Forum » Rozrywka i teleturnieje » familiada

familiada

188 odpowiedzi

3 marca 2008, 20:11

Gość

Hejka. Chciałabym zgłosić swoją rodzinę do familiady, ale nie wiem w jaki sposób. Możecie podać adres albo numer telefonu? z góry dziękuję.
3 marca 2008, 20:50

Gość

hej;] mam ten sam problem... nigdzie nie moge znaleźć formularza zgłoszeniowego ;/
3 marca 2008, 20:57

Gość

kurcze już wszędzie szukałam i nigdzie nie ma :( chyba trzeba obejrzeć dokładniej w sb lub nd
3 marca 2008, 21:32

wally

187 postów

Zgodnie z oficjalnym regulaminem Familiady:
Warunkiem uczestnictwa w poszczególnej edycji konkursu jest zarejestrowanie się w systemie Integratora poprzez pozostawienie swojego zgłoszenia za pośrednictwem wiadomości SMS pod numer i o treści podanych do publicznej wiadomości na antenie TVP2 w programie „Familiada”.

Zgłoszenia przyjmowane są w trakcie programu „Familiada”.
Szczegóły: Regulamin Quiz Familiada
8 marca 2008, 10:35

Gość

Familiada jest dobra.
29 marca 2008, 14:58

karo1310@poczta.onet.pl (gość)

czy ktos może mi podac adres do familiady
z góry dziekuje Karolina
7 kwietnia 2008, 14:48

Gość

No to chyba coś się zmieniło, moja rodzinka wysyłała tylko zdjęcie z opisem członków rodziny, czyli: imię i nazwisko, adres oraz data ur i nic poza tym, aha i oczywiście z wyszczególnieniem głowy rodziny i nazwiska oraz adresem zwrotnym, pozdrawiam, a oto adres: FAMILIADA, ul. Inżynierska 4, 03-422 warszawa
7 kwietnia 2008, 14:55

Gość

A no i wszystko jasne, tak jak myślałam, ten regulamin dotyczy konkursu sms-owego, który jest przeprowadzany podczas każdego odcinka, także jest tak jak mówiłam, tylko zdjęcie i dane, powodzenia, mojej rodzinie sie udało, warto spróbować, no i nic sie nie traci, bo każde koszty podróży są zwracane:-}
20 kwietnia 2008, 13:54

Gość

jak można zgłosić rodzinę do programu? czy są przeprowadzane jakieś eliminacje?
23 kwietnia 2008, 22:06

Gość

powiedzcie czy familiada ma swoją strone np z pytaniami. bo jesli nie to szkoda
23 kwietnia 2008, 22:08

Gość

Gość:
też chciałabym to wiedzieć
28 kwietnia 2008, 7:17

Gość

Po prostu nalezy zrobic grupowe zdjęcie wybranej piatce, dołączyc do tego opis zdjęcia, tj. imię, nazwisko, data ur. i adres każdego uczestnika, poza tym nr telefonu głowy rodziny i wysłać. No i teraz juz wszystko zalezy od nich, czasem czeka się miesiąc a czasem nawet do roku, oni dzwonia do głowy rodziny i umawiaja się na I eliminacje, zazwyczaj w mieście wojewódzkim danej rodziny, wyglada to jak zwykła familiada, tyle że w innnym miejscu, jakaś osoba po prostu zadaje przykładowe pytania z familiady i ocenia rodziny, potem sa jeszcze II eliminacje (takie same) no i juz nagrania w Warszawie. A niestety pytań na stronie nie ma, ale jak na razie to długi czas jest ona w budowie
5 maja 2008, 16:37

mdzia (gość)

w familiadzie są niektóre takie pytania że dzieciak 5 letni by wiedział
17 maja 2008, 0:01

Gość

Familiada - program dla dziada!
23 maja 2008, 7:40

Gość

By zgłosić rodzinę lub drużynę należy przesłać zdjęcie rodziny i dołączyć kartkę z wyszczególnieniem członków rodziny/drużyny oraz adres kontaktowy do głowy rodziny. Po miesiącu można zadzwonić pod nr (0-22) 618-00-65 by dowiedzieć się czy zgłoszenie zostało przyjęte.Po pewnym czasie przysyłane jest zgłoszenie na eliminacje.

Więcej informacji na stronie
16 czerwca 2008, 23:29

Gość

Gość:
Hej, ja brałam udział w familiadzie. Pytasz o eliminacje- wiec tak, zaproszono nas na eliminacje, ktore polegały na rozmowie z kobietką. Najpierw kim jestesmy, co robimy, nasze zainteresowanie itp. a potem takie rzucane pytanka, podobnie jak w programie, luzik, taka spokojna i miła pogawędka. Tylko pamietajcie nie stresujcie się tylko z humorem a będzie OK. Powodzonka
24 czerwca 2008, 15:07

Gość

A czy eliminacje mogą przyjść 4 osoby? czy koniecznie musi to być ta 5 ze zdjęcia?
14 lipca 2008, 10:35

Gość

Hejka :) ja mam 16 lat i chciałam się zapytać czy może osoba niepełnoletnia brać udział w familiadzie... jeżeli nie to szkoda
16 lipca 2008, 13:53

