Program TV na dziś
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Teatropolis. Sztuka aktorska
od 22:30reportaż
Reguła milczenia
23:10dramat obyczajowy
Dobry Łotr
1:20dramat obyczajowy
TVP 2
Erynie: Kokytos (4/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (2)
23:50talk-show
Siła przetrwania
1:00dramat biograficzny
Wierzę w Ciebie
2:50dramat biograficzny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
od 22:50program rozrywkowy
Chlor
23:50komediodramat
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
1:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
2:50program rozrywkowy
TV 4
Ulepszenie
23:05film SF
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
Śmierć na 1000 sposobów (6)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (670)
23:00serial kryminalny
Więzienie (12)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
0:35serial dokumentalny
Święty (99)
1:00serial komediowy
Święty (100)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Taxi 4
od 22:30komedia sensacyjna
Przyjaciel gangstera
0:05komedia kryminalna
Dzielnica strachu 6: Laleczki (224)
2:10serial kryminalny
TVN 7
Praktykant
od 21:00komedia obyczajowa
Bridget Jones 3
23:35komedia romantyczna
Hotel Paradise 8 (15/40)
2:10reality show
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Chwasty
od 21:10dramat obyczajowy
'Nędznicy' i Victor Hugo, w imieniu ludu
23:40film dokumentalny
Na wschód od Hollywood: Weekend z królem
0:50dramat biograficzny
Kino nocne: Aspromonte, ziemia zapomnianych
2:35dramat obyczajowy
TVP Polonia
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
od 22:50program rozrywkowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (834)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Krótka historia bigosu
0:30magazyn kulinarny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jerzy Młynarczyk
1:00cykl reportaży
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:04magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
2:15serial kryminalny
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kto? co?, kogo? czego?, komu? czemu? (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaretowy śmiech grupowy (2)
1:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Wielka, większa, największa (8)
2:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Odbicie
od 22:35dramat obyczajowy
Lux Aeterna
0:50dramat obyczajowy
Jeszcze na chwilę
1:45film krótkometrażowy
Misja Afganistan (10)
2:15serial wojenny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (17)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
1:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (4)
2:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Kaganiec
od 22:00thriller
Nice Guys. Równi goście
23:40komedia sensacyjna
Tori i Lokita
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Chwile szczęścia (1)
23:00serial dokumentalny
Kręglarz
0:05film krótkometrażowy
Szepty wody
0:20film krótkometrażowy
Sierra
0:35film krótkometrażowy
Remont w 48h (6)
1:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h (7)
1:30magazyn poradnikowy
Remont w 48h (8)
2:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h (9)
2:30magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Zbrodnia namiętności
od 22:30thriller
Raport z Auschwitz
0:20dramat historyczny
Ślub doskonały
1:55komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Nice Guys. Równi goście
od 22:40komedia sensacyjna
Tori i Lokita
0:35dramat obyczajowy
Cicha ziemia
2:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Infiniti (4)
od 22:35serial SF
Infiniti (5)
23:30serial SF
Infiniti (6)
0:20serial SF
Maria Antonina (1)
1:20serial biograficzny
Maria Antonina (2)
2:10serial biograficzny
CBS Europa
Kapitan Corelli
od 21:00melodramat
Mężczyzna moich marzeń
23:30komedia romantyczna
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem
1:05dramat biograficzny
Epic Drama
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret zastawia sidła (1)
od 22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
1:20serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
2:05serial kryminalny
HBO
Premiera: Niepokonana Tatiana Suarez
od 22:00film dokumentalny
Premiera: Malowanie z Johnem 3: My Friend Flea (4)
23:20serial dokumentalny
Zaproszenie
23:50horror
Opancerzony
1:35film sensacyjny
HBO 2
Dzieci zła (7)
od 22:30serial kryminalny
Patriota
23:20dramat historyczny
Lepiej być nie może
2:00komedia
HBO 3
Reżim: Midnight Feast (4)
od 22:55serial obyczajowy
Bullet Train
0:00film sensacyjny
Wielka: War and Vomit (5)
2:10serial komediowy
Kino Polska
Córy szczęścia
od 21:50dramat obyczajowy
Sztos
0:25film sensacyjny
Kamper
2:05dramat obyczajowy
Kino TV
Wieczór z horrorem: Witajcie w dżungli
23:00horror
Amerykanin
0:45dramat kryminalny
W otchłani
2:55thriller
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Jeszcze dłuższe zaręczyny
od 21:00komedia romantyczna
Alita - Bojowy Anioł
23:40film SF
Ślad: Symbol niewinności (86)
2:15serial kryminalny
Stopklatka
Ostatnia misja USS Indianapolis
od 22:05dramat wojenny
Wielka wsypa
0:45komedia sensacyjna
Giuseppe w Warszawie
2:55komedia wojenna
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 22:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Jelena Rybakina - Maria Sakkari
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
1:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:20waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:20mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
LaLiga World
2:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej European Masters
od 22:41mecz finałowy: Judd Trump - Barry Hawkins
Monumental Cobbles
0:35magazyn sportowy
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
2:15snowcross
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 20:541. runda
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
23:55supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:39zjazd kobiet
Snooker: Turniej German Masters
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
23:00walka: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
2:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 33 w Warszawie
0:30walka: Kacper Formela - Damian Frankiewicz 27.03.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 22:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
KOTV Classics
0:00magazyn bokserski
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
1:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
TVP Sport
Ring TVP Sport
od 22:10magazyn bokserski
Boks: Night of Violence w Legnicy
23:20podsumowanie
Boks: Gala w Broadbeach
1:40waga superkogucia: Sam Goodman - Ra'eese Aleem
Boks: Gala w Tokio
2:55podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!