Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
18:00telenowela
zdjęcie
18:35serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:19magazyn informacyjny
20:30program rozrywkowy
TVP 2
zdjęcie
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40komedia
Polsat
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
20:05film SF
TVN
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:00film animowany
TVN 7
od 16:55serial obyczajowy
17:55serial fantasy
19:00serial paradokumentalny
TV 4
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
19:55magazyn kulinarny
20:05horror komediowy
TV 6
od 16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
18:15serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
17:00serial dokumentalny
17:30serial dokumentalny
18:00reality show
18:30reality show
19:00reality show
19:30reality show
20:00thriller
TVP Polonia
od 16:55program dla dzieci
17:30magazyn informacyjny
17:50cykl reportaży
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
Tele 5
od 16:40program rozrywkowy
17:10serial obyczajowy
18:05program rozrywkowy
20:00komedia romantyczna

Filmowe

ale kino+
od 16:05film wojenny
zdjęcie
18:10dramat obyczajowy
20:10serial kryminalny
AXN
17:00serial sensacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
CANAL+
od 16:40film katastroficzny
18:40magazyn informacyjny
18:50chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 15:25film przygodowy
17:10chochliki telewizyjne
17:40film katastroficzny
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
od 16:50chochliki telewizyjne
17:20dramat obyczajowy
19:15serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
20:40film obyczajowy
CANAL+ Film
od 15:55komedia romantyczna
17:35magazyn filmowy
18:05dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
od 16:45serial kryminalny
17:30serial komediowy
18:05film krótkometrażowy
18:20serial sensacyjno-komediowy
19:10serial sensacyjno-komediowy
FilmBox
od 16:55
17:40serial kryminalny
18:40serial komediowy
19:15serial komediowy
HBO
od 16:35komedia romantyczna
18:05magazyn filmowy
18:35musical
20:10dramat biograficzny
HBO 2
od 16:40serial komediowy
17:10dramat obyczajowy
19:10film animowany
HBO 3
od 15:25film sensacyjny
17:35komedia
19:10serial sensacyjny
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
17:00serial komediowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00film kryminalny
Polsat Film
18:15film przygodowy
Stopklatka TV
od 15:55komedia romantyczna
17:50serial paradokumentalny
20:00dramat SF

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:30mecz: Manchester City FC - Chelsea FC
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
19:30magazyn piłki ręcznej
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Eurosport 2
od 16:45magazyn piłkarski
17:40mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
20:05magazyn informacyjny
20:10mecz: Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
nSport+
od 16:00mecz fazy grupowej: Panathinaikos AO - Celta Vigo
18:00mecz fazy grupowej: Legia Warszawa - Sporting CP
20:00magazyn sportowy
20:15newsy sportowe
20:30mecz fazy grupowej: RSC Anderlecht - AS Saint-Etienne
Polsat Sport
od 15:40mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stambuł BBSK
17:50mecz fazy grupowej: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
20:15mecz: Indykpol AZS Olsztyn - LOTOS Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
od 15:20mecz: Feyenoord - Sparta Rotterdam
18:30waga półciężka: Siergiej Kowaliew - Andre Ward
20:45mecz fazy grupowej: Northampton Saints - Leinster Rugby
Polsat Sport News
17:00program informacyjny
17:07mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - Sir Sicoma Colussi Perugia
18:00program informacyjny
18:07mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - Sir Sicoma Colussi Perugia
19:00program informacyjny
19:07mecz: FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg
20:00program informacyjny
20:07mecz: FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg
TVP Sport
od 16:45wyścigi na 500 m kobiet i mężczyzn
18:20mecz fazy grupowej: Czarnogóra - Węgry
20:35mecz fazy grupowej: Norwegia - Rosja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!