Ogólnotematyczne

Polsat /HD
23:05film sensacyjny
TVN /HD
od 19:50magazyn reporterów
20:10serial obyczajowy
20:50program kulinarno-rozrywkowy
23:00program rozrywkowy
TV 4
20:00serial dokumentalny
20:30serial dokumentalny
21:00program popularnonaukowy
22:00program popularnonaukowy
23:00serial fabularno-dokumentalny
23:30serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
20:00film katastroficzny
22:05serial SF
23:05thriller
TV Puls 2
20:00serial dokumentalny
20:30serial dokumentalny
22:25telenowela
23:30reality show

Filmowe

AXN /HD
od 19:55serial kryminalny
20:55serial kryminalny
23:00serial komediowy
23:55serial fantasy
HBO /HD
od 19:35film SF
22:00serial obyczajowy
23:00serial grozy
TVP Seriale
od 19:55serial sensacyjny
21:05serial kryminalny
21:55serial obyczajowy
23:55serial kryminalny

Sportowe

Eurosport /HD
od 18:15mecz finałowy
20:15magazyn sportowy
20:45magazyn sportowy
22:30magazyn piłkarski
23:15mecz fazy grupowej: Real Madryt - Liverpool FC
Polsat Sport /HD
od 18:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
20:30mecz: Chelsea Londyn - West Bromwich Albion
22:40waga półśrednia: Manny Pacquiao - Chris Algieri
TVP Sport
20:15magazyn piłkarski
20:45magazyn piłkarski
21:25mecz półfinałowy: Agnieszka Radwańska - Simona Halep
23:00program informacyjny
23:25waga średnia: Łukasz Wawrzyczek - Andrei Dolhozhyieu; waga ciężka: Marcin Siwy - Janis Ginter

Informacyjne

Polsat News
20:00program informacyjny
21:25program informacyjny
21:30magazyn
22:00magazyn informacyjny
23:00program informacyjny
23:50program informacyjny
23:55program publicystyczny
TVN24 /HD
20:00program publicystyczny
20:30magazyn
21:00magazyn
21:30magazyn informacyjny
22:00program rozrywkowy
23:00magazyn publicystyczny
TVP Info
od 19:57program publicystyczny
20:44program informacyjny
21:00program informacyjny
21:15magazyn
21:50program informacyjny
21:51program informacyjny
22:55program informacyjny
23:45program informacyjny

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TVN Style
od 19:35program rozrywkowy
20:20serial dokumentalny
21:25program rozrywkowy
21:55magazyn poradnikowy
22:25magazyn poradnikowy
22:55program rozrywkowy
23:40serial dokumentalny
TVN Turbo
od 19:50program rozrywkowy
20:20program rozrywkowy
21:30program rozrywkowy
22:00magazyn informacyjny
22:20serial dokumentalny
22:55program rozrywkowy
23:25magazyn motoryzacyjny

Dla dzieci

Disney Channel
20:00serial komediowy
20:50serial komediowy
21:20serial komediowy
21:50serial dla dzieci
22:20serial komediowy
22:50serial komediowy
23:20serial komediowy
23:45serial animowany
Disney Junior
20:00serial animowany
20:30serial animowany
21:00serial animowany
21:25serial animowany
21:40serial animowany
21:55serial animowany
22:10serial animowany
22:25program dla dzieci
22:55serial animowany
23:05serial animowany
23:20serial animowany
23:35serial animowany
23:50serial animowany
Disney XD
od 19:40serial komediowy
20:10serial komediowy
20:40serial komediowy
21:05serial komediowy
21:35serial komediowy
22:05serial komediowy
22:30serial animowany
23:30serial animowany
23:55program dla młodzieży

Lokalne

TVS /HD
20:30serial dokumentalny
21:00serial dokumentalny
21:30serial kryminalny
22:30serial kryminalny
23:35serial dokumentalny

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!