Gość

Familiada to dziadostwo!!!
A tak w ogóle KArol HAmburger to brzydal!!!
NO i wszyscy uczestnicy to brzydale.
19 lipca 2008, 14:35

Gość

a czy jest jakas strona familady ? bo chciałabym zobaczyc uczestnkiów familiady? wiecie gdzie ich można zobaczyć ? na jakiej stronie?
pozdro :)
19 lipca 2008, 18:06

Mania30 (gość)

Gość:
Familiada to dziadostwo!!!
A tak w ogóle KArol HAmburger to brzydal!!!
NO i wszyscy uczestnicy to brzydale.
Jeżeli już, to Strasburger, okey?
13 sierpnia 2008, 20:16

Mania30 (gość)

Gość:
Familiada jest dobra.
smakuje ci?
15 sierpnia 2008, 17:33

Gość

Już ktoś tutaj o to pytał ale nie uzyskał odpowiedzi, czy w familiadzie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie ??? Ja mam 16 lat i chciałbym się zgłosić z moja rodziną ale nie wiem czy mogę.
19 października 2008, 12:15

Gość

Gość:
Już ktoś tutaj o to pytał ale nie uzyskał odpowiedzi, czy w familiadzie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie ??? Ja mam 16 lat i chciałbym się zgłosić z moja rodziną ale nie wiem czy mogę.
Odp. NIE
W programie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
Wyjątkami są programy specjalne organizowane z różnych okazji (święta, dzień dziecka), wtedy jednak do programu bierze się już wcześniej wybrane osoby reprezentujące dzieci do ok. 13-14 roku życia.

Jednak masz inną możliwość. Zgłoś się już teraz z rodziną. To nie jest tak, że TVP zaprasza uczestników trzy dni po otrzymaniu zgłoszenia. Jest to proces długotrwały.
Do studia dochodzą ludzie, którzy przeszli przez dwa etapy. Pierwszy to zaakceptowanie rodziny i przyjęcie ich na listę oczekujących.
Po wysłaniu zgłoszenia i odczekaniu około miesiąca dzwonisz sobie do sekretariatu i pytasz czy zostaliście zaakceptowani. Jeżeli tak, to OK., jeżeli nie, to koniec przygody z familiadą.
Na zgłoszeniu nie musisz podawać swojego wieku. Jeżeli wyglądasz na więcej niż masz lat, nie powinni was odrzucić, a jako że proces rekrutacji trwa koło roku, kiedy będziesz mieć np. 17 lat i parę miesięcy – wtedy już problemów nie będą robić.
Drugi etap o którym mówiłem to ankieta. Ankieterzy TVP co jakiś czas jeżdżą do największych miast Polski robić ankiety. Kiedy np. ankieta będzie w Katowicach, a Ty mieszkasz w Sosnowcu, czy Dąbrowie Górniczej – zostaniesz listowie powiadomiony o tym fakcie. Większość ludzi (ok. 90%) będących w etapie 2 zostaje uczestnikami gry. Dlatego też czas oczekiwania jest taki długi.
Możesz spokojnie się zgłosić, bo dolecisz do tej 18 zanim Cię zaproszą.
23 października 2008, 13:29

Gość

czy mogę poprosić o jakiś adres lub link do strony zgłoszeniowej.
dzięki :)
23 października 2008, 17:03

kazek (gość)

Jest to program beznadziejny,odpowiedzi często nizgodne z prawdą"ale tak ludzie powiedzieli",zakłady produkcyjne upadają,zawalają nas chińskimi towarami a wy płacicie takie duże pieniądze prowadzącemu i uczestnikom tego cygańskiego programu za taką lipę.
27 października 2008, 23:01

Gość

Brałem udział... nie polecam. To co pokazywane jest w telewizji, a to co jest na prawdę... to dwie różne rzeczy! Ale ciekawe doświadczenie, nawet jeśli się przegra. Można na własnej skórze przekonać się jak telewizja kłamie. :)
A adres zgłoszeniowy jest zawsze podany w napisach końcowych!!
1 listopada 2008, 23:01

Gość

hejka mam pytanie czy byl ktos juz na nagraniu familiady.
jak to rzeczywiscie wyglada? duzo jest sciemy?
2 listopada 2008, 13:13

Gość

hehe ja byłem na nagraniu. Ogólnie troche ściemy jest. najbardziej mnie wkurzało to, że musielismy machać jak jacyś idioci. nasze nagranie trwało około 40 minut. Stresu w ogólnie nie miałem. Rozczarowałem się prowadzącym, cham burak i prostak, robi z siebie wielką gwiazdą , która nigdy nie był i napewno nie bedzie.
jak ktoś ma więcej pytań to piszcie na forum postaram się odpowiedziec pozdrawiam
11 listopada 2008, 1:04

Gość

opowiedz o tym nagraniu :)

co rozumiesz pod pojęciem "ściema"?
12 listopada 2008, 7:33

Gość

ja też chciałbym wiedzieć czy to jest ściema, bo wiadomo, że nie jest tak jak w telewizji ale czy można wygrać, czy to jest drukowane...

Odpowiedz »