Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
23:40komedia SF
1:25film sensacyjny
Polsat
od 22:45film obyczajowy
zdjęcie
0:50komedia romantyczna
TVN
od 20:55film sensacyjny
zdjęcie
23:40dramat sensacyjny
2:05serial sensacyjny
TVN 7
od 22:35serial kryminalny
zdjęcie
23:45komedia
1:45interaktywny program rozrywkowy
TV 4
od 21:00film SF
23:10film SF
1:35program rozrywkowy
2:45magazyn reporterów
TV 6
od 22:55horror
1:00film dokumentalny
2:00magazyn policyjny
TV Puls
od 22:10film sensacyjny
1:20program informacyjny
2:10serial dokumentalny
2:35serial dokumentalny

Filmowe

ale kino+
od 22:00dramat obyczajowy
0:10blok filmów krótkometrażowych
0:40serial kryminalny
1:25serial kryminalny
2:15film krótkometrażowy
2:45film krótkometrażowy
AXN
23:00serial kryminalny
0:00serial kryminalny
0:55serial kryminalny
1:55serial sensacyjny
2:40serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcie
od 22:35komedia sensacyjna
0:10dramat wojenny
1:40film obyczajowy
CANAL+ 1
od 22:00thriller
zdjęcie
23:35komedia sensacyjna
1:10dramat wojenny
2:40film obyczajowy
CANAL+ Family
zdjęcie
23:00komedia
0:40dramat obyczajowy
2:15komedia
CANAL+ Film
od 21:50dramat biograficzny
zdjęcie
0:25thriller
2:00komedia
CANAL+ Seriale
od 22:30serial kryminalny
23:30serial kryminalny
0:15dramat biograficzny
1:55film krótkometrażowy
2:25film krótkometrażowy
2:40dramat obyczajowy
FilmBox
od 22:00dramat kryminalny
0:40film erotyczny
HBO
od 22:45dramat biograficzny
0:50komedia
HBO 2
od 22:30musical
0:05dramat kryminalny
2:05komedia romantyczna
HBO 3
zdjęcie
23:05film kryminalny
0:35serial SF
1:35serial fantasy
2:05serial fantasy
2:40serial komediowy
Kino Polska
od 21:55thriller
zdjęcie
23:55film biograficzny
Polsat Film
od 22:55melodramat
1:30dramat wojenny
Stopklatka TV
od 22:20horror
zdjęcie
0:05dramat obyczajowy
2:25film sensacyjny
TNT
zdjęcie
23:05film SF
1:25dramat sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 21:10mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt CF - Celta Vigo
23:15newsy sportowe
23:30magazyn sportowy
23:45mecz fazy grupowej: Stelmet BC Zielona Góra - Proximus Spirou
1:45magazyn sportowy
nSport+
od 22:30magazyn piłkarski
23:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Polsat Sport
od 20:55mecz 1/8 finału: SS Lazio - Genoa CFC
23:10mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Bologna FC
Polsat Sport Extra
od 22:30mecz fazy grupowej: Paris Volley - Arkas Izmir
0:30mecz fazy grupowej: Sir Sicoma Colussi Perugia - Biełogorje Biełgorod
2:30magazyn siatkarski
Polsat Sport News
23:00mecz 1/8 finału: SS Lazio - Genoa CFC
1:00mecz 1/8 finału: US Sassuolo Calcio - AC Cesena
TVP Sport
23:00program informacyjny
zdjęcie
23:30mecz fazy grupowej: Argentyna - Egipt

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!