Program TV na dziś
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Morderstwa w Granville
od 23:35dramat kryminalny
Gra szpiegów
1:25thriller
Tabu (4/8)
3:25serial kostiumowy
TVP 2
Hala odlotów (6)
od 23:50talk-show
Wojownik
1:00dramat społeczny
Znów cię kocham
3:30komedia romantyczna
TVN
Banksterzy
od 22:40dramat obyczajowy
Kryptonim Polska
0:45komedia
To tylko kilka dni (5/6)
2:40serial dokumentalny
Szpital (170)
3:25serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Wymyślony przyjaciel
od 23:00thriller
Uśmiechnij się (1)
0:50program rozrywkowy
Uśmiechnij się (2)
0:55program rozrywkowy
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
1:00serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Banda morderców (3)
2:00serial popularnonaukowy
Kobra - oddział specjalny (15)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (12)
od 23:15reality show
Love Island. Wyspa miłości (13)
0:30reality show
Interwencja
1:50magazyn reporterów
Interwencja
2:05magazyn reporterów
STOP Drogówka
2:25magazyn policyjny
Disco Polo Live (2312)
3:25program muzyczny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (700)
od 23:10serial kryminalny
Więzienie (25)
0:15serial dokumentalny
Więzienie (26)
0:45serial dokumentalny
Święty (129)
1:15serial komediowy
Święty (130)
1:45serial komediowy
STOP Drogówka
2:15magazyn policyjny
Benny Hill (13)
3:15program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Sprzedaż za wszelką cenę (39)
3:40serial paradokumentalny
TV Puls
Niedobrani
od 22:15komedia romantyczna
Dorwać Smarta
1:00komedia
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (16)
3:05program informacyjny
TVN 7
Narodziny gwiazdy
od 23:20film muzyczny
Hotel Paradise 8 (30/40)
2:05reality show
Mój sąsiad morderca 7 (1/20)
2:55serial dokumentalny
Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/7)
3:50talk-show
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: O nieskończoności
od 23:55film fantasy
Kino nocne: Kwiat mojego sekretu
1:20dramat obyczajowy
Teledyski: Zbigniew Wodecki, Leszek Możdżer - 'Dialogi'
3:25magazyn muzyczny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (853)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Pesto, salsa czy sałsza
0:30magazyn kulinarny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Zbigniew Pietrzykowski
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (32)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 23: Gość w dom (302)
2:15serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Wokaliści (303)
3:05serial kryminalny
WP
1, 2, 3... Kabaret!: Chrzty, wesela, pogrzeby (7)
od 23:55program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (24)
0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
1:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Kabaret Zachodni (3)
2:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Jerzy Kryszak 2 (4)
3:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Purpurowe rzeki 2: Aniołowie Apokalipsy
od 22:45thriller
Matka
0:35dramat obyczajowy
Król (3)
2:15serial sensacyjny
Sponsoring
3:30dramat społeczny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (10)
od 23:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
0:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
1:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Hawaje (8)
2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (7/16)
3:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Jestem zemstą
od 23:35film sensacyjny
Zawsze będę widzieć wasze twarze
1:05dramat obyczajowy
Wyrwa
3:00thriller
CANAL+ Family
Złombol (1)
od 23:50serial dokumentalny
Datsun
0:50film krótkometrażowy
Sukienka
1:05film krótkometrażowy
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (9)
1:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (10)
2:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (11)
2:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (12)
3:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 6 (1)
3:50reality show
CANAL+ Premium
Zawsze będę widzieć wasze twarze
0:05dramat obyczajowy
Wyrwa
2:00thriller
Lombard
3:40film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (2)
od 23:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (3)
0:20serial obyczajowy
Nowe życie 3 (4)
1:00serial obyczajowy
Maria Antonina (1)
1:45serial biograficzny
Maria Antonina (2)
2:35serial biograficzny
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
Epic Drama
Dalgliesh 2: Miejsce zbrodni (3)
od 22:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Murdoch i koniec świata (14)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Niesubordynacja (15)
1:25serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6-ost.)
2:05serial kryminalny
Dalgliesh 2: Miejsce zbrodni (3)
3:00serial kryminalny
HBO
Naznaczony: Czerwone drzwi
od 23:55horror
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
1:40dramat kryminalny
Walka żywiołów
3:10dramat obyczajowy
HBO 3
Blackway
0:05thriller
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (4)
1:40talk-show
Wielka: Love Hurts (9)
2:25serial komediowy
Barry 3: 710N (6)
3:20serial komediowy
Song to song
3:50dramat obyczajowy
Kino Polska
Dzikie róże
od 22:20dramat obyczajowy
Moja krew
0:15dramat obyczajowy
Panny i wdowy
2:30film historyczny
Polsat Film
Bloodshot
od 23:30film SF
Ślad: Najlepszy obrońca (101)
1:45serial kryminalny
Ślad: Rozbój w biały dzień (37)
2:45serial kryminalny
Ślad: Do samej śmierci (38)
3:45serial kryminalny
Stopklatka
Ojciec chrzestny 3
od 22:00film sensacyjny
Córka trenera
1:25dramat obyczajowy
Żyć nie umierać
3:10komediodramat
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 23:45magazyn piłkarski
Ligue1 Review
1:25magazyn piłkarski
Basket Office
2:25magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Speedway+
1:30magazyn sportowy
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de Romandie
od 23:002. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
0:305. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
1:30cross country short track mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
2:00cross country olympic mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:006. dzień
Eurosport 2
Golf: Zurich Classic of New Orleans
od 22:301. runda
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
0:26podsumowanie
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:316. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
3:005. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:001. mecz finałowy fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55mecz: Fortaleza EC - Boca Juniors
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 23:00rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina
Sporty walki: FEN 41 w Mrągowie
1:00walka: Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 23:00mecz: Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Sporty walki: Babilon MMA 36 w Jaworznie
1:00walka: Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
TVP Sport
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
0:051. dzień
Boks: Walka o pas IBO World w Kempton Town
1:40waga supermusza: Ricardo Malajika - Kevin Luis Munoz
Boks: Walka o pas EBU Silver
2:35waga piórkowa: Francesco Grandelli - Stefan Voda
Boks: Gala w Pembroke Pines
3:35podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!