Ogólnotematyczne

od 8:50film animowany
12:30film animowany
od 8:30magazyn
11:00magazyn informacyjny
11:45serial obyczajowy
12:45program rozrywkowy
od 9:40serial obyczajowy
10:40serial obyczajowy
11:40serial komediowy
12:15serial komediowy
12:50serial komediowy
13:25serial komediowy
od 9:00film przygodowy
10:55program popularnonaukowy
11:55program popularnonaukowy
12:55film SF
od 9:50serial animowany
10:30film dla młodzieży
12:25film familijny
od 9:25film dokumentalny
10:50koncert
11:45program publicystyczny
12:25dramat społeczny
od 9:35magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny

Filmowe

od 9:40blok filmów krótkometrażowych
10:30film dokumentalny
12:15dramat wojenny
od 9:55serial kryminalny
10:50serial kryminalny
11:50serial fabularno-dokumentalny
12:45serial fabularno-dokumentalny
13:45serial kryminalny
od 8:55komediodramat
10:50magazyn filmowy
11:20film dokumentalny
12:55magazyn filmowy
od 9:55komediodramat
11:50magazyn filmowy
12:20film dokumentalny
13:55magazyn filmowy
od 9:40film animowany
11:20komedia
13:00chochliki telewizyjne
od 8:35dramat psychologiczny
11:55magazyn informacyjny
12:10dramat obyczajowy
od 9:40serial sensacyjny
10:50film krótkometrażowy
11:00film krótkometrażowy
11:15film obyczajowy
12:00serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:30serial sensacyjny
od 9:50film przygodowy
11:35film kostiumowy
13:50film przygodowy
od 9:10film przygodowy
zdjęcie
10:55film kryminalny
12:35dramat obyczajowy
od 9:45serial obyczajowy
10:35serial kostiumowy
11:25serial historyczny
12:20serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:10serial obyczajowy
13:40serial obyczajowy
10:00film przygodowy
12:45komedia sensacyjna
od 8:55film kryminalny
13:05komedia romantyczna
od 7:10dramat obyczajowy
11:10film kryminalny
13:45horror komediowy

Sportowe

od 9:00mecz: Los Angeles Clippers - Washington Wizards
11:15magazyn ligi angielskiej
12:00magazyn piłkarski
12:45mecz: KS Azoty-Puławy - PGE Vive Kielce
od 9:00waga superpiórkowa: Wasyl Łomaczenko - Guillermo Rigondeaux
11:00magazyn piłkarski
12:30mecz: PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
od 9:10mecz: AZ Alkmaar - Heracles Almelo
12:50magazyn sportowy
13:30magazyn bokserski
od 9:00mecz fazy grupowej: Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys
zdjęcie
11:00mecz: Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Malaga
12:00program informacyjny
12:07mecz: Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Malaga
13:00program informacyjny
13:07magazyn sportowy
od 8:35mecz fazy grupowej: FC Barcelona - Sporting CP
11:15mecz o miejsca 17-20: Angola - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!