Ogólnotematyczne

TVP 2
7:05serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
Polsat
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
TVN
od 6:10telezakupy
7:15telenowela
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
TVN 7
8:10serial obyczajowy
9:10serial kryminalny
10:10telezakupy
TV 4
7:00serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:25serial animowany
8:55serial przygodowy
9:55telenowela
10:55telenowela
TV 6
7:00serial przygodowy
8:05serial sensacyjny
9:05program popularnonaukowy
10:05serial fantasy
TVP Polonia
7:00reportaż
7:40program dla dzieci
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
Tele 5
od 6:40program ezoteryczny

Filmowe

ale kino+
8:00serial obyczajowy
9:10blok filmów krótkometrażowych
10:50film obyczajowy
AXN
od 6:10serial obyczajowy
7:10serial obyczajowy
8:10serial kryminalny
9:05serial kryminalny
10:05serial kryminalny
CANAL+
7:35magazyn informacyjny
7:45chochliki telewizyjne
7:50magazyn filmowy
zdjęcie
8:20dramat obyczajowy
10:15film dokumentalny
10:40magazyn muzyczny
CANAL+ 1
8:35magazyn informacyjny
8:45chochliki telewizyjne
8:50magazyn filmowy
zdjęcie
9:20dramat obyczajowy
CANAL+ Family
7:30magazyn muzyczny
8:20chochliki telewizyjne
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
10:45film dokumentalny
CANAL+ Film
od 6:00dramat społeczny
7:40magazyn informacyjny
7:50chochliki telewizyjne
8:00magazyn muzyczny
8:50magazyn filmowy
zdjęcie
9:20komedia
CANAL+ Seriale
od 6:20magazyn muzyczny
7:10magazyn filmowy
7:40film krótkometrażowy
8:00film krótkometrażowy
8:10dramat historyczny
10:00film dokumentalny
CBS Europa
od 5:55dramat katastroficzny
7:45dramat katastroficzny
9:30komedia romantyczna
FilmBox
od 5:25melodramat
10:40musical
HBO
od 6:00film animowany dla dorosłych
7:15dramat obyczajowy
zdjęcie
9:05musical
10:40thriller
HBO 2
od 6:00film familijny
7:35dramat obyczajowy
zdjęcie
9:00dramat obyczajowy
HBO 3
od 6:00dramat obyczajowy
7:40program rozrywkowy
8:45film SF
Kino Polska
od 6:00komediodramat
9:00dramat obyczajowy
Polsat Film
od 6:45magazyn kulinarny
7:15magazyn kulinarny
7:45serial obyczajowy
8:45serial obyczajowy
TNT (dawniej TCM)
od 6:00dramat wojenny
zdjęcie
9:10komedia romantyczna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00mecz fazy grupowej: Leicester City FC - FC Porto
8:15magazyn piłki ręcznej
8:45magazyn sportowy
10:10mecz fazy grupowej: Sporting CP - Legia Warszawa
Eurosport 1
od 6:30mecz półfinałowy
7:30mecz: Columbus Crew - New England Revolution
9:35magazyn piłkarski
nSport+
od 6:00mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
8:05mecz fazy grupowej: Sporting Lizbona - Legia Warszawa
10:05magazyn żużlowy
Polsat Sport Extra
7:00mecz: GKS Katowice - Stal Mielec
9:10magazyn piłkarski
9:50mecz 1/8 finału: Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków
TVP Sport
8:00reality show
9:00mecz ćwierćfinałowy: Azerbejdżan - Portugalia
10:10mecz finałowy: Kanada - Europa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!