Stanisław Bareja
Stanisław Sylwester Bareja (ur. 5 grudnia 1929 w Warszawie, zm. 14 czerwca 1987 w Essen) – polski reżyser, scenarzysta filmowy i aktor. Wikipedia
Stanisław Bareja w programie TV
20:10
piątek, 19 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
reżyseria
|
---|---|---|
21:20
piątek, 19 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
reżyseria
|
22:35
piątek, 19 kwietnia
|
TVP Kobieta |
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
reżyseria
|
22:35
piątek, 19 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Dziewczyna do bicia (3/15)
reżyseria
|
23:45
piątek, 19 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
reżyseria
|
10:50
sobota, 20 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
15:30
sobota, 20 kwietnia
|
TVP Kultura |
Nie ma róży bez ognia
reżyseria
|
15:30
sobota, 20 kwietnia
|
TVP Kultura 2 |
Nie ma róży bez ognia
reżyseria
|
19:00
sobota, 20 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
8:05
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP Kobieta |
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
reżyseria
|
10:00
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP Kultura 2 | |
10:45
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Gołębie (6/9)
reżyseria
|
19:00
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Gołębie (6/9)
reżyseria
|
22:05
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
reżyseria
|
23:15
niedziela, 21 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
reżyseria
|
0:25
noc niedz./pon., 21 na 22 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Dziewczyna do bicia (3/15)
reżyseria
|
0:35
noc niedz./pon., 21 na 22 kwietnia
|
TVP Rozrywka |
Alternatywy 4: Pierwsza noc (3/9)
reżyseria
|
1:35
noc niedz./pon., 21 na 22 kwietnia
|
TVP Rozrywka |
Alternatywy 4: Profesjonaliści (4/9)
reżyseria
|
22:45
poniedziałek, 22 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
reżyseria
|
22:45
wtorek, 23 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Dziewczyna do bicia (3/15)
reżyseria
|
22:45
środa, 24 kwietnia
|
TVP Historia 2 | |
23:00
czwartek, 25 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Safari (5/15)
reżyseria
|
20:10
piątek, 26 kwietnia
|
TVP HD | |
21:25
piątek, 26 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Safari (5/15)
reżyseria
|
22:35
piątek, 26 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Prasa szczególnej troski (6/15)
reżyseria i jako "Krokodylowy"
|
23:45
piątek, 26 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Prasa szczególnej troski (6/15)
reżyseria i jako "Krokodylowy"
|
10:45
sobota, 27 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Spisek (7/9)
reżyseria
|
19:00
sobota, 27 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Spisek (7/9)
reżyseria
|
0:35
noc sob./niedz., 27 na 28 kwietnia
|
TVP Rozrywka | |
1:40
noc sob./niedz., 27 na 28 kwietnia
|
TVP Rozrywka |
Alternatywy 4: Gołębie (6/9)
reżyseria
|
10:25
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Wesele (8/9)
reżyseria
|
10:25
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP Kultura 2 | |
19:00
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Alternatywy 4: Wesele (8/9)
reżyseria
|
21:55
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP HD | |
23:05
niedziela, 28 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Safari (5/15)
reżyseria
|
0:20
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
TVP HD |
Zmiennicy: Prasa szczególnej troski (6/15)
reżyseria i jako "Krokodylowy"
|
0:35
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
TVP Rozrywka |
Alternatywy 4: Spisek (7/9)
reżyseria
|
1:40
noc niedz./pon., 28 na 29 kwietnia
|
TVP Rozrywka |
Alternatywy 4: Wesele (8/9)
reżyseria
|
22:45
poniedziałek, 29 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Warszawski łącznik (7/15)
reżyseria i jako "Krokodylowy"
|
22:50
wtorek, 30 kwietnia
|
TVP Historia 2 |
Zmiennicy: Fartowny dzień (8/15)
reżyseria
|
0:30
noc wt./śr., 30 kwietnia na 1 maja
|
TVP Seriale |
Miś
reżyseria
|