Ogólnotematyczne

od 10:50film przygodowy
zdjęcie
13:35film animowany
15:35program rozrywkowy
zdjęcie
12:05serial obyczajowy
13:05serial obyczajowy
14:05program rozrywkowy
15:50film fantasy
12:05serial komediowy
12:40serial komediowy
13:15serial komediowy
13:45serial komediowy
14:20serial komediowy
14:55komedia SF
od 11:15program popularnonaukowy
12:20film przygodowy
14:05serial animowany
14:35serial animowany
15:00program rozrywkowy
12:05dramat psychologiczny
13:50magazyn o książkach
14:35opera
od 11:50serial dokumentalny
12:30komedia romantyczna
14:10dramat kryminalny
15:50film sensacyjny

Filmowe

od 10:35film kryminalny
12:20dramat obyczajowy
14:35dramat obyczajowy
od 11:25serial kryminalny
13:25serial kryminalny
14:25serial kryminalny
15:25serial sensacyjny
od 11:55chochliki telewizyjne
14:10magazyn informacyjny
14:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
od 10:55dramat obyczajowy
12:55chochliki telewizyjne
15:10magazyn informacyjny
15:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
od 11:00komedia
12:40chochliki telewizyjne
13:10film animowany
14:40dramat przygodowy
od 10:15dramat biograficzny
12:20magazyn informacyjny
12:30chochliki telewizyjne
12:45dramat kryminalny
14:15magazyn informacyjny
14:25film krótkometrażowy
14:40komedia sensacyjna
od 11:30serial historyczny
12:30serial sensacyjny
13:15serial sensacyjny
14:25film krótkometrażowy
14:35film krótkometrażowy
14:45serial komediowy
15:10serial komediowy
15:35serial komediowy
12:00dramat obyczajowy
14:05thriller
15:50thriller
od 11:05film SF
13:00komedia
14:30dramat biograficzny
od 10:55komedia sensacyjna
12:45magazyn filmowy
13:15thriller
15:20dramat biograficzny
od 11:40serial obyczajowy
12:45serial komediowy
13:45serial obyczajowy
14:10serial obyczajowy
14:40serial obyczajowy
15:05serial obyczajowy
15:30serial obyczajowy
15:55serial obyczajowy
od 10:40film animowany
12:25film przygodowy
14:50komedia SF
od 10:30komedia fantasy
12:20film katastroficzny
13:55komedia romantyczna
15:50dramat kostiumowy
od 10:50film wojenny
14:00czarna komedia

Sportowe

12:00magazyn ligi polskiej
13:00Andalucia Valderamma Masters - finał
15:10mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
od 11:00magazyn ligi polskiej
12:15mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
14:45magazyn piłkarski
od 11:00magazyn piłkarski
12:30mecz: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń
14:45mecz: Espadon Szczecin - GKS Katowice
od 10:30rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
12:25mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
14:25mecz: Feyenoord - AFC Ajax
12:00program informacyjny
12:07mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
12:30lekkoatletyka
13:00program informacyjny
13:07mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
14:00program informacyjny
14:07mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
15:00program informacyjny
15:07magazyn sportowy
12:55magazyn tenisowy
15:30mecz: Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!