Bogusław Wołoszański
Już wkrótce znajdziesz tutaj więcej informacji o tej osobie...Bogusław Wołoszański w programie TV
9:45
dziś, 19 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy
gospodarz, reżyseria i aktor
|
---|---|---|
10:00
dziś, 19 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
10:30
dziś, 19 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
11:30
dziś, 19 marca
|
Polsat Play | |
12:00
dziś, 19 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
|
14:00
dziś, 19 marca
|
Polsat Games | |
14:30
dziś, 19 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
16:15
dziś, 19 marca
|
TVP Historia | |
21:00
dziś, 19 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
21:30
dziś, 19 marca
|
Polsat Play | |
22:55
dziś, 19 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy
gospodarz, reżyseria i aktor
|
1:45
noc wt./śr., 19 na 20 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc wt./śr., 19 na 20 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc wt./śr., 19 na 20 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
środa, 20 marca
|
Polsat Games | |
6:30
środa, 20 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb ambasadora (34)
gospodarz
|
7:00
środa, 20 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
gospodarz
|
7:30
środa, 20 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: DAG (42)
gospodarz
|
9:40
środa, 20 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Decydujący cios
gospodarz
|
10:00
środa, 20 marca
|
Polsat Games | |
10:30
środa, 20 marca
|
Polsat Games | |
11:30
środa, 20 marca
|
Polsat Play | |
12:00
środa, 20 marca
|
Polsat Play | |
14:00
środa, 20 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kamienna reduta (25)
gospodarz
|
14:30
środa, 20 marca
|
Polsat Games | |
16:00
środa, 20 marca
|
TVP Historia | |
23:05
środa, 20 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Decydujący cios
gospodarz
|
1:40
noc śr./czw., 20 na 21 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc śr./czw., 20 na 21 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc śr./czw., 20 na 21 marca
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Gehlen (65)
gospodarz
|
6:00
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
gospodarz
|
6:30
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
gospodarz
|
7:00
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games | |
7:30
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games | |
10:00
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games | |
10:05
czwartek, 21 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Kutrzeba, część 1
gospodarz
|
10:30
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games | |
11:30
czwartek, 21 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
12:00
czwartek, 21 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
14:00
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games | |
14:30
czwartek, 21 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Zamek na wzgórzu (28)
gospodarz
|
16:00
czwartek, 21 marca
|
TVP Historia | |
22:20
czwartek, 21 marca
|
TVP Historia 2 | |
23:25
czwartek, 21 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Kutrzeba, część 1
gospodarz
|
1:10
noc czw./pt., 21 na 22 marca
|
TVP Historia |
Encyklopedia II wojny światowej: Pétain
reżyseria
|
6:00
piątek, 22 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Grabieżcy (3)
gospodarz
|
6:30
piątek, 22 marca
|
Polsat Games | |
7:00
piątek, 22 marca
|
Polsat Games | |
7:30
piątek, 22 marca
|
Polsat Games | |
9:45
piątek, 22 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Kutrzeba, część 2
gospodarz
|
10:00
piątek, 22 marca
|
Polsat Games | |
10:30
piątek, 22 marca
|
Polsat Games | |
11:30
piątek, 22 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
12:00
piątek, 22 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
14:00
piątek, 22 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Dwa skarby (29)
gospodarz
|
14:30
piątek, 22 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Twierdza (30)
gospodarz
|
16:20
piątek, 22 marca
|
TVP Historia | |
22:05
piątek, 22 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Kutrzeba, część 2
gospodarz
|
2:35
noc pt./sob., 22 na 23 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc pt./sob., 22 na 23 marca
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Legenda (66)
gospodarz
|
3:30
noc pt./sob., 22 na 23 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
sobota, 23 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Strażnicy skarbów (5)
gospodarz
|
6:30
sobota, 23 marca
|
Polsat Games | |
7:00
sobota, 23 marca
|
Polsat Games | |
7:30
sobota, 23 marca
|
Polsat Games | |
10:00
sobota, 23 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
gospodarz
|
10:30
sobota, 23 marca
|
Polsat Games | |
3:00
noc sob./niedz., 23 na 24 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc sob./niedz., 23 na 24 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games | |
6:30
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Dolina tajemnic (8)
gospodarz
|
7:00
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
gospodarz
|
7:30
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games | |
9:15
niedziela, 24 marca
|
Polsat Doku | |
10:00
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games | |
10:30
niedziela, 24 marca
|
Polsat Games | |
0:00
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku | |
0:30
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku | |
1:00
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku | |
1:30
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku |
Tajna historia XX wieku: Twierdza (22)
gospodarz
|
3:00
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc niedz./pon., 24 na 25 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
6:30
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
7:00
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
7:30
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
9:20
poniedziałek, 25 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 1
gospodarz
|
10:00
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
10:30
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
11:30
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Play | |
12:00
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Play | |
14:00
