Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
17:55teleturniej muzyczny
zdjęcie
18:40serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:20dramat obyczajowy
TVP 2
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
zdjęcie
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial fabularno-dokumentalny
Polsat
od 16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05dramat katastroficzny
TVN
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55reality show
TVN 7
od 16:55serial obyczajowy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00komedia kryminalna
TV 4
17:00serial kryminalny
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
TV 6
od 16:15serial sensacyjny
17:15reality show
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
od 16:40serial fabularno-dokumentalny
17:40reality show
18:30reality show
19:00reality show
19:30reality show
20:00film sensacyjny
TVP Polonia
18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
Tele 5
od 12:00telezakupy
17:10serial przygodowy
18:00magazyn motoryzacyjny
18:45program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna

Filmowe

ale kino+
od 16:20dramat obyczajowy
zdjęcie
18:10dramat biograficzny
AXN
17:05serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
CANAL+
od 15:20dramat biograficzny
17:20magazyn informacyjny
17:35film sensacyjny
20:00film obyczajowy
20:45film obyczajowy
CANAL+ 1
od 16:20dramat biograficzny
18:20magazyn informacyjny
18:35film sensacyjny
CANAL+ Family
od 16:35komediodramat
18:15film familijny
20:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
od 16:25komediodramat
18:05komedia sensacyjna
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia
CANAL+ Seriale
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
18:30serial kryminalny
19:30serial kryminalny
20:30serial kryminalny
CBS Europa
od 16:45komediodramat
18:55serial przygodowy
19:55serial przygodowy
FilmBox
od 15:40film kryminalny
18:10serial sensacyjny
HBO
od 16:20komedia
17:50magazyn filmowy
18:20dramat obyczajowy
20:10serial fantasy
HBO 2
od 15:50komedia
17:30dramat obyczajowy
19:10film obyczajowy
HBO 3
od 16:55melodramat
18:45dramat obyczajowy
Kino Polska
17:35film krótkometrażowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komediodramat
Stopklatka TV
17:40serial komediowy
18:05serial przygodowy
19:05serial przygodowy
20:00dramat obyczajowy
TNT
od 15:45horror komediowy
17:55komedia
20:05serial sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:30mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
18:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Chelsea FC
20:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
od 13:003. etap: Prades - Andora
17:45magazyn kolarski
18:00mecz półfinałowy
19:55magazyn informacyjny
20:45skrót 3. etapu
Eurosport 2
17:00najważniejsze wydarzenia kolejki
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
20:30wieża 10-metrowa - finał skoków synchronicznych kobiet
nSport+
17:30magazyn ligi polskiej
19:00magazyn ligi polskiej
20:15magazyn sportowy
Polsat Sport
17:00mecz: GKS Tychy - Drutex-Bytovia Bytów
20:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
od 15:40mecz finałowy gry pojedynczej
17:50magazyn sportowy
20:20magazyn piłkarski
Polsat Sport News
17:00program informacyjny
17:07mecz: Dynamo Kijów - Stal Kamieńskie
18:00program informacyjny
18:07mecz: Dynamo Kijów - Stal Kamieńskie
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
TVP Sport
od 16:50rewanżowy mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
19:10magazyn piłkarski
20:05magazyn piłkarski
20:35magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!