Ogólnotematyczne

TVP 1
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn piłkarski
20:10magazyn informacyjny
20:25dramat sensacyjny
TVP 2
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:05teleturniej
Polsat
od 17:50serial dokumentalny
18:15serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn informacyjny
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
TV 4
od 16:40dramat sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
TV 6
od 17:10film dokumentalny
18:20film przygodowy
TVP Polonia
od 17:55serial obyczajowy
18:50magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:25magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:45serial obyczajowy
21:40komediodramat
TVP Kultura
od 16:35czarna komedia
19:20cykl dokumentalny
19:40cykl dokumentalny

Filmowe

ale kino+
od 17:10serial sensacyjny
18:10serial sensacyjny
19:10serial sensacyjny
20:10serial sensacyjny
21:10serial sensacyjny
AXN
21:00komediodramat
CANAL+ 1
od 16:30mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - RK Celje Pivovarna Lasko
zdjęcie
19:00komedia obyczajowa
CANAL+ Family
od 17:40magazyn muzyczny
18:25komedia romantyczna
20:00film familijny
21:25film sensacyjny
CANAL+ Film
zdjęcie
20:00thriller
21:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 17:45serial obyczajowy
18:30serial obyczajowy
19:15serial SF
20:00serial SF
20:45serial przygodowy
21:45serial przygodowy
HBO
od 16:35film familijny
21:45dramat obyczajowy
HBO Comedy
18:45komedia
21:30komedia kryminalna
Kino Polska
od 16:35komedia obyczajowa
18:20film obyczajowy
20:00film historyczny
21:55film historyczny
Polsat Film
od 16:05film przygodowy
TNT (dawniej TCM)
od 16:20komedia
21:00film SF

Sportowe

CANAL+ Sport
od 17:40mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
20:00magazyn ligi polskiej
21:05mecz: Francja - Irlandia
Eurosport 1
od 17:45bieg na dochodzenie kobiet
18:30sporty zimowe inne
19:25magazyn informacyjny
19:30bieg na dochodzenie mężczyzn
Eurosport 2
od 17:30magazyn piłkarski
18:30mecz: FC Köln - Eintracht Frankfurt
20:30magazyn informacyjny
20:35mecz o 3. miejsce: Serbia - Kazachstan
21:00mecz finałowy: Rosja - Hiszpania
nSport+
od 17:40mecz: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00mecz: Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
od 17:30mecz: MMTS Kwidzyn - VIVE Tauron Kielce
20:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
od 17:20mecz 1. rundy fazy play-off
19:302. mecz półfinałowy
Polsat Sport News
od 17:07bieg na dochodzenie mężczyzn
19:00program informacyjny
19:0712. odcinek specjalny: Vargasen 1

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!