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games | |
14:30
poniedziałek, 25 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Wałbrzycha (32)
gospodarz
|
16:05
poniedziałek, 25 marca
|
TVP Historia | |
23:40
poniedziałek, 25 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 1
gospodarz
|
2:35
noc pon./wt., 25 na 26 marca
|
TVP Historia |
Encyklopedia II wojny światowej: Mołotow
reżyseria
|
3:00
noc pon./wt., 25 na 26 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pon./wt., 25 na 26 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Kraina skarbów (11)
gospodarz
|
6:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Droga do skarbów (12)
gospodarz
|
7:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games | |
7:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games | |
9:30
wtorek, 26 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 2
gospodarz
|
10:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games | |
10:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games | |
11:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Play | |
12:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
14:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games | |
14:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb ambasadora (34)
gospodarz
|
16:20
wtorek, 26 marca
|
TVP Historia | |
21:00
wtorek, 26 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
21:30
wtorek, 26 marca
|
Polsat Play | |
22:40
wtorek, 26 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 2
gospodarz
|
1:30
noc wt./śr., 26 na 27 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc wt./śr., 26 na 27 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc wt./śr., 26 na 27 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
środa, 27 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Gauleitera (13)
gospodarz
|
6:30
środa, 27 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Powrót do Czochy (14)
gospodarz
|
7:00
środa, 27 marca
|
Polsat Games | |
7:30
środa, 27 marca
|
Polsat Games | |
9:15
środa, 27 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 3
gospodarz
|
10:00
środa, 27 marca
|
Polsat Games | |
10:30
środa, 27 marca
|
Polsat Games | |
11:30
środa, 27 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
12:00
środa, 27 marca
|
Polsat Play | |
14:00
środa, 27 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemniczy zamek (1)
gospodarz
|
14:30
środa, 27 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Szlak szczurów (2)
gospodarz
|
16:30
środa, 27 marca
|
TVP Historia | |
23:20
środa, 27 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 3
gospodarz
|
1:45
noc śr./czw., 27 na 28 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc śr./czw., 27 na 28 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc śr./czw., 27 na 28 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
6:30
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
7:00
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
7:30
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
9:50
czwartek, 28 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 4
gospodarz
|
10:00
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
10:30
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
11:30
czwartek, 28 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
12:00
czwartek, 28 marca
|
Polsat Play | |
14:00
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Grabieżcy (3)
gospodarz
|
14:30
czwartek, 28 marca
|
Polsat Games | |
16:20
czwartek, 28 marca
|
TVP Historia | |
22:45
czwartek, 28 marca
|
TVP Historia |
Sensacje XX wieku: Enigma, część 4
gospodarz
|
1:55
noc czw./pt., 28 na 29 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc czw./pt., 28 na 29 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc czw./pt., 28 na 29 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
6:30
piątek, 29 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Złota legenda (18)
gospodarz
|
7:00
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
7:30
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
9:25
piątek, 29 marca
|
TVP Historia | |
10:00
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
10:30
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
11:30
piątek, 29 marca
|
Polsat Play | |
12:00
piątek, 29 marca
|
Polsat Play |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
14:00
piątek, 29 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Strażnicy skarbów (5)
gospodarz
|
14:30
piątek, 29 marca
|
Polsat Games | |
16:50
piątek, 29 marca
|
TVP Historia | |
0:40
noc pt./sob., 29 na 30 marca
|
TVP Historia | |
2:30
noc pt./sob., 29 na 30 marca
|
TVP Historia | |
3:00
noc pt./sob., 29 na 30 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pt./sob., 29 na 30 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
sobota, 30 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Skarb Himmlera (19)
gospodarz
|
6:30
sobota, 30 marca
|
Polsat Games | |
7:00
sobota, 30 marca
|
Polsat Games | |
7:30
sobota, 30 marca
|
Polsat Games | |
9:05
sobota, 30 marca
|
Polsat Doku | |
9:35
sobota, 30 marca
|
Polsat Doku | |
3:00
noc sob./niedz., 30 na 31 marca
|
Polsat Doku | |
3:30
noc sob./niedz., 30 na 31 marca
|
Polsat Doku | |
6:00
niedziela, 31 marca
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Olbrzym (21)
gospodarz
|
6:30
niedziela, 31 marca
|
Polsat Games | |
7:00
niedziela, 31 marca
|
Polsat Games | |
7:30
niedziela, 31 marca
|
Polsat Games | |
9:05
niedziela, 31 marca
|
Polsat Doku | |
9:35
niedziela, 31 marca
|
Polsat Doku | |
0:00
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
0:30
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
1:00
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
1:30
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:00
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc niedz./pon., 31 marca na 1 kwietnia
|
Polsat Doku | |
6:00
poniedziałek, 1 kwietnia
|
Polsat Games | |
6:30
poniedziałek, 1 kwietnia
|
Polsat Games |
Skarby III Rzeszy: Tajemnicza góra (24)
gospodarz
|
7:00
poniedziałek, 1 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Gehlen (65)
gospodarz
|
7:30
poniedziałek, 1 kwietnia
|
Polsat Games |
Tajna historia XX wieku: Legenda (66)
gospodarz
|
3:00
noc pon./wt., 1 na 2 kwietnia
|
Polsat Doku | |
3:30
noc pon./wt., 1 na 2 kwietnia
|
Polsat Doku |