Forum » Seriale » Pierwsza Miłość

Pierwsza Miłość

111 odpowiedzi

9 lutego 2010, 20:42

o lol (gość)

emi jeśli twój świat nie ogranicza się do świata seriali to co ty robisz na tym forum i po co się wypowiadasz. Jak chcą to niech wymieniają się swoimi informacjami i oglądają te wszystkie filmy to ich wolny czas i nie należy nikogo potępiać za to ani obrażać. Pozdrawiam wszystkich :)
10 lutego 2010, 19:28

emi (gość)

bo lubię jak się tak bulwersują pisząc swoje denne odpowiedzi :) he he przynajmniej urozmaicam wam życie swoja obecnością tutaj widzę, ze jestem dla was bardziej poruszająca niż sama fabuła tego "serialu" hehehe
10 lutego 2010, 20:15

Anonim (gość)

emi dla mnie możersz pisac te twoje niby bulwersujące wypowiedzi mnie i tak nie irytują ani nie obchodzą a jak cię to tak bardzo cieszy to pisz je dalej
10 lutego 2010, 22:25

kikula (gość)

Ale z Cb żal Emi :/
Po diabła się udzielacie skoro was to nie interesuje :/
A jeśli chodzi o PM to też bym chciała żeby wontek Stasiaka i Majki się skończył...
Ma być podobno casting na nowego Artura ale nie wiem czy to czasami nie plotka
A Kinga i Rafał mi się wydaje że udana para tylko Rafał taki smętny :/
11 lutego 2010, 12:43

mika mika

1800 postów

kikula: Ma być podobno casting na nowego Artura ale nie wiem czy to czasami nie plotka
o matko tylko nie to !!!
a skąd masz takie informacje?
mam nadzieje że to plotka bo inaczej nie bede ogladala pierwszej miłosci;/
wystarczy że juz kiedys Pawła zmieniali
13 lutego 2010, 19:46

emi (gość)

o matko tylko nie to !!!

i co pojzdiesz sie utopic czy powiesic jak to zrobia?? heheheh
13 lutego 2010, 21:36

Anuszka

399 postów

mika mika: wystarczy że juz kiedys Pawła zmieniali
Nooo, ja bardzo długo nie mogłam się do tego przyzwyczaić.. taki sztywny i w oóle.. tak naprawde troche przekonałam sie do niego po prywatnym wystąpieniu aktora w Jak oni śpiewająą..
15 lutego 2010, 18:32

judyt245

4630 postów

emi: o matko tylko nie to !!!

i co pojzdiesz sie utopic czy powiesic jak to zrobia?? heheheh
Wiesz co emi dam ci dobrą radę...Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania, to się po prostu zamknij!!! i racz nas uszczęśliwić swoją nieobecnością na tym forum...
15 lutego 2010, 18:41

judyt245

4630 postów

mika mika: mam nadzieje że to plotka bo inaczej nie bede ogladala pierwszej miłosci;/
Ja też mam nadzieję, że to tylko plotka... Artur jest bardzo fajny i nie chciałabym, żeby go zmienili. Do Pawła bardzo długo nie mogłam się przyzwyczaić. Ten pierwszy aktor moim zdaniem był fajniejszy, taki bardziej na luzie... I trochę lepiej grał tą rolę
A ten wydaje mi się taki sztywny i zdezorientowany. Dobrze gra, ale jednak tamten był lepszy...
16 lutego 2010, 18:22

judyt245

4630 postów

emi: bo lubię jak się tak bulwersują pisząc swoje denne odpowiedzi :)
Tylko, że twoje komentarze nikogo tutaj nie obchodzą!!! I jakiego żalu sobie jeszcze narobiłeś...
Każdy pisze, żebyś się zamknął tylko, żeby ciebie wkurzyć... Bo tylko ty się tym przejmujesz...
16 lutego 2010, 20:39

mika mika

1800 postów

emi: i co pojzdiesz sie utopic czy powiesic jak to zrobia?? heheheh
przecież napisałam że nie bede ogladac jak zmienia.
nie umiesz czytac?;/
16 lutego 2010, 21:39

judyt245

4630 postów

mika mika: przecież napisałam że nie bede ogladac jak zmienia.
nie umiesz czytac?;/
Raczej wątpię!!!
No wiesz tacy jak on to raczej niewiele umieją...
17 lutego 2010, 16:57

mika mika

1800 postów

judyt245: Raczej wątpię!!!
No wiesz tacy jak on to raczej niewiele umieją...
jak on?
to to jest chłopak?
w życiu bym nie pomyslała...
17 lutego 2010, 17:52

emi (gość)

do judyt a ja jednak widze ze moje wypowiedzi bardzo cie interesuja skoro ciagle na nie odpisujesz :) hehe a tak przy okazji to po twojej wypowiedzi typu :I jakiego żalu sobie jeszcze narobiłeś... widac ze malolata z ciebie . Zapewne w szkole nie masz przyjaciół , gruba srake a w dodatku taka morde ze tylko na internecie ja akceptuja (bo nie widza)
17 lutego 2010, 17:54

emi (gość)

widac judyt z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie tez nie za dobrze do ksiazek lepiej , w sumie pewnie w tej zawodowce uczyc sie nie trzeba . Napisza w twoim jezyku zebys zrozumiala. Ja nie jest On. No moze teraz pojdzie ci lepiej
19 lutego 2010, 15:11

posocznica (gość)

