Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
zdjęcie
17:35serial obyczajowy
18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial obyczajowy
TVP 2
od 16:25serial obyczajowy
17:25serial fabularno-dokumentalny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:55reality show
Polsat
od 15:45program rozrywkowy
17:45reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
TVN
17:00program kulinarno-rozrywkowy
18:00program rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn informacyjny
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
TVN 7
od 15:35western
zdjęcie
17:40komedia romantyczna
TV 4
od 16:55film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00horror SF
TV 6
od 15:55film sensacyjny
18:45komedia SF
TVP Polonia
od 16:55teleturniej
17:25quiz
17:30magazyn informacyjny
17:50serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:25magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
TVP Kultura
od 16:05sztuka na podstawie opowiadań Isaaca Bashevisa Singera
Tele 5
17:10serial sensacyjny
17:40serial sensacyjny
18:10program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00film katastroficzny

Filmowe

ale kino+
od 16:50serial kryminalny
zdjęcie
17:50film sensacyjny
20:10serial kryminalny
AXN
od 16:45dramat biograficzny
19:05serial kryminalny
20:05serial kryminalny
CANAL+
od 15:35film biograficzny
17:20magazyn informacyjny
zdjęcie
19:15film przygodowy
CANAL+ Family
od 16:55mecz: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
19:00thriller
20:35film dokumentalny
20:55mecz: Celta Vigo - Real Madryt
CANAL+ Family 2
17:05komedia
18:40magazyn informacyjny
18:50chochliki telewizyjne
19:00dramat obyczajowy
20:55mecz: Stade de Reims - Olympique Lyon
CANAL+ Film
od 16:50film przygodowy
18:30film familijny
20:00thriller
CANAL+ Film 2
od 15:55dramat SF
17:15serial sensacyjno-komediowy
18:00magazyn filmowy
zdjęcie
18:30dramat biograficzny
20:50thriller
CBS Europa
od 15:35melodramat
17:30komedia
19:15komedia romantyczna
FilmBox
17:00komedia romantyczna
19:00thriller SF
HBO
17:00komedia romantyczna
18:35thriller SF
HBO 2
od 16:45dramat historyczny
18:45dramat obyczajowy
HBO Comedy
od 16:55komedia przygodowa
18:45komedia
Kino Polska
od 16:30komediodramat
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia
Polsat Film
od 15:45film przygodowy
zdjęcie
18:25film fantasy
Stopklatka TV
od 16:25komedia romantyczna
18:00komedia obyczajowa
20:00dramat sensacyjny
TCM
od 16:40komedia
19:00komedia muzyczna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:25mecz: Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna
17:30magazyn piłkarski
17:55mecz: Wisła Kraków - Korona Kielce
20:00magazyn ligi polskiej
Eurosport 2
od 15:15mecz: SC Paderborn 07 - Werder Brema
17:30mecz: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
19:30mecz finałowy
nSport+
od 16:30mecz: PGE Start Rzeszów - Betard Sparta Wrocław
zdjęcie
19:00mecz: GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
17:0012. odcinek specjalny: El Condor (power stage)
18:25mecz: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
20:20mecz: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam
Polsat Sport News
od 16:30magazyn sportowy
19:50mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
TVP Sport
od 16:35mecz półfinałowy fazy play-off: Camper Wyszków - AZS PWSZ Stal Nysa
zdjęcie
18:45mecz: KŻ Orzeł Łódź - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno
20:30rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt - Atletico Madryt

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!