Ogólnotematyczne

11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
od 9:00dramat psychologiczny
10:40cykl felietonów
12:40film obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 9:55dramat psychologiczny
12:15film biograficzny
10:00serial fabularno-dokumentalny
11:00serial przygodowy
12:00serial przygodowy
13:00serial kryminalny
10:00chochliki telewizyjne
10:30serial dokumentalny
11:30magazyn muzyczny
11:50dramat przygodowy
13:30magazyn sportowy
od 9:25komediodramat
11:00chochliki telewizyjne
11:30serial dokumentalny
12:30magazyn muzyczny
12:50dramat przygodowy
11:15magazyn informacyjny
11:25chochliki telewizyjne
11:30komedia romantyczna
13:10magazyn sportowy
13:45komedia
10:05dramat obyczajowy
11:40magazyn filmowy
12:15dramat SF
13:50magazyn informacyjny
10:05serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
12:40dramat psychologiczny
od 9:20film familijny
11:05film obyczajowy
od 9:45
10:30dramat obyczajowy
12:55serial kryminalny
od 8:15dramat biograficzny
10:15thriller
11:40film SF
13:35magazyn filmowy
10:40serial obyczajowy
11:05serial obyczajowy
11:40serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
13:35komedia
od 9:00film familijny
10:45film historyczny
12:40film historyczny
od 9:10film kryminalny
12:40komedia

Sportowe

od 8:50mecz: Watford FC - Arsenal FC
11:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
13:05magazyn piłkarski
13:40magazyn piłkarski
10:00magazyn sportowy
13:15magazyn sportowy
13:30magazyn piłkarski
od 9:00mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
11:40mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Olympiacos FC
13:40magazyn sportów motorowych
od 9:10mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
od 9:10mecz: Feyenoord - PEC Zwolle
11:20mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
13:30mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
od 8:10mecz: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
10:20magazyn piłkarski
12:00program informacyjny
12:07magazyn piłkarski
12:30magazyn tenisowy
13:00program informacyjny
13:07mecz: Czornomorec Odessa - Dynamo Kijów
od 9:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!