Program TV na dziś
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: Agent (43)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Nocny fryzjer (222)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Siostrzyczki (348)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (40)
11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Przedszkole w naturze
12:55film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wspólny dom: Wydanie specjalne
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2970)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1661)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Tęczowy Mister (703)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Przegrane życie (704)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Siostrzeniec (339)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 7-latka molestowana na tylnym siedzeniu samochodu (798)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: To koniec (705)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Rąbień, El Fuego (15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1595)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
od 8:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
9:35program rozrywkowy
Remont na 5+ (6)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (13)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Pacjent w śpiączce jest zagadką (812)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Za dawne winy (950)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Ubogi Mirek jest zakochany w Wioli, która wygrywa dużą sumę pieniędzy (951)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (295)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (12)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (8)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (9)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (10)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (11)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (174)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (175)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dekalog (17)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (800)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (801)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (72)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ta druga (607)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (992)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (15/24)
9:05serial sensacyjny
Akcja pod Arsenałem
10:15dramat wojenny
Rzecz Polska: Hodowla Zwierzątek Karola Borsuka
12:05cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Vredeman de Vries
12:30magazyn kulturalny
Grethe Meyer: królowa duńskiego wzornictwa
12:50film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Projekt: Nadzieja: Wielki Czwartek
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2930)
11:45serial obyczajowy
Gość poranka
12:10magazyn publicystyczny
Emilian Kamiński. Teatr. Moje życie
12:35reportaż
WP
Porzucone budowle 6 (5)
od 8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (6)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (4)
10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Kolorowe boho w sypialni (4)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (799)
11:50program informacyjny
Sąsiedzkie wojny 2 (14)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (8)
12:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Vera 12 (4)
od 8:30serial kryminalny
Kiler
10:15komedia sensacyjna
Kometa
12:10film krótkometrażowy
Penélope Cruz - blask namiętności
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 3 (22)
9:00serial akcji
Carter 2 (8)
9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (1)
10:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
11:50serial akcji
Carter 2 (9)
12:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Cały rok z pandą (1)
9:00film dokumentalny
Cały rok z pandą (2)
9:55film dokumentalny
Opiekun
10:50film obyczajowy
Łapu-capu extra
12:25chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
12:55film fantasy
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
12:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Dopóki mnie pamiętasz
od 8:10dramat obyczajowy
Chrzciny
9:45komedia obyczajowa
Sekrety mojego taty
11:15film animowany
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:35magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Cały rok z pandą (2)
od 8:55film dokumentalny
Opiekun
9:50film obyczajowy
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
11:55film fantasy
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
9:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
9:50serial komediowy
The Office PL 3: Wykład (7)
10:35serial komediowy
The Office PL 3: Furgonetka (8)
11:00serial komediowy
Interview 2 (7)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (8)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (9)
11:50serial obyczajowy
Interview 2 (10)
11:55serial obyczajowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Zawieszeni na drzewie
od 8:05komedia
Złodziej w hotelu
9:55film kryminalny
Powiew skandalu
12:00komediodramat
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
od 8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Schron (23)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Randka z przeznaczeniem (24)
10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
11:50film kryminalny
HBO
Żeby było miło
od 7:30komedia romantyczna
Sufrażystka
9:25dramat obyczajowy
Piotruś Królik
11:10film familijny
Wonka
12:45film familijny
HBO 2
Rycerz pucharów
od 7:45dramat obyczajowy
Ona jest miłością
9:40komedia romantyczna
Pępek świata 6: Halloween V (5)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Sinkhole (6)
11:20serial komediowy
Mack i Rita
11:45komedia fantasy
HBO 3
Osiem gór
od 7:35dramat obyczajowy
Przyjaciele 10: The One Where Joey Speaks French (13)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Princess Consuela (14)
10:25serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)
10:50serial komediowy
Nitram
11:15thriller
Kino Polska
Och! Kabaret (7)
od 8:15program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (3)
9:15program rozrywkowy
Lekarstwo na miłość
10:15komedia
Paragon gola
12:30film przygodowy
Kino TV
Celnicy 2 (8)
od 8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (9)
9:20serial dokumentalny
Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
9:55serial kryminalny
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:00film kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (251)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (252)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Interes (25)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Jak ten czas leci (26)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Gigantus erektus (108)
12:50serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Okup (69)
od 8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Z zimną krwią (70)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (71)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Pożar na pokładzie (87)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wypadek czy zamach (116)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (2)
od 8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (3)
9:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (11)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (13)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (4)
12:30serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 8:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
10:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Wiktoria Azarenka - Julia Putincewa
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Liga+ Extra
10:20magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
12:00serial dokumentalny
Magazyn skrótów LaLiga
12:55magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
od 8:30kolarstwo
Discovery golf
9:30magazyn sportowy
Żeglarstwo: SailGP w Auckland
10:00żeglarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:002. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu giganta kobiet
Snooker: Turniej German Masters
12:00mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Eurosport 2
Snooker: Turniej German Masters
od 8:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
10:30kolarstwo
Monumental Cobbles
12:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
od 8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
Polsat Sport Extra
Golf: Hero Indian Open
od 8:301. dzień
Polsat Sport News
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 8:30mecz: KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
TVP Sport
Odliczanie do EURO 2024
od 8:25podsumowanie meczów barażowych
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
10:20mecz: GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie
12:20Grand Prix
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!