Program TV na dziś
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Dziesięcioro przykazań (1/2)
od 8:50dramat kostiumowy
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Dzikie konie. Opowieść z Puszty
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie: Uzależnienie od e-papierosów (4)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2971)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1662)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (706)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Esteta (706)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (933)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
od 8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (1)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Mój syn jest przestępcą (952)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (296)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (12)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (14)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (15)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Odlot (3)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (175)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (176)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zaginięcie (18)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (802)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (803)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (73)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ostatni taniec (608)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (993)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (16/24)
9:05serial sensacyjny
Ponette
10:15dramat obyczajowy
Teatropolis. Sztuka aktorska
12:00reportaż
Legendy opery: Joan Sutherland (9)
12:40serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
11:10cykl reportaży
Lepsza połowa 2 (27)
11:45serial komediowy
Gość poranka
12:10magazyn publicystyczny
To jest grane (3)
12:35program muzyczny
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (6)
od 8:40serial kryminalny
Wymazane z historii (5)
10:40serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Pokój dla nastolatki (5)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (800)
11:45program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (9)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Vera 12: Odcinek specjalny
od 8:30serial kryminalny
Morze Północne w ogniu
10:15dramat sensacyjny
Jeszcze na chwilę
12:10film krótkometrażowy
Michael Douglas. Droga do sławy
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 4 (2)
9:00serial akcji
Carter 2 (9)
9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (3)
10:50serial akcji
MacGyver 4 (4)
11:45serial akcji
Carter 2 (10)
12:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Alcarras
od 7:05dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
9:10film animowany
Aktualności filmowe+
10:45magazyn filmowy
Zołza
11:15komedia
AC/DC - Forever Young
12:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
Polska z góry: Pomorze (11)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Kaszuby (12)
12:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Długi weekend
od 8:10film obyczajowy
Dom pogodnej starości
9:30komedia
Wróżka Zębuszka
11:10film animowany
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
CANAL+ Premium
Zadziwiający kot Maurycy
od 8:10film animowany
Aktualności filmowe+
9:45magazyn filmowy
Zołza
10:15komedia
AC/DC - Forever Young
11:50film dokumentalny
Fuks
12:45komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
9:00serial dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:25serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
10:15serial dokumentalny
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Sześcioro urwisów
od 8:55musical
Jak w niebie
10:55komedia romantyczna
Powrót do Edenu (1/6)
12:50serial obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
od 8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
10:55serial sensacyjny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:50film kryminalny
HBO
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
od 8:55dramat obyczajowy
Róise i Frank
10:40komediodramat
Bunt
12:05dramat obyczajowy
HBO 2
Wojna o jutro
od 7:30dramat SF
Mój romans z małżeństwem
9:45film animowany dla dorosłych
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35serial komediowy
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55serial komediowy
Scott Pilgrim kontra świat
12:20komedia fantasy
HBO 3
Raport
od 8:00dramat biograficzny
Przyjaciele 10: The One with Rachel's Going Away Party (16)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The Last One (17)
10:25serial komediowy
Coś prawdziwego
11:15dramat psychologiczny
Zakochany Szekspir
12:55komedia romantyczna
Kino Polska
Och! Kabaret 2 (4)
9:05program rozrywkowy
Sławna jak Sarajewo
10:05komediodramat
Ewa chce spać
12:10komedia
Kino TV
Kung-fu joga
od 8:20komedia przygodowa
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
10:40serial kryminalny
Jak łyse konie
12:50film sensacyjny
Polsat Film
Przyjaciółki (253)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (254)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kamansutra (27)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: W kamasze (109)
12:45serial komediowy
Stopklatka
C.K. Dezerterzy (1/2)
od 8:40komedia
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
10:35komedia
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (4)
od 8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (5)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (6)
12:25serial komediowy
Alf 3 (7)
12:55serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Wysoki Pressing
9:40magazyn sportowy
Basket Office
11:10magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:45mecz: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Chasing Glory
od 8:30magazyn sportowy
The Olympians
9:30magazyn sportowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:40skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:002. przejazd slalomu kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
12:00mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 8:30mecz finałowy
Monumental Cobbles
10:30magazyn sportowy
Cycling Show
11:30magazyn sportowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:302. wyścig w klasie MXGP
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
od 8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - KGHM Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Golf: Hero Indian Open
od 8:302. dzień
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
TVP Sport
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Jan Mulak
od 8:40cykl reportaży
Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Apeldoorn 2024
9:10podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!