Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
od 21:55mecz finałowy: Chile - Argentyna
0:20serial obyczajowy
1:05serial obyczajowy
1:55serial kostiumowy
2:55serial komediowy
Polsat
od 22:05dramat sensacyjny
zdjęcie
0:00horror
2:00program rozrywkowy
TVN
od 22:40komedia romantyczna
zdjęcie
0:40film sensacyjny
2:50magazyn reporterów
TVN 7
zdjęcie
23:40horror
1:25serial SF
2:25interaktywny program rozrywkowy
TV 4
zdjęcie
1:05film sensacyjny
TV 6
od 21:30horror
23:35film erotyczny
1:15serial dokumentalny
1:45program rozrywkowy
2:55magazyn muzyczny
TV Puls
od 22:20thriller SF
TVP Polonia
od 22:40serial komediowy
zdjęcie
23:35dramat psychologiczny
2:00magazyn informacyjny
2:20magazyn informacyjny
2:30magazyn informacyjny
Tele 5
23:05film erotyczny
0:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 21:55film sensacyjny
zdjęcie
23:50dramat obyczajowy
2:00film krótkometrażowy
2:25film krótkometrażowy
AXN
od 22:00dramat sensacyjny
0:00serial kryminalny
1:00serial kryminalny
2:05serial kryminalny
CANAL+ Family
23:00komedia
0:35komediodramat
2:10dramat psychologiczny
CANAL+ Film
od 21:45dramat sensacyjny
23:40thriller SF
1:30film przygodowy
CANAL+ Seriale
od 22:25serial wojenny
23:15podsumowanie 1. sezonu
0:00serial SF
2:30magazyn filmowy
CBS Europa
od 21:00musical
23:10czarna komedia
0:55film kryminalny
FilmBox
od 21:15dramat sensacyjny
23:15film kryminalny
1:25film sensacyjny
HBO
23:25serial kryminalny
0:25film wojenny
2:35czarna komedia
HBO 2
od 22:00film sensacyjny
23:30serial fantasy
0:20serial fantasy
1:15serial fantasy
2:15serial fantasy
HBO Comedy
od 22:00komedia
23:25komedia
1:10serial komediowy
1:40serial komediowy
2:05serial komediowy
2:35serial komediowy
Kino Polska
od 22:00serial obyczajowy
23:15serial obyczajowy
0:40dramat sensacyjny
Polsat Film
23:25dramat wojenny
2:15film gangsterski
Stopklatka TV
od 22:35thriller
zdjęcie
0:35komediodramat
2:45dramat obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 21:30mecz: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
2:05Alstom Open de France - 3. runda
Eurosport
od 21:45mecz o 3. miejsce: Niemcy - Anglia
0:001. etap: Utrecht - Utrecht - jazda indywidualna na czas
1:00mecz finałowy: Hiszpania - Szwajcaria
Eurosport 2
1:30mecz: Columbus Crew SC - New York Red Bulls
nSport+
23:00mecz: Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
1:00waga półciężka: Dariusz Sęk - Shefat Isufi
2:00mecz fazy grupowej: Portoryko - Polska
Polsat Sport Extra
od 21:20waga półciężka: Dariusz Sęk - Shefat Isufi
23:10mecz fazy grupowej: Bułgaria - Kanada
1:00mecz fazy grupowej: Francja - Korea Południowa
Polsat Sport News
23:40mecz fazy grupowej: Belgia - Holandia
2:00mecz fazy grupowej: Portoryko - Polska

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!