Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20magazyn kulinarny
TVP 2
12:35serial obyczajowy
14:35serial dokumentalny
15:10serial obyczajowy
Polsat
od 11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
od 11:35serial paradokumentalny
12:35serial paradokumentalny
13:05serial paradokumentalny
13:35serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
14:15serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
TV 6
13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
TVP Polonia
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
15:25magazyn informacyjny
15:40magazyn kulinarny
15:55serial obyczajowy
TVP Kultura
od 11:30serial obyczajowy
14:05film obyczajowy
14:45film obyczajowy
Tele 5
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 10:25dramat psychologiczny
12:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
12:00serial sensacyjny
zdjęcie
13:00serial kryminalny
14:00serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcie
od 11:40dramat obyczajowy
13:50magazyn muzyczny
14:40komediodramat
CANAL+ 1
od 10:15dramat biograficzny
12:10chochliki telewizyjne
zdjęcie
12:40dramat obyczajowy
14:50magazyn muzyczny
15:40komediodramat
CANAL+ Family
od 11:20serial dokumentalny
12:10magazyn muzyczny
13:00film krótkometrażowy
13:25film animowany
15:00magazyn informacyjny
15:10chochliki telewizyjne
15:15film przygodowy
CANAL+ Film
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15dramat obyczajowy
13:45film krótkometrażowy
14:00magazyn filmowy
14:35thriller
CANAL+ Seriale
12:05serial komediowy
12:30serial komediowy
13:00film dokumentalny
13:15film krótkometrażowy
13:25film krótkometrażowy
13:50film krótkometrażowy
14:05film krótkometrażowy
14:30serial sensacyjny
15:15serial sensacyjny
CBS Europa
od 11:25dramat kryminalny
13:15film obyczajowy
13:25dramat sensacyjny
FilmBox
od 10:45dramat obyczajowy
HBO
od 11:25film animowany
13:05komedia romantyczna
14:35film dla młodzieży
HBO 2
od 11:40dramat biograficzny
13:45dramat wojenny
HBO 3
od 11:55serial komediowy
12:20serial SF
13:00serial SF
13:50czarna komedia
15:35komedia
Kino Polska
od 11:15serial komediowy
12:15program rozrywkowy
13:00program rozrywkowy
13:50dramat obyczajowy
Stopklatka TV
od 11:35serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
12:35serial fabularno-dokumentalny
13:30serial dokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:55serial obyczajowy
TNT
od 9:40film przygodowy
12:10film sensacyjny
14:45horror komediowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 10:40mecz fazy grupowej: Mieszkow Brześć - KS Vive Tauron Kielce
12:30mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - FC Barcelona Lassa
14:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
zdjęcie
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 11:45magazyn żużlowy
13:30magazyn piłkarski
14:30mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Sporting CP
Polsat Sport
od 11:00mecz fazy grupowej: Anglia - Polska
13:00mecz fazy grupowej: Czechy - Dania
15:00mecz fazy grupowej: Włochy - Niemcy
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Hebei China Fortune
13:30magazyn tenisowy
14:10mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz: Bułgaria - Polska
14:00program informacyjny
14:07mecz: Bułgaria - Polska
15:00program informacyjny
TVP Sport
zdjęcie
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!