Typowe polaczki. Tylko się kłócą ze sobą.żal mi was
19 lutego 2010, 18:33

mika mika

1800 postów

emi: widac judyt z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie tez nie za dobrze do ksiazek lepiej , w sumie pewnie w tej zawodowce uczyc sie nie trzeba . Napisza w twoim jezyku zebys zrozumiala. Ja nie jest On. No moze teraz pojdzie ci lepiej
a to do kogo miało byc?
19 lutego 2010, 18:42

mika mika

1800 postów

posocznica: Typowe polaczki. Tylko się kłócą ze sobą.żal mi was
polaczki???
chyba Polki jezeli chodzi Ci o narodowosc;/
19 lutego 2010, 21:08

judyt245

4630 postów

emi: widac judyt z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie tez nie za dobrze do ksiazek lepiej , w sumie pewnie w tej zawodowce uczyc sie nie trzeba . Napisza w twoim jezyku zebys zrozumiala. Ja nie jest On. No moze teraz pojdzie ci lepiej
Wiesz co ja napiszę lepiej w twoim. TY głupi... <ooo może tak coś pojmiesz>
Popatrz na siebie analfabeto... Widać, że pisać na komputerze nie potrafisz skoro podstawowe błędy popełniasz... Ty byś się lepiej do ortografii przyłożył.
Jakby Ciebie do zawodówki przyjęli to byłoby dobrze. Baaa, co ja piszę... Bardzo dobrze.
To moja sprawa kiedy ja do książek będę zaglądać, bo tak dla twojej wiadomości to ja mam teraz ferie i do książek będę zaglądać dopiero w przyszłym tygodniu...
Naucz się dobrze pisać a w tedy pogadamy, bo nie zamierzam korespondować z osobą taką jak ty!!
19 lutego 2010, 21:10

judyt245

4630 postów

posocznica: Typowe polaczki. Tylko się kłócą ze sobą.żal mi was
Mi ciebie też... ŻALLLL...
A szczególnie ten analfabetyzm... TAK TRZYMAJ!!!
23 lutego 2010, 13:51

Anonim (gość)

Majka chce się tylko zemścić na pawle
23 lutego 2010, 19:35

Anonim (gość)

Ja bym chciała, żeby Majka z Pawłem byli nadal razem, a co do Rafała i Kingi to mogło by się coś zdarzyć...
23 lutego 2010, 20:00

Anonim (gość)

majka swój honor straciła (reputacja) będzie się za nią ciągnęło piętno ladacznicy
23 lutego 2010, 20:01

Anonim (gość)

np Gorący pocałunek kingi z Piotrem (pojednanie )
23 lutego 2010, 20:08

Anonim (gość)

Paweł w odc 1058 (trzymaj się chłopie!) nakazuje Marii zaprzestanie rozkładania nóg przed Stasiakiem. Znajduje też kopertę ze zdjęciami niewiernej żony w towarzystwie doktora S.
Cichodajka nie może wytrzymać panującej w domu atmosfery i ucieka do Żukowskiej zwierza się Kindze, że ma dość odpowiadania Pawłowi o miejscach ,sytuacjach i pozycjach w jakich była brana przez stasiaka .
24 lutego 2010, 19:39

Taaaa (gość)

Szkodaa że Majka i Paweł teraz się tak kłucą :(
A oglniee świetny serial ;*******
<33333
24 lutego 2010, 19:45

Anonim (gość)

Ale Błażej ma wspaniałe pomysły :P, może w końcu ta Sabina się zmieni...
24 lutego 2010, 19:47

judyt245

4630 postów

Anonim: Paweł w odc 1058 (trzymaj się chłopie!) nakazuje Marii zaprzestanie rozkładania nóg przed Stasiakiem. Znajduje też kopertę ze zdjęciami niewiernej żony w towarzystwie doktora S.
Cichodajka nie może wytrzymać panującej w domu atmosfery i ucieka do Żukowskiej zwierza się Kindze, że ma dość odpowiadania Pawłowi o miejscach ,sytuacjach i pozycjach w jakich była brana przez stasiaka .
A looknij na to: Odcinek 1060:
Michał wysyła Marysi SMS-a z prośbą o kolejne spotkanie w hotelu. Paweł odbiera tę wiadomość i wpada we wściekłość. Grozi żonie, że zabije Stasiaka. Marysia chce go powstrzymać, ale Paweł zamyka ją w mieszkaniu na klucz, a sam wychodzi z domu. Marysia dzwoni do Kingi z błaganiem o pomoc. Wyznaje, że Paweł może zrobić krzywdę Michałowi. Artur chce rozszerzyć działalność swojej firmy. Namawia Patryka, by poprowadził specjalne zajęcia z uwodzenia. Po wspólnie spędzonej nocy Bartek i Lucyna rozmawiają o swoim prywatnym życiu. Z przerażeniem odkrywają, że są ze sobą spokrewnieni. Tymczasem Sabina ze skruchą przyjmuje od Błażeja kolejne lekcje pokory. Weksler odkrywa, że jego córka zarabia zmywając szyby samochodowe. Sabina oszukuje ojca, że postanowiła zarobić na studia.
Ktoś później załatwi Stasiaka i Paweł będzie głównym podejrzanym...
24 lutego 2010, 19:55

judyt245

4630 postów

A co ciebie to obchodzi kiedy ja do książek zajrzę???. W słownik ortograficzny byś lepiej zainwestowała i sama się pouczyła, bo u ciebie z ortografią jest znacznie gorzej, niż źle... A już nie wspomnę o czytaniu ze zrozumieniem... :P
Szkoda mi cię...
24 lutego 2010, 22:26

emi (gość)

oooo w koncu twoj mozg ( a raczej to cos co go zastepuje) zalapalo ze nie jestem plci meskiej brawo !!! oceniam cie na gora 15 lat skoro co 2 twoj tekst to : ŻAL , lol i inne pokemonowe zwroty :) radze ci schudnij idz pobiegac bo z taka dupa to zaden serial nie pomoze ci nikogo znalezc..

Odpowiedz »