Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:30reality show
18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
TVP 2
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
20:05film przygodowy
Polsat
od 15:45program rozrywkowy
17:45reality show
18:40serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
TVN
od 15:35film przygodowy
18:00program kulinarno-rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
TV 4
od 15:00thriller
17:20serial komediowy
18:00serial fabularno-dokumentalny
19:00program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
TV 6
18:00program rozrywkowy
19:00reality show
19:30reality show
20:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
Tele 5
od 15:50thriller
17:30serial przygodowy
18:30program rozrywkowy
20:10thriller

Filmowe

ale kino+
od 15:55thriller
zdjęcie
17:50thriller
20:10serial kryminalny
AXN
od 16:35serial kryminalny
17:35film przygodowy
19:15film przygodowy
CANAL+
17:00film dokumentalny
17:25magazyn informacyjny
17:35mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
20:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
od 16:20thriller
18:00film dokumentalny
18:25magazyn informacyjny
18:35mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
CANAL+ Family
17:30serial komediowy
18:00serial komediowy
zdjęcie
18:30film fantasy
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
od 16:50dramat wojenny
zdjęcie
18:35komedia SF
20:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
od 16:20komedia
18:15serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
19:45serial SF
20:30serial obyczajowy
CBS Europa
od 16:50czarna komedia
zdjęcie
18:50dramat kryminalny
FilmBox
17:00komedia romantyczna
19:00film fantasy
HBO
od 15:55dramat obyczajowy
18:05film SF
20:10film animowany
HBO 2
od 15:50film SF
19:20komedia kryminalna
HBO 3
od 15:35dramat obyczajowy
17:10dramat obyczajowy
18:45serial komediowy
19:15serial komediowy
19:50serial obyczajowy
Kino Polska
od 15:45film obyczajowy
17:30film obyczajowy
20:00serial komediowy
Polsat Film
od 15:20dramat historyczny
17:45dramat obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:10mecz: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
17:30magazyn sportowy
17:35mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - FC Barcelona Lassa
20:00magazyn piłkarski
20:55magazyn sportowy
Eurosport 1
od 16:45mecz ćwierćfinałowy: Paragwaj - Iran
17:45mecz ćwierćfinałowy: Rosja - Hiszpania
18:45mecz finałowy gry pojedynczej
19:55magazyn informacyjny
Eurosport 2
od 15:15mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
17:30mecz: 1. FC Köln - RB Leipzig
nSport+
od 15:30rewanżowy mecz o 3. miejsce: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
18:15rewanżowy mecz finałowy: Stal Gorzów - Get Well Toruń
Polsat Sport Extra
od 16:40magazyn sportowy
17:45mecz: GKS Katowice - Stal Mielec
20:10mecz: Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade
Polsat Sport News
17:00program informacyjny
17:07magazyn piłkarski
18:00program informacyjny
18:07magazyn piłkarski
19:00program informacyjny
19:07mecz: SBV Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven
20:00program informacyjny
20:07mecz: SBV Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven
TVP Sport
od 16:55mecz finałowy: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
19:00mecz półfinałowy: Szwecja - Europa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!