Forum » Rozrywka i teleturnieje » Bałtroczyk

Bałtroczyk

9 odpowiedzi

26 lipca 2008, 22:40

Gość

Kabarety superrrr impreza extra. Tylko jedno ale Bałtroczyk to koszmar dlaczego ten facet tam jest??? pieprzy 2 po 3 nie da się Go słuchać LUDZIE dlaczego On tam jest???.
Kabarety w Mrągowie no suuuuppperrrr i nie było tego "prezentera" i było naprawde exxxxtra.
Czy nie mam racji, ten facet wlezie wszędzie na najlepsze kabarety i udaje że jest śmieszny o zgrozo On się chyba nie słyszał koszszszszmar. chce ale trudno nie wychodzi mu.
pa pozdrawiam
Beata
26 lipca 2008, 22:59

Gość

Fakt ten facet to nieporozumienie!!!
26 lipca 2008, 23:11

Gość

Baltroczyk jest rewelacyjny. Poczucie humoru dla ludzi z dystansem do siebie i całego świata. Umie się śmiać przede wszystkim z siebie. Uwielbiam go! Fantastyczny prowadzący! Jak ktoś go nie rozumie, to już trudno...
26 lipca 2008, 23:54

Gość

Jest rewelacyjny!!!??? ha ha ha chyba upadłam na głowę... ten człowiek nie nadaje się do kabaretów.
Ale rozumiem jesteś Jego współpracownikiem??? szukasz mu widzów...? posłuchaj tego człowieka On wprasza się do kabaretów ale coraz więcej jest występów bez niego I DOBRZE NA TYM WYCHODZĄ!!! i tak trzymać.
pozdrawiam posłuchaj GO i wierzę biędziesz miał GO dość.
Wierzę, że jest dla niego wiele innych innych programów, np. w Toruniu (wiem nie lubię Go może moje wypowiedzi są tym podyktowane, ale mam do tego prawo!)
Beata
19 sierpnia 2008, 15:38

Naja (gość)

Bałtroczyk jest fajny, czego ty chcesz od niego . ? Bo nie podałaś żadnych porządnych argumentów. A sam Piotr ma poczucie humoru i smykałkę, jak prowadzić takie programy kabaretowe . A jak Ci on nie odpowiada to wycisz sobie telewizor, gdy on leci, a nie obrażasz forumowiczów . ;/
27 września 2008, 23:00

vocativus

1 post

Gość:
Kabarety superrr impreza extra. Tylko jedno ale Bałtroczyk to koszmar dlaczego ten facet tam jest??? pieprzy 2 po 3 nie da się Go słuchać LUDZIE dlaczego On tam jest???.
Kabarety w Mrągowie no suuuppperrr i nie było tego "prezentera" i było naprawde exxxtra.
Czy nie mam racji, ten facet wlezie wszędzie na najlepsze kabarety i udaje że jest śmieszny o zgrozo On się chyba nie słyszał koszszszszmar. chce ale trudno nie wychodzi mu.
pa pozdrawiam
Beata

Bałtroczyk jest gościem super :inteligentnym i o świetnym poczuciu humoru. Niestety nie wszyscy mają wyobraźnię i nie "kumają" podtekstów - dla tych jest to niezrozumiałe i oczywiście "nie do śmiechu".
Jak upadłaś na głowę to masz problem i to widać w tym, co piszesz. Konsekwencje upadku powinnaś jak najszybciej zacząć leczyć u dobrego lekarza. Życzę powrotu do zdrowia.
4 października 2008, 13:36

Gość

Ja też bardzo lubię Piotra Bałtroczyka! Jest fajnym, inteligentnym i zabawnym człowiekiem oraz świetnym prowadzącym. Nadaje się do tej roboty jak mało kto. A jeśli ktoś go nie rozumie to trudno... po prostu niech sobie włączy jakiś program nie zmuszający do myślenia..
12 października 2008, 17:13

Gość

A nagrywał ktoś może odcinek 2 programu "Piotr Bałtroczyk na żywo" - przegapiłem ten odcinek a nigdzie ni mogę znaleźć linków :/ poratujcie proszę
27 listopada 2008, 22:24

Gość

Piotr Bałtroczyk przedstawia ten program to już totalne przegięcie. On już jest ważniejszy od kabaretów. Facet nie zdaje sobie chyba sprawy, że bez tych kabaretów to jest kompletnym zerem.
30 listopada 2008, 15:37

Gość

Bałtroczyk ma styl remizowo-bokserski czyli nadaje się do prowadzenia konferansjerki walk bokserskich w remizie strażackiej .Nie lubię tego jego darcia się i tych żartów z rubryk gazetowych "śmieszne"
Musisz się zalogować aby pisać na forum.