Program TV na dziś
POPULARNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
TVP 1
Złoty chłopak (149)
14:00serial obyczajowy
Trędowata
15:00melodramat
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Na zawsze w moim sercu
17:25dramat obyczajowy
TVP 2
Va banque (744)
14:05teleturniej
Przepis dnia (70)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Górscy ratownicy: Czas, który pozostanie, część 1 (147)
15:05serial obyczajowy
Koło fortuny (1635)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
17:05program religijny
Polsat
Trudne sprawy: Zaginiony syn (1251)
od 13:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Wrobiona w rodzinę (893)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: To był błąd (902)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (934)
od 13:40serial paradokumentalny
Detektywi (51)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku (16/40)
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje: Radzionków, Bistro Przy Rondzie (11/14)
15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (1600)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Pablo Escobar: Szef zła (10)
16:00serial dokumentalny
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
16:55serial dokumentalny
TV 4
Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zacięta rywalizacja (404)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (60)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (910)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (911)
17:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (508)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
15:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
16:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (3)
17:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (375)
15:00serial obyczajowy
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Ksiądz z piekła rodem (20)
16:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Powrót z daleka (21)
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
Sąd rodzinny (144)
od 13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (577)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (505)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zapisane w gwiazdach (24)
16:55serial paradokumentalny
Szpital (687)
17:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Chce się żyć
od 13:35dramat obyczajowy
Dziecko szczęścia, czyli Jeremi Przybora: Zima
15:35reportaż
Nieznany Józef Zeidler - Musica Sacromontana
16:30koncert
Tryptyk rzymski
17:25film animowany
TVP Polonia
M jak miłość (1778)
od 13:45serial obyczajowy
Polonia 24
14:35magazyn informacyjny
Bajki naszych rodziców: Między nami bocianami: Czarny (5)
15:15serial animowany
Ale talent: Skarpetkowy króliczek (11)
15:40program edukacyjny
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Maciej Maleńczuk (1)
15:50widowisko
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
16:45program rozrywkowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (835)
17:20teleturniej
Leśniczówka (678)
17:50telenowela
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (17)
od 13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (18)
14:50serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (30)
15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (800)
16:50program informacyjny
Morderstwa w Midsomer 8 (8)
16:55serial kryminalny
FILMOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
ale kino+
Raisa
od 13:55film dokumentalny
Miłość i Figaro
14:30komedia romantyczna
Błękitna
16:20film krótkometrażowy
Historia filmu. Nowe pokolenie (2)
16:50film dokumentalny
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (17)
od 13:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
14:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (18)
15:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
16:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (1)
17:20serial kryminalny
CANAL+ 1
Fuks
od 13:45komedia sensacyjna
Georgie ma się dobrze
15:10komediodramat
Afryka z góry: Mozambik (8)
16:35serial dokumentalny
CANAL+ Family
Polska z góry 2: Karkonosze (1)
od 13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (9)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (10)
14:35magazyn kulinarny
Czy na pewno umiesz gotować? 3 (3)
15:10reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 3 (4)
15:40reality show
Remont w 48h 8 (7)
16:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 8 (8)
16:45magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (6)
17:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
I znów 10 dni z tatą
od 12:40komedia
Plan na miłość
14:20komedia romantyczna
Sekret Madeleine Collins
16:10thriller
CANAL+ Premium
Fuks
od 12:45komedia sensacyjna
Georgie ma się dobrze
14:10komediodramat
Afryka z góry: Mozambik (8)
15:35serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Planeta Singli. Osiem historii: Władek i Halinka (7)
od 13:50serial komediowy
Najpiękniejsze rzeki świata (1)
14:45serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata (2)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata (3)
16:15serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata (4)
17:05serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (10)
17:50serial kryminalny
CBS Europa
Powrót do Edenu (2/6)
od 13:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
14:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (4/6)
15:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (5/6)
16:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (6-ost.)
17:50serial obyczajowy
Epic Drama
Grantchester 5 (2)
od 13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
14:50serial obyczajowy
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
15:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
16:40serial sensacyjny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
17:35film kryminalny
HBO
8. mila
od 13:50dramat obyczajowy
W gorsecie
15:40dramat obyczajowy
Premiera: Na planie 21 (13)
17:30magazyn filmowy
HBO 2
Scott Pilgrim kontra świat
od 12:20komedia fantasy
Niesławny Youssef Salem
14:15komedia
Człowiek roku
15:55komediodramat
Telemaniak
17:50czarna komedia
HBO 3
Zakochany Szekspir
od 12:55komedia romantyczna
Mrówka Z
14:55film animowany
Terminator 3: Bunt maszyn
16:15film SF
Kino Polska
Ewa chce spać
od 12:10komedia
Zakazane piosenki
14:30film wojenny
Akcja Pensjonat
16:40dokument fabularyzowany
Pogranicze w ogniu (14)
17:20serial sensacyjny
Kino TV
Jak łyse konie
od 12:50film sensacyjny
Komedia małżeńska
15:40komedia obyczajowa
Dama za burtą
17:45komedia
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach (209)
od 13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (210)
14:55serial dokumentalny
Arka Noego
15:50film przygodowy
Tajemnice piramid
17:50film dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (6)
od 13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
14:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
15:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (18)
16:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (19)
17:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 13:00mecz: New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
Tenis: Turniej WTA w Miami
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 12:45mecz: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Żużel: PGE Ekstraliga
15:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
17:30mecz półfinałowy fazy play-off: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 13:54kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
17:00kolarstwo
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 13:06mecz finałowy
Dreams and Nightmares
14:55film dokumentalny
Breaking Barriers
16:00magazyn sportowy
The Games through a lens
17:00magazyn sportowy
The Games through a lens
17:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:00mecz: GKS Katowice - Barkom Każany Lwów
K.O. TV Classics
15:00magazyn bokserski
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PSG Stal Nysa - Projekt Warszawa
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
od 13:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Piłka nożna
15:00mecz towarzyski: Słowenia - Portugalia
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: Gala Babilon MMA 8 w Pruszkowie
15:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
17:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
TVP Sport
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Sopocie
14:55Grand Prix
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie
16:35HPP WKKW
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
17:45podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!