Ogólnotematyczne

TVP 2
14:00teleturniej
14:40program popularnonaukowy
15:50reality show
16:55reality show
Polsat
od 12:45program rozrywkowy
14:15program rozrywkowy
16:50serial paradokumentalny
TVN
od 12:50program kulinarno-rozrywkowy
13:50reality show
14:50program rozrywkowy
16:25program rozrywkowy
TVN 7
od 12:50serial kryminalny
zdjęcie
13:50serial kryminalny
zdjęcie
14:50film fantasy
16:55film przygodowy
TV 4
od 12:10serial obyczajowy
13:10serial obyczajowy
14:10magazyn policyjny
15:20komedia przygodowa
TV 6
od 12:40film familijny
14:25serial fantasy
15:25serial dokumentalny
16:25program rozrywkowy
TV Puls
od 12:55program rozrywkowy
13:25program rozrywkowy
13:55serial przygodowy
15:00serial przygodowy
15:50komedia sensacyjna
Tele 5
13:35magazyn motoryzacyjny
14:15program rozrywkowy
15:05program rozrywkowy
16:00serial kryminalny
16:50serial dokumentalny

Filmowe

ale kino+
od 12:15dramat obyczajowy
zdjęcie
14:35serial kryminalny
16:20serial kryminalny
CANAL+ 1
13:00chochliki telewizyjne
15:40film SF
CANAL+ Family
od 12:25film animowany
13:50magazyn informacyjny
14:00chochliki telewizyjne
14:05film animowany
15:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
13:00film przygodowy
zdjęcie
14:15komedia romantyczna
15:40magazyn informacyjny
15:50komedia
CANAL+ Seriale
od 12:55serial komediowy
13:20film krótkometrażowy
13:30film krótkometrażowy
13:50film krótkometrażowy
14:00serial obyczajowy
14:45serial obyczajowy
15:30serial obyczajowy
16:15serial obyczajowy
CBS Europa
od 11:10melodramat
13:30film przygodowy
15:20film przygodowy
FilmBox
od 12:45komedia romantyczna
14:50komedia
16:45western komediowy
HBO
14:50komedia
16:35komedia
HBO 2
od 12:05dramat obyczajowy
15:25dramat obyczajowy
HBO 3
od 12:45film dokumentalny
13:50serial obyczajowy
14:45serial komediowy
Kino Polska
od 11:45dramat psychologiczny
15:45dramat psychologiczny
Polsat Film
od 12:45komedia
14:45film animowany
16:35komedia obyczajowa
Stopklatka TV
od 11:40film katastroficzny
zdjęcie
13:45film przygodowy
16:20komedia romantyczna
TNT
od 12:00komedia
14:00komedia
16:05melodramat

Sportowe

CANAL+ Sport
od 12:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: KS Vive Tauron Kielce - NMC Górnik Zabrze
15:10mecz: Wisła Płock - Ruch Chorzów
nSport+
13:00mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice
15:10mecz: Wisła Płock - Ruch Chorzów
Polsat Sport
13:00magazyn siatkarski
14:45rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
16:45mecz: GKS Katowice - GKS Tychy
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:30mecz półfinałowy: Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazań
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07magazyn siatkarski
14:00program informacyjny
14:07magazyn siatkarski
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
od 12:40magazyn piłkarski
13:453. mecz finałowy fazy play-off: Wisła Can-Pack Kraków - 1 KS Ślęza Wrocław
16:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!