial komediowy
The Office PL: Pilot (1)
14:45serial komediowy
The Office PL (2)
15:10serial komediowy
Interview 3 (1)
15:40serial obyczajowy
Interview 3 (2)
15:45serial obyczajowy
Interview 3 (4)
15:50serial obyczajowy
Duff i Wazowski 3 (9)
16:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (10)
16:40serial kryminalny
CBS Europa
Kiedy Paryż wrze
od 11:35komedia
Jankes i irlandzka narzeczona
13:40komedia
Starsza pani musi zniknąć
15:25komedia
Epic Drama
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
od 11:50film kryminalny
Grantchester 3 (5)
13:55serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Jeszcze jeden Farnon (2)
14:55serial obyczajowy
Agenci NCIS 15 (7)
15:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (8)
16:50serial sensacyjny
HBO
Osiem gór
od 11:05dramat obyczajowy
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
13:30film anime
Premiera: Typ: Zabójca (1/6)
15:25serial kryminalny
Wszystko stracone
16:15dramat przygodowy
HBO 2
Łatwa dziewczyna
od 12:05komedia
Space Oddity
13:35komedia romantyczna
Fantastyczni przyjaciele 2: Florida (5)
15:10serial dokumentalny
East New York: By the Book (11)
16:00serial kryminalny
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
16:45komedia
Kino TV
Panna Marple: Noc i ciemność
od 12:00film kryminalny
Kosmiczna kolizja
14:00film SF
Chłopak dla szefowej
16:00komedia romantyczna
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Chłopaki okej (95)
od 12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Spółdzielnia radiowęzeł (96)
13:25serial komediowy
Narzeczony na niby
14:05komedia romantyczna
Ja, robot
16:25film SF
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Horror w raju (108)
od 12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Tragiczny ładunek (39)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Helikopter w oceanie (177)
14:55serial dokumentalny
Katastrofa (1)
16:00serial katastroficzny
Katastrofa (2)
16:55serial katastroficzny
Warner TV
Alf 2 (13)
od 12:50serial komediowy
Alf 2 (14)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
14:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (17)
15:45serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5: #J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze 5 - odc. 20/25 (19)
16:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Indian Wells
od 11:00mecz finałowy gry pojedynczej: Iga Świątek - Maria Sakkari
Sędziowie 2: Łukasz Szpala (5)
14:20serial dokumentalny
8 wspaniałych: Ons Jabeur (7)
15:00serial dokumentalny
Wysoki Pressing
15:40magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 11:15mecz: Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: Sevilla FC - Celta Vigo
Żużel: PGE Ekstraliga
15:30mecz: Platinum Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 12:251. dzień
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
16:141. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
16:432. przejazd slalomu giganta kobiet
Eurosport 2
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
od 12:57skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
13:32skoki narciarskie
Kolarstwo kobiet: Trofeo Alfredo Binda
13:56kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:551. etap
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
16:40kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Puchar Polski
od 12:30mecz finałowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:00mecz: Wisła Karków - Miedź Legnica
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
13:00magazyn piłkarski
Atleci
14:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga szkocka
15:00mecz: Dundee FC - Rangers FC
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Boks: Rocky Boxing Night im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Gdańsku
15:00waga junior ciężka: Youri Kalenga - Michal Plesnik 23.04.2021
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 12:00mecz: Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
14:05bieg ze startu wspólnego kobiet
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
15:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:00mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!